BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten mecz z Rayo jest dla mnie jednym z najlepszych meczy tego sezonu. Chyba wszystkie bramki były zdobyte w ciągu 11 sekund od odbioru.Dzięki za opinię, miłego popołudnia :)
0
Cesc zawsze był piłkarzem grającym świetnie na jesieni, słabo zimą i wiosną, a końcówka sezonu przyzwoita. I tym razem tak było. 55 milionów to sporo kasy, ale czy obecny zarząd ściągnąłby kogoś pasującego do Barcy w jego miejsce? Wątpię w to.
0
Mamy bardzo podobną opinię na ten temat :) Również jestem przeciwko Luizowi jak i Cuadrado który rozgrywa pierwszy dobry sezon na innej pozycji niż potrzebujemy.
Jeśli w przyszłym sezonie trener postawi na Bartrę w parze z Pique to Laporte będzie idealnym wzmocnieniem. Francuz jest młody, doświadczony w La Liga, wysoki i lewonożny. Już w niedalekiej przyszłości będzie podstawowym stoperem Francji.
A co sądzisz o Tacie, zasługuje na drugą szansę, czy lepiej będzie jaki ktoś inny poprowadzi zespół?
Początek miał bardzo dobry zaczynając od zdobycia superpucharu. Bardzo inteligentnie wprowadzał Neymara i Messiego do drużyny. Ogromny postęp zrobili Bartra, Alexis, Pedro, Pique, Fabs i Valdes. Rok temu Barcę ciągnęli Iniesta i Messi, teraz oni są w dołku co przełożyło się na wyniki drużyny.
7
Marc - największe odkrycie obecnego sezonu. Chłopak zrobił ogromny postęp.
0
Uważam dokładnie tak samo jak ty. Masche można cofnąć na pierwotną pozycję jako zmiennik Busquetsa oraz w razie licznych kontuzji stoperów postawić na środku obrony. Moim zdaniem Bartra już jest gotowy na bycie podstawowym stoperem w parze z Gerardem. Niekiedy pokazuje, że może być dobrym dobrym materiałem na prawdziwego kapitana.
Jeśli mamy trzymać w zespole zawodników nic nie wnoszących do drużyny jak Tello, Cuenca, Affelay, JdS czy Song to lepiej żeby kadra liczyła 18-20 zawodników, a w razie konieczności powoływać młodych z zespołu B. Praktycznie na każdej pozycji ktoś się wyróżnia.
0
Jestem zdecydowanie za sprowadzeniem zarówno stopera jak i bocznego obrońcy. Co z tego że będziemy mieć 2 świetnych stoperów jak przy każdej kontrze będą tylko Pique, nowy stoper/Bartra i Busi? Nam potrzeba bocznego obrońcy co potrafi bronić, a nie tylko hasa na skrzydle.
0
Jestem dumny z tego, że żyję prawdopodobnie w czasach najlepszego piłkarza w historii futbolu.
1
http://www.lfp.es/barcelona-b_cordoba/directo/laligatv
0
Czyli już niemal pewne jest to, że mistrz Anglii zostaje w Manchesterze.
0
No i mieli więcej sytuacji bramkowych, o aż jedną :D
0
Szkoda, że to nie wpadło. Miałby wejście jak niegdyś z Arsenalem.
0
Co ten Deulofeu zrobił :O
0
Za chwilę przełączam na naszą przyszłość, tylko angole skończą grać :DPóki co ze statystyk wynika, że nieźle cisną. :)
0
Póki co oglądaj Everton bo Deulo gra. A jak ten mecz się skończy to razem przenosimy się na Mini Estadi. :)
0
Brawo Lukaku! Jeszcze jeden gol i mistrz dla Liverpoolu! :)
0
To już jest tak nudne, jak tłumaczenie, że Barca B nie może grać w La Liga...
0
Tylko, że zarówno Real jak i Atleti muszą przegrać swoje mecze, a potem Barca musi ograć ekipę Simeone co nie udało się jeszcze w tym sezonie.
0
Deulofeu na boisko!
0
Real może przegrać, ważne żeby Atleti wygrało. Może wtedy zobaczymy Sergi Roberto?
1
No i nie popełnili ani jednej złej decyzji w meczu. Występy klasy światowej!
0
Chyba 0 lub 2pkt. Barca cały czas szła na równi z Atletico.
0
Ja bym się skłaniał bardziej ku liczbie 2000 w jego nazwie.
0
Po części można go usprawiedliwić kontuzją Pique. Broni dużo gorzej niż w poprzednim sezonie, gdzie potrafił nam ratować wynik. Teraz broni to co musi, chociaż też nie zawsze.
0
No nic, słabo gramy i tylko 3 groźne sytuacje, z czego padł jeden gol. Ostatnia akcja rozegrana świetnie i szybko, lecz zabrakło szybszego kroku Messiego lub celności Alexisa.
Mam prośbę dla tych, co już teraz sprzedają Alexisa i innych. Poczekajcie do końca meczu. Przed meczem najeżdżaliście na Alvesa a on zaliczył świetną asystę. Oby i to zadziałało w przypadku Chilijczyka.
1
Za młody jest.
0
No i obowiązkowo na tym transparencie musi też być Puyol. On też niestety odchodzi. :)
0
Tylko, że Bale kiedyś był lewym obrońcą i miał do tego warunki. To samo Alba tylko w przeciwną stronę - był skrzydłowym, a jest obrońcą. Cuadrado nie rozegrał nawet połowy meczy w tym sezonie na obronie i tu jest ten problem.
1
Tyle kasy za kolejnego niby obrońcę? Żeby on chociaż cały sezon rozegrał na tej prawej obronie. To już wolę kogoś z PD, byle potrafił bronić.
0
Ale gra świetnie. Też chciałbym go u nas, ale o to może być strasznie ciężko. Jednak kupując Brazylijczyka, wypadałoby kupić dodatkowo jakiegoś młodego zdolnego, który mógłby powalczyć o miejsce w składzie.
2
Thibaut ma również znakomity refleks. Polecam obejrzeć kilka meczy Atletico.