BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypożyczenie jest dobrym pomysłem. Gra w rezerwach w przyszłym sezonie praktycznie przekreśla mu szanse na bycie kimś ważnym dla Barcy w przyszłości, a gra w pierwszoligowej Celcie może mu bardzo pomóc.
2
W ofensywie jest on genialny, idealny do formacji 3-4-3. Tylko czy poradzi sobie na PO.
1
Już niedługo będzie takie hasło w słowniku frazeologicznym. :D
2
Ale ta Kolumbia ma mocny atak. Tylko szkoda, że zabrakło Falcao, bo wtedy to byłaby już miazga. Zuniga, Cuadrado, Rodriguez, Radamel, Bacca, Martinez...
1
i dorzucimy Tello.
1
Zdecydowanie najlepsza polska strona o tematyce piłkarskiej. Brawo redakcja! :)
0
Modrić gratulował już Ivanowi transferu do Barcy, a sam Chorwat mówił, że w przyszłym sezonie będzie grał z Neymarem w Barcelonie.
1
Przy obecnych cenach na rynku to grosze. Polityka Barcy: tanio kupić, jeszcze taniej sprzedać.
0
Oceniasz tak Brazylię na podstawie wczorajszego meczu? Oni mają najlepszą defensywę na świecie. Co prawda wczoraj Olić wkręcał Daniego jak chciał, ale wcześniej byli praktycznie nie do przejścia.
0
No wczoraj TVP to była porażka. Do tych "kwiatków" dodałbym jeszcze "Jo to jeszcze bardzo młody zawodnik" a ma 27 lat. :)
Na Freda ja bym nie narzekał. Wczoraj miał jedną okazję do wykazania się i poradził sobie. Szkoda tylko, że w taki sposób. Co prawda nie zagrał świetnie, ale kiedy trzeba to jest skuteczny.
Mam nadzieję, że za "grubego Hulka" w następnym meczu zagra Bernard lub Wilian. Szkoda, że niema Lucasa, bo taki szybki i przebojowy skrzydłowy mógłby być idealny w to miejsce.
Wczoraj podczas oglądania studia TVP podczas ceremonii doszedłem do wniosku, że Felipao dobrze zrobił nie powołując m.in. Felipe Luisa, Mirandy czy Coutinho. Oni rozegrali ogrom minut w tym sezonie co mogłoby zaowocować słabą dyspozycją lub kontuzjami na mistrzostwach. W dodatku ma swój sprawdzony skład, który na ostatnie 17 meczów przegrał tylko 1. Po fazie grupowej będziemy dużo mądrzejsi niż teraz.
0
Z Neymarem wczoraj zdążył się już poznać, ale Brazylijczyk chyba niezbyt go lubi, bo jak ten do niego podszedł, to Ney od razu mu uciekał.
0
Tak gra w tym klubie.
O tych problemach też nie słyszałem. Bardzo ciekawa historia. Określenie "młody Messi" dużo bardziej teraz mi pasuje. Dodam, że podobnie jak Leo uczył się od Roniego. To głównie dzięki niemu Brazylijczyk tak zabłysnął na świecie.
W minionym sezonie rozegrał ledwie 1300 minut co jest zdecydowanie za mało jak na tak utalentowanego gracza. Dla porównania Song rozegrał ponad 1700 minut. Fajnie jakby nowy inwestor Valencii zainteresował się nim.
0
A co sądzisz o Bernardzie? Niekoniecznie chciałbym go widzieć w Barcelonie, ale La Liga byłaby dla niego dobrym miejscem. Chłopak jest niesamowicie błyskotliwy i szybki. Wczoraj pokazał się po raz kolejny z dobrej strony.
0
Słyszałem o tym. Ciężko mi go ocenić, bo mało razy widziałem go w akcji. Na stronach innych klubów dość pozytywnie go oceniali, no i jest dość młody i wysoki.
1
Odnośnie przewodnika. Ja jednak uważam, że to Alexis będzie kluczowym piłkarzem dla Chile. On jest odpowiedzialny i za strzelanie, i za rozegranie. Jego dyspozycja może okazać się kluczowa.
Bardzo ciekawy tekst. Takie artykuły są najciekawsze. Brawa dla redakcji. :)
0
Czekam na "odpowiedź" Alexisa do Neymara. Jestem przekonany, że Sanchez świetnie się dziś zaprezentuje. :)
1
Bramkarz w polu bramkowym jest nietykalny, więc sędzia podjął jak najbardziej dobrą decyzję
0
Bardzo fajny i przyjemny mecz poza tym karnym. Muszę przyznać, że lekko rozczarowałem się na Brazylii. Grali podobnie jak w meczach towarzyskich tuż przed PK. Dużo niedokładności i chaosu oraz mało gry kombinacyjnej. Olic robił Alvesa jak chciał, Hulk zapomniał, że to są już MŚ a Paulinho też niezbyt pomagał w rozegraniu. Często to wyglądało jakby grali 4-4-2 z Oscarem i Hulkiem na skrzydłach, Neymarem jako fałszywy napastnik i Fredem jako 9. Oby następne mecze Brazylii były lepsze, a dziś trzymamy kciuki za Hiszpanię i Chile. :)
1
Jak Denis zacznie negocjować, to jeszcze zapewni sobie obowiązkowy % występów w pierwszym składzie. :D
1
I dobrze powiedział. Chile gra ostatnio świetną piłkę i ma prawo tak twierdzić.
1
Jeśli Denisowi tak zależy na grze u nas, to mogę poczekać na oficjalne potwierdzenie. :)
2
Ten chłopak ma ogromny potencjał. Początek sezonu miał świetny, jednak po kontuzji mocno spuścił z tonu. Jeszcze trochę i nadejdzie jego kolej na grę w pierwszej drużynie.
0
Potrafił grać niesamowite bezpośrednie podania jak Iniesta i Xavi za najlepszych lat, lecz nie potrafił utrzymać formy przez cały sezon. Oby Ivan go godnie zastąpił.
Powodzenia Cesc!
0
Brazylia na start otrzymuje bardzo dobrą reprezentację. Ten mecz może już po części pokazać, jak silni są Canarinhos. Następnie czekają ich kolejne dwa mecze, których nie można odpuścić bo zarówno Kamerun jak i Meksyk stać na niespodziankę. Czuję, że ten mundial będzie należał do drużyn z Ameryki Południowej. Brazylia, Argentyna, Chile, Urugwaj, Kolumbia: te wszystkie drużyny stać na grę w półfinale.
0
Brazylię po wyjściu z grupy czeka kolejny ciężki test, bo następny mecz grają z Chile, Hiszpanią lub Holandią. Obecnie każda z tych ekip jest w stanie wygrać grupę, jak i zająć 3 miejsce.
A Alexis niech gra w kadrze tak jak do tej pory i będzie bardzo dobrze. :)
1
Jeśli to tylko pierwokup to okej. Myślałem, że to taka klauzula, płacą 6 mln i wtedy Denis decyduje co dalej. :)
0
1/3 tych komentarzy to byli kibice białych. :D
0
Oby to nie była prawda. Jeśli Denis będzie często grał, to niestety będzie trzeba dołożyć te 9 mln, bo jestem przekonany, że pokaże się z dobrej strony.
1
Bardzo dobrze prezentował się w tym sezonie. Oby odnalazł się w Valencii i przebił się do pierwszego składu.
0
Witamy Ivan na pokładzie! :)