0

Przecież grają o najważniejsze trofeum w tym sezonie. Widać jak chłopakowi na tym zależy. :)

1

Tych miałem na myśli :)

0

Ustawienie z trójką środkowych obrońców wydaje się być bardzo ciekawym pomysłem, jednak konieczny jest transfer jeszcze jednego stopera. W razie kontry zawsze mamy o jednego zawodnika więcej z tyłu, co znacznie ułatwia zadanie defensorom.
Środek pola byłby wspierany przez bocznych pomocników i Leo, więc jakość rozegrania byłaby zachowana.
Neymar atakujący z lewej strony, Suarez i Leo, lub boczny pomocnik odpowiedzialni za zdobywanie goli.
Miej więcej tak: http://www.footballuser.com/1055052/FC_Barcelona
Lubię tak sobie pomarzyć :)

4

Forma lepsza niż u niektórych piłkarzy.

0

Z domowej na wyjazdową? ;)

0

Promocja jak w Biedronce :D

0

Bartrze pasowałaby bardziej :)

0

Czapka musi być. :)

1

Świetna sprawa taki wyjazd. :]

4

Nic tylko pozazdrościć :)

3

Ewentualnie Ekstraklapa...

1

Do dziś się zastanawiam dlaczego nie ma jeszcze żadnej ZP. :)

5

Cały Deco :D

3

Już widzę te piły Leo do Suareza i Neymara :)

1

Pele też takie gole liczył :)

0

Messi ze łba! :D

3

Dlaczego masz taką nazwę skoro jesteś fanem Barcy? :)

0

Tylko czekałem aż ktoś to napisze :D

1

Też chciałbym trójkę obrońców, ale bardziej w ustawieniu 3-5-2/3-4-3 w zależności czy Messi gra za napastnikami czy na skrzydle często schodząc do środka.

0

Arsenal pozyskał 15-letniego Georgiosa Spanoudakisa, który ostatnio występował w juniorskich drużynach Barcelony. - Daily Mail

1

Jak GD będzie przed 26.10, to Pedro Pedrito poprowadzi nas do zwycięstwa. :)

2

Najlepszego :)

0

No właśnie. Mathieu jest wyższy szybszy i lepiej gra głową. To jest to czego brakowało Masche na stoperze. :)

0

Balanta tak, ale Ciao już nie koniecznie. :)

0

No to ten Brazylijczyk Ciao. Ostatnio był o nim artykuł. :)

0

Mylisz się. Matje grał bardzo dobrze w minionym sezonie. Porównanie do Masche bardzo nietrafne.

0

Przecież to jest ironia... :)

0

W chwili obecnej nie ma drużyny która może z nimi powalczyć.

0

Legia złapała wiatr w żagle. Wątpię, że jakiś klub zdoła zatrzymać ją w drodze po tytuł.

0

Też kiedyś o tym myślałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?