BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak po drodze trafią na Hiszpanię to na 100% odpadną.
2
Portugalia tyle nie strzeli, będzie 15:4. Ronaldo ma nową fryzurę to w powietrzu nie będzie walczył. :)
0
Ja zawsze oglądam, ale często się zdarza, że przysnę w przerwie i obudzę się około 60 minuty :)
0
Azarowi* :)
0
Prawie cały skład wymienił :D
2
Są tu fani reprezentacji Belgii? Spójrzcie na to :) http://mixgol.pl/32845,Autor_tego_artyku%C5%82u_w_2002_pisa%C5%82_o_zawodnikach_z_Belgii_kt%C3%B3rzy_osi%C4%85gn%C4%85_suk
0
Jak rewolucja to rewolucja. Ogólnie ten sezon był w jego lepszy niż 2 poprzednie, ale to za mało. Pedro w tym sezonie miał okres naprawdę dobrej gry, jednak kiedy trzeba było, to nic nie dawał drużynie.
1
Głodnemu chleb na myśli... :)
4
Może czajnik na gazie zostawił i musiał do domu się wrócić? :)
0
Hililovic, Amama, Munir, świetny ofensywny tercet będziemy mieli w rezerwach. Oby jak najszybciej mogli dołączyć do pierwszej drużyny.
0
2-1 dla Chile i 3-1 dla Hiszpanii :)
0
O kadrę Hiszpanii nie ma co się zbytnio martwić. Mają tak świetnych piłkarzy w sekcjach młodzieżowych, że jeszcze długo będą w światowej czołówce.
8
Nie sugerujcie się zbytnio jego grą w kadrze. W Chorwacji gra bardzo cofnięty i niezbyt może pokazać swoje walory ofensywne.
1
Przecież Leo nie zasłużył na 7,5... Fakt, zasłużył na miano ZM bo to on ustalił wynik i to w jaki sposób.
W rozegraniu średnio sobie radził. Często zamiast grać na wybiegającego Zabaletę to biegł z piłką do środka i ją odegrał na bok. Chyba każdy pojedynek jeden na jeden na skrzydle przegrywał. Dośrodkowania ze SFG grał naprawdę nieźle i to może mu podnieść notę.
Nie żebym hejtował Leo, ale zagrał bardzo przeciętnie, jednak na tle jego kolegów z kadry był najlepszy.
1
Zawsze są dobre strony nie grania na mundialu. Nie ma chociaż wstydu na cały świat. :)
@VEB! Barca! No Ghana podobnie jak WKS ma naprawdę świetnych zawodników.
1
Polska to jest 100 lat za murzynami :)
0
Jutro niedziela, można odsypiać. A mecz sam się nie obejrzy. :)
1
Widzieliście?
2
Obecnie to nawet Kostaryka ograłaby Argentynę...
9
Dużo ludzi twierdzi, że jest lepszy. Zobaczymy co z niego wyrośnie. :)
11
Coś czuję, że Rafa sobie pogra w tym sezonie. I bardzo dobrze, bo potencjał ma ogromny. :)
1
Bardzo ciekawy zawodnik. Typowy pomocnik box-to-box. Mogą być z niego ludzie. :)
1
Może Ebwelle? Też bardzo fajnie się prezentował. :)
2
No jak pan Jacek rozrysuje taktykę, to wszystkie trofea będą nasze :D
2
Bardzo fajne zachowanie Jose :)
2
Głos wysłany :)
0
No oby, oby. Póki co jestem rozczarowany grą Argentyny. Miejmy nadzieję, że będą grać lepiej. :)
0
Byłem pewny, że zobaczę twój komentarz w tej dyskusji :D
0
To był taki żart, bo w 1960 roku Luis Suarez zdobył ZP :)
0
Luis Suarez idzie po drugą ZP po tylu latach przerwy? :)