1

Łatwo można było zrozumieć, że chodzi o Denisa, bo napisałeś, że TAM się ładnie rozwinie, a oni szukają jakiejś ironii.:)Tu macie skrót meczu: http://www.meczyki.pl/skroty/38200/fenerbahce_sk_sevilla_02.html

1

Nic nie wygramy i dostaniemy lanie od Realu. Na sprzedaż Roberto, Pique i Pedro. Tak w skrócie :)

7

Nie ma Alvesa, nie ma gry.

1

Narzekamy na stratę masy goli po kontrach? Wystawmy jednego, wolnego stopera!

1

Jak z armaty :)

1

Bravo matka :D

1

Z pewnością. :)

1

Nie chwaląc się, ale w tenisa ograłbym ich słabszą ręką. :D

1

Do usunięcia.

2

W sumie to źle to przedstawiłem. Miało być tak, że boczni pomocnicy ( a przynajmniej jeden) są przede wszystkim od biegania wzdłuż boiska, uzupełniając braki w każdej formacji. Mniej więcej tak-->http://www.footballuser.com/1058815/FC_Barcelona
Jednak jeśli Neymar atakuje bardziej z lewej strony, będąc często nawet skrzydłowym, to spokojnie miejsce Alby może zająć Iniesta. --> http://www.footballuser.com/1058821/FC_Barcelona
Rafinha mógłby grać zamiast Pedro lub Kolumbijczyka, ale musiałby grać bardziej jako skrzydłowy. Coś takiego, lecz tu już jest bardziej 3-4-3--> http://www.footballuser.com/1058838/FC_Barcelona

Według mnie transfer młodego środkowego obrońcy i Cuadrado powinien być priorytetem, a Doria wydaje się być najlepszym kandydatem. :)

2

Ustawienie 3-5-2 widziałbym trochę inaczej. W obronie wiadomo Bartra, Pique i Mathieu. Przed nimi Sergio/Masche i Rakitić. Na bokach Alba i Pedro ( jeśli nie dojdzie Cuadrado). Messi na '10', Neymar atakujący bardziej z lewej strony a Suarez środek. Jedynym problemem jest pozycja dla Iniesty.

1

Potencjał piłkarski mają ogromny, tylko muszą mieć jakiegoś ogarniętego trenera, a Dunga raczej takim nie jest...

1

Sorki, spóźniłem się. :)

1

Pedro to zawsze się śmieje, taki Piotrek Żyła :D

0

Zwłaszcza do MU...

1

Czyli podobnie :)

1

Szczerze mówiąc, to mimo iż mam kompletnie wywalone na polską piłkę, to cieszyłbym się jakby awansowali. :)

0

W sensie, że wrócili z wypożyczeń. U nas też się mówi, że Rafa i Deulo przyszli w tym okienku. :)

1

Przeżywasz to jakby Barca grała :D

0

Idealnie pasowałby do uzupełnienia składu. I tak jak wyżej wpwelement napisał, Brazylijscy stoperzy są najlepsi na świecie.

0

Atleti nie wzmacnia się? Griezmann, Mandzukic, Oblak, Siqueira, Guilavogui, Saul, czy Baptistao doszli w tym okienku. Trochę się spóźniłem. :)Oblak ma za sobą świetny sezon w Benfice, więc śmiało może zastąpić Kurtułe. Antoś jest 2 klasy lepszym piłkarzem od Adriana. Mario jest w stanie grać na poziomie Costy, a Brazylijczyk tak jak Luiz.

0

Będzie na koniec okienka. Tak było rok temu.

0

Podobno ma być mieszana obrona przy STF. (był chyba artykuł o tym)
W poprzednim sezonie wyglądało to dużo lepiej niż za śp. Tito.

2

Drużyna po naładowaniu baterii niepokonana.

0

Może nie jestem na bieżąco, ale coś mi się obiło o uszy, że już raczej nikogo nie sprzedadzą.

0

Ale Atleti mieliby atak... Arda, Mario, Lavezzi i Griezmann. Jak na razie robią świetne interesy w tym okienku.

0

Bramkę jaką strzelił Villarreal pamiętam jakby to było wczoraj. :)

0

Agger? To już wolałbym Fontasa...

2

Fajnie jakby znów zagrałby dla nas. Idealnie uzupełniłby nasze raki w środku pola i w ataku. Z chęcią kupiłbym koszulkę z jego nazwiskiem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?