BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja w pewnym momencie pomyślałem, że zaraz wybuchnie jak na tym filmiku :D
0
jeśli się nie mylę, Barca ma o jeden Puchar więcej od Realu, będąc najbardziej utytułowanym klubem z 5 najmocniejszych lig Europy. :D
0
Uwaga, wszyscy kibice Realu, klubu, który jako pierwszy zdobył La Decimę, proszeni są o nie oglądanie tego filmiku. :)
0
No to powodzenia Gerard. Świetnego debiutu, który może pozwoli myśleć o mundialu!
2
Barca wybierała między Ozilem a Fabsem i wybrała wychowanka. A że Niemcowi nadarzyła się oferta z Realu to ją przyjął.
0
Mangala wcale taki świetny nie jest. W LE grał dość przeciętnie.
0
184 o jeden cm. więcej od Bartry.
0
Jak ja nie lubię togo określenia "ból dupy". A najczęściej go ma osoba pisząca ten zwrot.
Naprawdę wolisz "nawracać" niektórych dzieciaków z tej strony, niż cieszyć się razem z innymi na rm.pl?
W tym roku były najciekawsze klasyki od lat, a zwłaszcza te 4-3 na bernabeu. Nie piszę tego dlatego, że Barca wygrała, ale dlatego, że ten mecz miał wszystko. Bramki, zwroty akcji, masa sytuacji i wiele innych.
2
No cóż, Atleti było o 2 minuty od niesamowitego sukcesu. Zabrakło im trochę sił w ostatnich 10 minutach, żeby odegnać Real od własnego pola karnego. W dogrywce byłem pewny, że jedyną szansą dla ekipy Simeone są karne. Villa nie miał już sił, żeby samemu coś zrobić. Może gdyby Costa nie grał od początku, to ta zmiana by im pomogła?
Brawa należą się rojiblancos za walkę do samego końca. pokazali, że nie tylko pieniądze liczą się we współczesnym futbolu.
Gratulacje dla Realu za zdobycie La Decimy. Zagrali świetny turniej demolując wszystkich, których spotkali na drodze do finału. Świetną decyzją okazało się przesunięcie Di Marii do pomocy. On swoją ruchliwością i dryblingiem okazał się wczoraj decydującym piłkarzem. Zagrał dużo lepiej od Ronaldo, czy Bale.
2
W dupach od dobrobytu się poprzewracało :D
0
To prawda, że Costa może dziś zagrać? Jeśli tak, to ta lekarka mimo iż za ładna nie jest, leczyć potrafi. :)
0
Naszą najlepszą obroną była para Pique-Puyol. Puyol mimo iż nie miał nawet 180 to czyścił wszystko po ziemi, ale i w powietrzu dawał radę. Wzrostu mu nie brakuje. U nas brakuje wzrostu na innych pozycjach.
1
Po odejściu Puyola i Valdesa każdy piłkarz z charakterem jest potrzebny, a taki jest właśnie Masche. Przesunąć go na DM, sprowadzić jednego porządnego stopera, ewentualnie jeszcze kogoś młodego do 10 mln i mamy spokój.
1
Luiz w połączeniu z Pique i Cuadrado (w związku z licznymi pogłoskami) oraz Albą na bokach, sprawiliby, że Barca grałaby formacją 0-5-5. Na całe szczęście David poszedł do PSG, gdzie z Slivą świetnie będzie współpracował. Nam potrzeba prawdziwego stopera i prawego obrońcy, który będzie wiedział, że jego głównym zadaniem jest bronienie.
0
Widzieliście to? http://mixgol.pl/32845,Autor_tego_artyku%C5%82u_w_2002_pisa%C5%82_o_zawodnikach_z_Belgii_kt%C3%B3rzy_osi%C4%85gn%C4%85_suk Miał autor cela.
9
Ciekawie się zapowiada. Miejmy nadzieję, że Simeone wie co robi. :)
1
Drużyna z Madrytu. :)
0
Czyli jesteśmy już bezpieczni, bo nie będzie Luiza w Barcelonie. :)
0
W Reus urodził się Cuenca. :)
1
Jeśli przyjdzie Caballero/Bravo/Navas a Masip zostanie jako trzeci bramkarz, to nawet murawy nie powącha w sezonie, jak teraz Oier. A bycie bramkarzem nr. 2 zapewnia mu występy w PK i rywalizację z MAtS'em o miejsce w wyjściowej jedenastce.
1
Barca słynie z La Masii, więc 2 bramkarzem powinien być Masip. Po co marnować mu karierę kosztem starszego bramkarza z doświadczeniem.
1
Polubiłem szejka z PSG. Tyle wygrać! :D
0
PSG widocznie stawia na Brazylijczyków w obronie :) Duet Silva-Luiz świetnie ze sobą współpracuje w reprezentacji, więc pewnie tym kierują się araby oferując tyle kasy za niego.
0
Mógł jeszcze rok zostać w Evertonie. Oby dobrze wykorzystywał otrzymane szanse w przyszłym sezonie. Ma ogromny potencjał, nie można go zmarnować.
0
Świetny bramkarz, z doświadczeniem w europie. W poprzednim sezonie bronił piłki praktycznie nie do wyciągnięcia. Tylko czy warto kupować go kosztem Masipa?
0
Gdyby jeszcze mógł zagrać na defensywnym pomocniku to byłoby idealnie. No chyba, że odejdzie Fabregas, to ten transfer byłby strzałem w '10'. Potrafi świetnie rozgrywać i te jego strzały z dystansu... No i MAtS miałby kolegę z kraju. :)
0
A to Vinyals nie będzie prowadził rezerw w przyszłym sezonie? Był artykuł na stronie, że to on będzie trenerem kadry B.
5
Gdyby nie te pyskowanie z sędzią to dużo mniej byłoby punktów.
1
Casillasa? Przecież on ma 31 lat, na bramkarza to bardzo mało. A Belg zapewne wróci do Chelsea za Cecha.
0
To ja wolę Alvesa i Martina...