7

Meksyk wyeliminuje tulipanów. Zobaczycie :)

3

Neymar wczoraj grał bardzo zachowawczo. Było widać, że nie chce nabawić się urazu i dostać żółtej kartki. Mam nadzieję, że w meczu z Kolumbią zobaczymy prawdziwego Neymara.
Alexis grał wczoraj niesamowicie. Walczył, dryblował, brał ciężar gry na siebie. Szkoda, że Chile nie udało im się wygrać w grupie z Holandią, bo śmiało mogliby powalczyć o półfinał.
Kolumbia wczoraj zagrała bardzo dobre spotkanie. James Rodriguez gra niesamowicie na tych mistrzostwach. 309 minut - 5 goli, 2 asysty. Mecz z Brazylią zapowiada się bardzo ciekawie.

0

Koleś jest genialny. Oby doprowadził Kolumbię do ćwierćfinału! :)

8

Jego po tym meczu jest mi najbardziej szkoda. Świetne mistrzostwa w jego wykonaniu.

0

Chyba nie.

0

Za każdym razem jak Neymar wykonuje karnego, to mi serce się zatrzymuje. Niesamowite emocje. Nie wiem czy się cieszyć z dalszej gry Neymara i Alvesa, czy rozpaczać z powodu odpadnięcia, a nie porażki bo tak tego meczu nie można nazwać, Alexisa i Bravo. Nie mogę już doczekać się widowiska w meczu Kolumbii z Urugwajem. Niech wygra lepszy!

1

I niech nic nie wie do końca okienka. Od jego gry na mundialu oczy mnie bolą.

0

Gdzieś czytałem, że w dzieciństwie pomalował buty na złoto i dlatego teraz w takich będzie grał. :)

0

I bardzo dobrze. W Celcie stworzy z Fontasem duet środkowych obrońców prosto z La Masii. :)

0

Stawiaj 2-1 dla Kolumbii. Urugwaj gra dobrze w obronie, ale w ataku bez Suareza za dużo nie zdziałają.

14

Chciałbym kiedyś też sobie zrobić fotkę na tle tego herbu. :)

0

Średniak La Ligi to idealne miejsce dla niego. W każdym czołowym klubie będzie grzał ławe, a w Maladze śmiało powalczy o 1 skład.

6

0

Ja również, idealne 5.0 :D

0

W takim razie Ameryka PŁD 5/6 - Europa 6/12.

8

Nie każdy gimnazjalista jest "gimbusem". :)

0

Ameryka 8 - 6 Europa :)

10

Co jak co, ale Godin bardzo przydałby się Barcelonie. Jeśli nie on, to chętnie u nas zobaczyłbym Mirandę. :)

0

Ale ogólnie ma 3.

0

O Oriolu Busquetsie już kiedyś słyszałem. Musi być niezły. :)

2

Kto z was skończył dzisiaj gimnazjum? :D

0

Albo byli z poczuciem humoru ;)

0

Póki co mogę komentować, także chyba się już nic nie wydarzy. :)

0

Mam nadzieję, że redakcja będzie łaskawa w stosunku do mnie. A nawet jeśli nie, to będzie mój "debiut" w roli zbanowanego. Wiecie jak to jest? :)

3

Wenus to też inna planeta :)

3

Z Wenus? :D

0

Na pewno nie 10 razy mniejszy budżet, nie przesadzaj. A tak poza tym, to mam nadzieję, że w końcu dostaniesz bana za prowokacje.

4

Niech go przekaże Leo :)

1

Na tych mistrzostwach to jak na razie Messi tylko gra w Argentynie.

6

Alexis z trochę większą swobodą na boisku, da nam dużo więcej niż Gryzoń. Za tyle kasy lepie wzmocnić obronę lub kupić klasyczną '9' jak np. Lukaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?