7

Takiego Leo jak wczoraj aż chce się oglądać :)

0

Na tych mistrzostwach nie widziałem jego ani jednej symulki.

0

20 mln za takiego zawodnika, to rzeczywiście promocyjna cena. Piłkarz uniwersalny i ograny w bardzo podobnym stylu. W środku pola mamy Iniesta, Rakitić, Rafa, Roberto, czyli dwóch bardzo dobrych i dwóch młodych ze sporym potencjałem. Jeśli LE będzie potrzebował jeszcze jednego pomocnika, to powinien nim być on.

2

Zdecydowanie wolałbym Lukaku niż Gonzalo. Za taką kasę co Napoli niby oczekuje za Argentyńczyka starczyłoby na dwóch stoperów. Suareza również bym nie chciał. Wolę pracowitego Alexisa z odrobiną "wolności" boiskowej. :)

0

Ibra, Balotelli i Suarez - najbardziej nieobliczalny atak świata :D

11

Nie mogę patrzeć na jego grę podczas tych mistrzostw. Nic nie wnosi do zespołu.

0

Fajnie, że nie lecą gdzieś na koniec świata, tylko w Europie. Na pewno nie będą tak bardzo zmęczeni ciągłymi podróżami jak rok temu.

0

No tak, zapomniałem. Dzięki, że mnie poprawiłeś. :) Szkoda trochę, że drużyny z Ameryki Południowej trafiły na siebie w drabince.

0

Po cichu liczę, że zamiast Holandii, do tej czwórki dołączy Kolumbia. :)

0

Do tych najlepszych dodałbym jeszcze Robena, Benzemę i Alexisa. Oni też póki co grają bardzo dobrze. :)

1

James to jest prawdziwy kocur. To co grał w meczu z Japonią to był kosmos :)

0

No to po 1/8 pewnie Messi już Zibiego dogoni :D

0

Głos wysłany :)

5

Bramkarz strzelający z rzutów wolnych? Rogerio Ceni, ten to jest dopiero kozak.

13

Aktualna sytuacja w grupie F:
1.Messi 9pkt
2.Nigeria 4pkt
3.BiH 3pkt
4. Iran 1pkt

0

Szkoda, że Grecja awansowała. Brawa im za to, ale bardzo nie lubię ich futbolu. Dużo bardziej liczyłem na Japonię lub WKS.

Kolumbia jest na tych mistrzostwach bardzo mocna. Mimo tak rezerwowego składu, potrafili ograć tak wysoko, grających o wszystko Japończyków. Bardzo podobała mi się gra Jamesa Rodriguesa. Świetnie rozgrywa piłkę, potrafi zagrać niesamowite podanie lub samemu pociągnąć akcję, a ta bramka z końcówki meczu jest podsumowaniem jego gry w grupie.

0

Już miałem to pisać :D

0

Podsumowanie gry Neymara.

0

Szkoda, że drużyny z Ameryki same siebie będą wykluczać w dalszej rywalizacji. Brazylia z Chile, Kostaryka prawdopodobnie z Kolumbią. W następnej fazie zwycięscy tych meczów grają ze sobą.

0

Czyli Neymar vs Alexis w 1/8. Ciekawie się ten pojedynek zapowiada.

1

Szkoda, że Vidal nie zagrał w tym meczu. Myślę, że gdyby on grał w środku pola, Chile byłoby dużo bardziej niebezpieczne. Tak to praktycznie cała odpowiedzialność spoczywała na Alexisie.

0

A nie 2-1?

4

Legenda tej strony, jak Xavi, Iniesta Barcelony :D

0

Ale jeśli jest to prawda, to należy mu się szacunek. :)

1

http://bezuzyteczna.pl/cristiano-ronaldo-wspiera-fryzura-103441 Tego się nie spodziewałem. Brawo Cris!

6

Suarez może bardziej w kość trafił, że tak go zęby bolały :D

1

Grecja się zamuruje i kontra, czyli wielka stypa będzie. A Kolumbia i Japonia grają fajny ofensywny futbol. Wybór jest oczywisty :)

0

Na pamiątkę :)

10

Czyli Miki Messi nie kłamał. :D

1

E tam, kupimy Suareza na prawą obronę, a Dani zastąpi Zubiego. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?