0

Ten mecz z Rayo jest dla mnie jednym z najlepszych meczy tego sezonu. Chyba wszystkie bramki były zdobyte w ciągu 11 sekund od odbioru.Dzięki za opinię, miłego popołudnia :)

0

Cesc zawsze był piłkarzem grającym świetnie na jesieni, słabo zimą i wiosną, a końcówka sezonu przyzwoita. I tym razem tak było. 55 milionów to sporo kasy, ale czy obecny zarząd ściągnąłby kogoś pasującego do Barcy w jego miejsce? Wątpię w to.

0

Mamy bardzo podobną opinię na ten temat :) Również jestem przeciwko Luizowi jak i Cuadrado który rozgrywa pierwszy dobry sezon na innej pozycji niż potrzebujemy.
Jeśli w przyszłym sezonie trener postawi na Bartrę w parze z Pique to Laporte będzie idealnym wzmocnieniem. Francuz jest młody, doświadczony w La Liga, wysoki i lewonożny. Już w niedalekiej przyszłości będzie podstawowym stoperem Francji.
A co sądzisz o Tacie, zasługuje na drugą szansę, czy lepiej będzie jaki ktoś inny poprowadzi zespół?
Początek miał bardzo dobry zaczynając od zdobycia superpucharu. Bardzo inteligentnie wprowadzał Neymara i Messiego do drużyny. Ogromny postęp zrobili Bartra, Alexis, Pedro, Pique, Fabs i Valdes. Rok temu Barcę ciągnęli Iniesta i Messi, teraz oni są w dołku co przełożyło się na wyniki drużyny.

7

Marc - największe odkrycie obecnego sezonu. Chłopak zrobił ogromny postęp.

0

Uważam dokładnie tak samo jak ty. Masche można cofnąć na pierwotną pozycję jako zmiennik Busquetsa oraz w razie licznych kontuzji stoperów postawić na środku obrony. Moim zdaniem Bartra już jest gotowy na bycie podstawowym stoperem w parze z Gerardem. Niekiedy pokazuje, że może być dobrym dobrym materiałem na prawdziwego kapitana.
Jeśli mamy trzymać w zespole zawodników nic nie wnoszących do drużyny jak Tello, Cuenca, Affelay, JdS czy Song to lepiej żeby kadra liczyła 18-20 zawodników, a w razie konieczności powoływać młodych z zespołu B. Praktycznie na każdej pozycji ktoś się wyróżnia.

0

Jestem zdecydowanie za sprowadzeniem zarówno stopera jak i bocznego obrońcy. Co z tego że będziemy mieć 2 świetnych stoperów jak przy każdej kontrze będą tylko Pique, nowy stoper/Bartra i Busi? Nam potrzeba bocznego obrońcy co potrafi bronić, a nie tylko hasa na skrzydle.

0

Jestem dumny z tego, że żyję prawdopodobnie w czasach najlepszego piłkarza w historii futbolu.

0

Czyli już niemal pewne jest to, że mistrz Anglii zostaje w Manchesterze.

0

No i mieli więcej sytuacji bramkowych, o aż jedną :D

0

Szkoda, że to nie wpadło. Miałby wejście jak niegdyś z Arsenalem.

0

Co ten Deulofeu zrobił :O

0

Za chwilę przełączam na naszą przyszłość, tylko angole skończą grać :DPóki co ze statystyk wynika, że nieźle cisną. :)

0

Póki co oglądaj Everton bo Deulo gra. A jak ten mecz się skończy to razem przenosimy się na Mini Estadi. :)

0

Brawo Lukaku! Jeszcze jeden gol i mistrz dla Liverpoolu! :)

0

To już jest tak nudne, jak tłumaczenie, że Barca B nie może grać w La Liga...

0

Tylko, że zarówno Real jak i Atleti muszą przegrać swoje mecze, a potem Barca musi ograć ekipę Simeone co nie udało się jeszcze w tym sezonie.

0

Deulofeu na boisko!

0

Real może przegrać, ważne żeby Atleti wygrało. Może wtedy zobaczymy Sergi Roberto?

1

No i nie popełnili ani jednej złej decyzji w meczu. Występy klasy światowej!

0

Chyba 0 lub 2pkt. Barca cały czas szła na równi z Atletico.

0

Ja bym się skłaniał bardziej ku liczbie 2000 w jego nazwie.

0

Po części można go usprawiedliwić kontuzją Pique. Broni dużo gorzej niż w poprzednim sezonie, gdzie potrafił nam ratować wynik. Teraz broni to co musi, chociaż też nie zawsze.

0

No nic, słabo gramy i tylko 3 groźne sytuacje, z czego padł jeden gol. Ostatnia akcja rozegrana świetnie i szybko, lecz zabrakło szybszego kroku Messiego lub celności Alexisa.

Mam prośbę dla tych, co już teraz sprzedają Alexisa i innych. Poczekajcie do końca meczu. Przed meczem najeżdżaliście na Alvesa a on zaliczył świetną asystę. Oby i to zadziałało w przypadku Chilijczyka.

1

Za młody jest.

0

No i obowiązkowo na tym transparencie musi też być Puyol. On też niestety odchodzi. :)

0

Tylko, że Bale kiedyś był lewym obrońcą i miał do tego warunki. To samo Alba tylko w przeciwną stronę - był skrzydłowym, a jest obrońcą. Cuadrado nie rozegrał nawet połowy meczy w tym sezonie na obronie i tu jest ten problem.

1

Tyle kasy za kolejnego niby obrońcę? Żeby on chociaż cały sezon rozegrał na tej prawej obronie. To już wolę kogoś z PD, byle potrafił bronić.

0

Ale gra świetnie. Też chciałbym go u nas, ale o to może być strasznie ciężko. Jednak kupując Brazylijczyka, wypadałoby kupić dodatkowo jakiegoś młodego zdolnego, który mógłby powalczyć o miejsce w składzie.

2

Thibaut ma również znakomity refleks. Polecam obejrzeć kilka meczy Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?