BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Meksyk wyeliminuje tulipanów. Zobaczycie :)
3
Neymar wczoraj grał bardzo zachowawczo. Było widać, że nie chce nabawić się urazu i dostać żółtej kartki. Mam nadzieję, że w meczu z Kolumbią zobaczymy prawdziwego Neymara.
Alexis grał wczoraj niesamowicie. Walczył, dryblował, brał ciężar gry na siebie. Szkoda, że Chile nie udało im się wygrać w grupie z Holandią, bo śmiało mogliby powalczyć o półfinał.
Kolumbia wczoraj zagrała bardzo dobre spotkanie. James Rodriguez gra niesamowicie na tych mistrzostwach. 309 minut - 5 goli, 2 asysty. Mecz z Brazylią zapowiada się bardzo ciekawie.
0
Koleś jest genialny. Oby doprowadził Kolumbię do ćwierćfinału! :)
8
Jego po tym meczu jest mi najbardziej szkoda. Świetne mistrzostwa w jego wykonaniu.
0
Chyba nie.
0
Za każdym razem jak Neymar wykonuje karnego, to mi serce się zatrzymuje. Niesamowite emocje. Nie wiem czy się cieszyć z dalszej gry Neymara i Alvesa, czy rozpaczać z powodu odpadnięcia, a nie porażki bo tak tego meczu nie można nazwać, Alexisa i Bravo. Nie mogę już doczekać się widowiska w meczu Kolumbii z Urugwajem. Niech wygra lepszy!
1
I niech nic nie wie do końca okienka. Od jego gry na mundialu oczy mnie bolą.
0
Gdzieś czytałem, że w dzieciństwie pomalował buty na złoto i dlatego teraz w takich będzie grał. :)
0
I bardzo dobrze. W Celcie stworzy z Fontasem duet środkowych obrońców prosto z La Masii. :)
0
Stawiaj 2-1 dla Kolumbii. Urugwaj gra dobrze w obronie, ale w ataku bez Suareza za dużo nie zdziałają.
14
Chciałbym kiedyś też sobie zrobić fotkę na tle tego herbu. :)
0
Średniak La Ligi to idealne miejsce dla niego. W każdym czołowym klubie będzie grzał ławe, a w Maladze śmiało powalczy o 1 skład.
6
Tak mniej więcej wygląda Argentyna na tych mistrzostwach :) http://mixgol.pl/35639,Messi_odwala_ca%C5%82%C4%85_czarn%C4%85_robot%C4%99_w_reprezentacji_Argentyny
0
Ja również, idealne 5.0 :D
0
W takim razie Ameryka PŁD 5/6 - Europa 6/12.
8
Nie każdy gimnazjalista jest "gimbusem". :)
0
Ameryka 8 - 6 Europa :)
10
Co jak co, ale Godin bardzo przydałby się Barcelonie. Jeśli nie on, to chętnie u nas zobaczyłbym Mirandę. :)
0
Ale ogólnie ma 3.
0
O Oriolu Busquetsie już kiedyś słyszałem. Musi być niezły. :)
2
Kto z was skończył dzisiaj gimnazjum? :D
0
Albo byli z poczuciem humoru ;)
0
Póki co mogę komentować, także chyba się już nic nie wydarzy. :)
0
Mam nadzieję, że redakcja będzie łaskawa w stosunku do mnie. A nawet jeśli nie, to będzie mój "debiut" w roli zbanowanego. Wiecie jak to jest? :)
3
Wenus to też inna planeta :)
3
Z Wenus? :D
0
Na pewno nie 10 razy mniejszy budżet, nie przesadzaj. A tak poza tym, to mam nadzieję, że w końcu dostaniesz bana za prowokacje.
4
Niech go przekaże Leo :)
1
Na tych mistrzostwach to jak na razie Messi tylko gra w Argentynie.
6
Alexis z trochę większą swobodą na boisku, da nam dużo więcej niż Gryzoń. Za tyle kasy lepie wzmocnić obronę lub kupić klasyczną '9' jak np. Lukaku.