2

Chyba masz rację. Sergio może więcej dać w rozegraniu, a to może być bardzo ważne. :)

1

Takie ustawienie dużo bardziej zabezpiecza przed kontrami. Zawsze z tyłu jest 3 obrońców, DM i często Alba.
Iniesta jest wspierany w rozegraniu przez Albę, Cuadrado i Messiego, który gra między skrzydłem, fałszywą '9' i klasyczną '10'. Jest praktycznie wszędzie z przodu.
Ustawienie płynie może zmieniać się na 5-3-2, 5-4-1 czy 5-2-3 lub ofensywnie w stronę 3-3-4.

1

Mógłbyś powiedzieć dokładniej? :)

1

http://www.footballuser.com/1039103/FC_Barcelona Co o takim ustawieniu sądzicie? :)

1

transfermarkt podaje 75mln ale Euro! :)

1

Tej nagrody nikt na poważnie nie traktuje :)

2

Oby ten grał równie dobrze :)

1

Szkoda, że nie Atletico. Idealny następca Tibo.

1

Zrobią mu fotkę przed stadionem przy herbie i koniec prezentacji :D

4

Marzenie się spełniło po tylu latach :D

3

Pora zmienić główny news :)

3

Zubi rozszalał się na rynku. Powodzenia Diawandou :D

3

To po co zarząd wciskał kit, że mają kasę na transfery? To jest w ogóle nielogiczne...

1

Szkoda że do listopada jesteśmy skazani na Pedro w pierwszym składzie...

1

Taki miałem zamiar :)

1

Alternatywą dla Suareza jest Fred :D

1

Najlepszy transfer w historii klubu...

1

Nie miałem zamiaru obrażać Realu. Po prostu wielkie transfery zazwyczaj przeprowadzali Królewscy, a teraz całkiem niepotrzebnie dołączyła Barca.

1

Ja od transferu tego Ukraińca nie widziałem nowego stopera w klubie.

1

Chyba przed CN skoro na stadion nie może wejść...

0

Widziałem jego jeden mecz, jak debiutował w kadrze. Słyszałem o nim wiele dobrych rzeczy. Jest wysoki (188) i lewonożny. Jest wyceniony na 8mln €, co na 19 latka jest sporą sumą. Zapowiada się nieźle.

0

Higuain poza staraniami w tym meczu nie pokazał, no może jeszcze przestrzelił dogodną sytuację. Lavezzi z początku szarpał na skrzydle, ale nic z tego nie wynikało. Aguero i Palacio to totalna porażka. Leo przynajmniej stworzył 2 setki kolegom z drużyny.

0

Ja tam już nie liczę na transfer stopera. Od sezonu 09/10 nie kupiono żadnego stopera, w dodatku był to niewypał. Jakie to żałosne...

9

Rewolucja, to rewolucja, są i jej ofiary. Jednak idiotyczne jest to, że zamiast wypalonych zawodników odchodzą ci, którzy mogli jeszcze dużo zaoferować klubowi. Dalej będziemy grali ze "świętymi krowami" w składzie, a praktycznie jedyną różnicą będzie Mache na DM (o ile będzie).
Barca powoli staje się jak Real. Zamiast zająć się najważniejszymi transferami, sprowadzają piłkarzy z okładek gazet. Gryzoń zacznie trenować z grupą w połowie października, to śmiało mogę stwierdzić, że w pierwszej części sezonu nic nie pomoże drużynie. Zostajemy z Leo, Neymarem, Pedro Pedrito, Deulofeu i może Tello. Marnie to widzę.
Adios Alexis!

0

Wolałbym De Vrija :)

0

Jeszcze Neymar.

0

Messi był niewidoczny? Zagrał najlepiej z ofensywy Argentyny.

4

Dobrze, że jeszcze w gry może grać. Gdyby nie to, jego życie nie miało by sensu :D

2

Mache gra naprawdę świetnie i w tym momenice jest lepszy od Sergio. Jednak to nie oznacza, że Busi nagle staje się zwykłym drewniakiem. Poprzedni sezon zagrał słabo, ale jeśli jest w formie to nie ma sobie równych.

0

Bardzo fajnie uzupełnili pozycję ataku po odejściu Costy. Ściągnęli pewnego Mario oraz ponoć największy talent argentyńskiej piłki i jeszcze im trochę zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?