0

Mi tam gra Laporte się podobała. W meczach z Barcą grał wybornie. No i ma idealne warunki do bycia stoperem Barcy. Myślę, że 36 milionów to za wysoka cena, jednak taka inwestycja może się bardzo opłacić. Porównując do Inigo, płacąc 6 milionów więcej, na pewno lepiej wyszlibyśmy na francuzie. Rok temu byłem bardzo za Marquinhosem, jak się okazało, PSG zrobiło bardzo dobry interes na nim.

Jeśli chodzi o wzmocnienia obrony. Jestem bardzo za transferem Mirandy i jeśli udałoby się go sprowadzić za 20 milionów, to byłoby fantastycznie. Drugą opcją jest Benatia. No i w zależności od funduszy klubu, dobrze by było, jakby przyszedł ktoś z dwójki Laporte-Doria. Mają podobne warunki fizyczne i obaj są lewonożni. W dodatku to ten sam rocznik. Tyle, że transfer Brazylijczyka kosztowałby dużo mniej.

0

Martinez nie był na poziomie Laporte. Nawet po bardzo dobrym poprzednim sezonie, a Bartra po leżakowaniu na ławce, na ME u-21 wyglądał koło Inigo jak profesor. Po prostu, RSSS miało świetny sezon to chwalono i młodego Baska.

0

Szukać w Sevilli mogliśmy przed tym sezonem. Grał tam obecny zawodnik AS Monaco - Kongdobia. Nie wiem jak gra teraz, ale rok temu był niesamowity. Jeden z większych talentów francuskiej piłki.

0

Na świecie tylu dobrych stoperów, a tu prawdopodobny transfer Luiza...

0

Barca B przegrywa 1-0 w 44 minucie. W tym czasie młodzi nie stworzyli sobie groźnej okazji do zdobycia gola.

0

Macedończyk :D

6

Oglądacie Barcę B? Masip, Patrick, Gomez, Ie, Sanchez, Bedia, Espinosa, Munir, Babunski, Dongou - wyjściowy skład.

0

Bo zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca w grupie już po 5 meczach, dlatego w 6 zagrali zwodnicy rezerw. Poza tym było podobnie.

0

Laporte jest dużo lepszy. Do tego jest lewonożny i dobrze gra głową. Inigo jest obecnie gorszy od Bartry.

0

Takie zastrzeganie nie ma sensu w Hiszpanii, ponieważ zawodnicy pierwszego zespołu muszą mieć przypisany nr. od 1 do 25.

7

Przydałaby się jakaś porządna oprawa przed meczem z Atleti dla Victora i Carlesa!

7

Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać. :)

0

Bardzo podoba mi się, że mecz odbędzie się w niedzielę. Oby o godzinie 20 cieszyliśmy się z tytułu.

0

Czy zarząd tego chce czy nie, rewolucja w drużynie się zaczyna sama z siebie. Puyol, VV, Alves, Pinto odchodzą z klubu co już powoduje pewne zmiany. Nowi, młodzi zawodnicy muszą pokazać swoją przydatność. Niepotrzebnych piłkarzy sprzedać, bo po co marnować im kariery. Taki Tello, Cuenca, Affelay czy inny Dos Santos nie zrobią kariery w Barcelonie. Oni potrzebują gry, mając fundamenty w postaci pewnego klubu, a nie na wypożyczeniu. Kadra 18-20 osobowa wystarczy, jeśli wszyscy piłkarze będą na poziomie Barcy.
Pogba taki piłkarz box to box czyli taki, jakiego potrzebujemy. Jego transfer pozwoliłby na wprowadzanie taktyki 4-2-3-1 z Sergio i Pogbą na defensywnych pomocnikach. "Golden Boy" jest mile widziany przeze mnie w klubie ze stolicy Katalonii.

0

W meczu z Elche powinien zagrać od początku. Widać, że wraca do formy i za to należy mu się występ, tym bardziej, że Xavi czy Iniesta grają niemal zawsze.

0

Trzeba też pamiętać, że prawdopodobnie na stałe już będą w pierwszej drużynie Denis, Halilovic czy Deulofeu. No ale Pogba jest tak wyjątkowy, że posiadanie takiego zawodnika w drużynie to skarb. Podobny do Yaya Toure.

0

Może niech oni nam dopłacą. Przecież Songo jest piłkarzem dwie klasy lepszym!

0

Może się mylę, ale wydaje mi się, że Moreno jest Bardzo ofensywnym obrońcą.

0

Jeżeli przyjdzie Laporte, to zawsze on lub Bartra będą w składzie. No chyba, że dalej będą ciągnąć się te cyrki z Mache na stoperze.

0

Jak zwykle zgadzam się z tobą. Ewentualnie jeśli nie udałoby się sprowadzić Laporte to Miranda byłby również dobrym rozwiązaniem. :)

0

Nie mogą żądać więcej niż 30 milionów ponieważ tyle wynosi jego klauzula.

0

Jeśli przyszedłby Miranda, to jeden transfer stopera nam wystarczy. Trzech stoperów + w razie potrzeby Mache, lub ktoś z rezerw nam wystarczą.
Jest lepszy od Luiza bez dwóch zdań. Świetnie gra głową i do tego jest szybki. Świetnie nadaje się do uzupełnienia zarówno Bartry jak i Pique w defensywie.

0

Świetnie zapowiadający się stoper, aktualnie jeden z lepszych w PD. Jednak do tych 36 milionów należy doliczyć jeszcze podatki i inne to transfer wyniesie dużo więcej.

0

Jego kariera skończyła się wraz z odejściem Ryjka. Średniak La Liga, tak jak w przypadku Gio Dos Santosa powinien być dobrym wyborem.

0

Jakby zamiast Mangali byłby porządny prawy obrońca, to byłoby jeszcze lepiej.

0

Można zaproponować rozwiązanie jak z Thiago u nas. My zapłacimy załóżmy 40 milionów, nie za klauzulę, ale jak za każdy transfer.

0

Bogaty jesteś. :)

0

Przypomnij sobie sprzeczkę z Fausem.

0

Neymar już ma prawdopodobnie koniec sezonu, a Pique pownien już trenować normalnie.

0

Jeśli miałbym tak porównać puchary do kuchni to PK - przystawka, La Liga - danie główne, a LM deser. Liga pokazuje kto był najlepszy na przestrzeni całego sezonu, natomiast w PK czy LM często decyduje dyspozycja dnia, czy też szczęście kto gra dalej. Deser zwykle najbardziej nam smakuje, jednak nim samym się nie najemy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?