BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież grają o najważniejsze trofeum w tym sezonie. Widać jak chłopakowi na tym zależy. :)
1
Tych miałem na myśli :)
0
Ustawienie z trójką środkowych obrońców wydaje się być bardzo ciekawym pomysłem, jednak konieczny jest transfer jeszcze jednego stopera. W razie kontry zawsze mamy o jednego zawodnika więcej z tyłu, co znacznie ułatwia zadanie defensorom.
Środek pola byłby wspierany przez bocznych pomocników i Leo, więc jakość rozegrania byłaby zachowana.
Neymar atakujący z lewej strony, Suarez i Leo, lub boczny pomocnik odpowiedzialni za zdobywanie goli.
Miej więcej tak: http://www.footballuser.com/1055052/FC_Barcelona
Lubię tak sobie pomarzyć :)
4
Forma lepsza niż u niektórych piłkarzy.
0
Z domowej na wyjazdową? ;)
0
Promocja jak w Biedronce :D
0
Bartrze pasowałaby bardziej :)
0
Czapka musi być. :)
1
Świetna sprawa taki wyjazd. :]
4
Nic tylko pozazdrościć :)
3
Ewentualnie Ekstraklapa...
1
Do dziś się zastanawiam dlaczego nie ma jeszcze żadnej ZP. :)
5
Cały Deco :D
3
Już widzę te piły Leo do Suareza i Neymara :)
1
Pele też takie gole liczył :)
0
Messi ze łba! :D
3
Dlaczego masz taką nazwę skoro jesteś fanem Barcy? :)
0
Tylko czekałem aż ktoś to napisze :D
1
Też chciałbym trójkę obrońców, ale bardziej w ustawieniu 3-5-2/3-4-3 w zależności czy Messi gra za napastnikami czy na skrzydle często schodząc do środka.
0
Arsenal pozyskał 15-letniego Georgiosa Spanoudakisa, który ostatnio występował w juniorskich drużynach Barcelony. - Daily Mail
1
Jak GD będzie przed 26.10, to Pedro Pedrito poprowadzi nas do zwycięstwa. :)
2
Najlepszego :)
0
No właśnie. Mathieu jest wyższy szybszy i lepiej gra głową. To jest to czego brakowało Masche na stoperze. :)
0
Balanta tak, ale Ciao już nie koniecznie. :)
0
No to ten Brazylijczyk Ciao. Ostatnio był o nim artykuł. :)
0
Mylisz się. Matje grał bardzo dobrze w minionym sezonie. Porównanie do Masche bardzo nietrafne.
0
Przecież to jest ironia... :)
0
W chwili obecnej nie ma drużyny która może z nimi powalczyć.
0
Legia złapała wiatr w żagle. Wątpię, że jakiś klub zdoła zatrzymać ją w drodze po tytuł.
0
Też kiedyś o tym myślałem :D