2

Jak po drodze trafią na Hiszpanię to na 100% odpadną.

2

Portugalia tyle nie strzeli, będzie 15:4. Ronaldo ma nową fryzurę to w powietrzu nie będzie walczył. :)

0

Ja zawsze oglądam, ale często się zdarza, że przysnę w przerwie i obudzę się około 60 minuty :)

0

Azarowi* :)

0

Prawie cały skład wymienił :D

0

Jak rewolucja to rewolucja. Ogólnie ten sezon był w jego lepszy niż 2 poprzednie, ale to za mało. Pedro w tym sezonie miał okres naprawdę dobrej gry, jednak kiedy trzeba było, to nic nie dawał drużynie.

1

Głodnemu chleb na myśli... :)

4

Może czajnik na gazie zostawił i musiał do domu się wrócić? :)

0

Hililovic, Amama, Munir, świetny ofensywny tercet będziemy mieli w rezerwach. Oby jak najszybciej mogli dołączyć do pierwszej drużyny.

0

2-1 dla Chile i 3-1 dla Hiszpanii :)

0

O kadrę Hiszpanii nie ma co się zbytnio martwić. Mają tak świetnych piłkarzy w sekcjach młodzieżowych, że jeszcze długo będą w światowej czołówce.

8

Nie sugerujcie się zbytnio jego grą w kadrze. W Chorwacji gra bardzo cofnięty i niezbyt może pokazać swoje walory ofensywne.

1

Przecież Leo nie zasłużył na 7,5... Fakt, zasłużył na miano ZM bo to on ustalił wynik i to w jaki sposób.
W rozegraniu średnio sobie radził. Często zamiast grać na wybiegającego Zabaletę to biegł z piłką do środka i ją odegrał na bok. Chyba każdy pojedynek jeden na jeden na skrzydle przegrywał. Dośrodkowania ze SFG grał naprawdę nieźle i to może mu podnieść notę.
Nie żebym hejtował Leo, ale zagrał bardzo przeciętnie, jednak na tle jego kolegów z kadry był najlepszy.

1

Zawsze są dobre strony nie grania na mundialu. Nie ma chociaż wstydu na cały świat. :)
@VEB! Barca! No Ghana podobnie jak WKS ma naprawdę świetnych zawodników.

1

Polska to jest 100 lat za murzynami :)

0

Jutro niedziela, można odsypiać. A mecz sam się nie obejrzy. :)

1

Widzieliście?

Uwielbiam te animacje z Just Cartoons :)

2

Obecnie to nawet Kostaryka ograłaby Argentynę...

9

Dużo ludzi twierdzi, że jest lepszy. Zobaczymy co z niego wyrośnie. :)

11

Coś czuję, że Rafa sobie pogra w tym sezonie. I bardzo dobrze, bo potencjał ma ogromny. :)

1

Bardzo ciekawy zawodnik. Typowy pomocnik box-to-box. Mogą być z niego ludzie. :)

1

Może Ebwelle? Też bardzo fajnie się prezentował. :)

2

No jak pan Jacek rozrysuje taktykę, to wszystkie trofea będą nasze :D

2

Bardzo fajne zachowanie Jose :)

2

Głos wysłany :)

0

No oby, oby. Póki co jestem rozczarowany grą Argentyny. Miejmy nadzieję, że będą grać lepiej. :)

0

Byłem pewny, że zobaczę twój komentarz w tej dyskusji :D

0

To był taki żart, bo w 1960 roku Luis Suarez zdobył ZP :)

0

Luis Suarez idzie po drugą ZP po tylu latach przerwy? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?