BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z moich obliczeń wynikło, że Barca będzie pierwsza 96 pkt. Atletico drugie - 76pkt. a Real trzeci - 73 pkt :D
0
Tak czytam twój komentarz i doszedłem do takiego wniosku. "Kibic" Realu narzekający na to, że sędziowie są przeciwko Realowi, to tak jakby Abramowicz powiedział, że nie ma na chleb. ;)
0
Bez Denisa i Espinosy może być ciężko. Oby Suarez mógł zagrać.
0
Obecne CN też generuje zyski. Nie takie duże ale są.
0
Teraz mamy sytuację podobną do tej z sezonu 07/08. Czterech świetnych napastników a tylko trzech może grać.
Cesc zawsze miał takie fale formy, nawet w Arsenalu. Pierwsza część sezonu genialna, zima/wiosna słaba lub średnia, końcówka dobra. Nie ma co narzekać w tym sezonie na Fabsa, bo on z Neymarem, Alexisem i Pedro najwięcej robili na jesieni.
0
On już zanim jego żona poroniła rozegrał chyba 2 genialne mecze. Te smutne zdarzenie mogło go jedynie zmotywować do jeszcze lepszej gry.
0
Wolę zdrowego Andresa na ciężki pojedynek w LM. W środku pola Xavi i Cesc dadzą sobie radę.
0
Ja oddałem głos na Neymara, był aktywny przez cały mecz i świetnie wkręcał prawego obrońcę Celty.
0
To ja 6, niech wyprzedzi Crisa i pobije swój osobisty rekord goli w jednym meczu! ;)
0
Pierwszy raz od klasyku, "Biali" pokazują się na naszej stronie. Wyrośli jak grzyby po deszczu. :)
0
Nie wytrzymałbym nerwowo, a jakby był taki mecz jak ostatnio z Realem to na pewno. Najlepiej do meczu z nimi podejść będąc liderem, gdyż wtedy Atleti będzie musiało koniecznie się otworzyć żeby wygrać mecz. Ale do tego jeszcze długa droga, oby szczęśliwa dla nas.
0
Było dużo plotek przed przedłużeniem umowy Iniesty, a czy były prawdziwe, tego nie wiemy. Tu ideałem jest Busi. Zawsze jak przedłuża umowę, nie oczekuje lepszych warunków, bo to co ma wystarcza mu.
0
Na wybicia Alvesa to nawet kibice Valencii narzekają. Co druga piłka na trybunach. Świetnie broni ale słabo gra nogami.
0
My go sprowadzamy za 2,2 miliona a rok temu Tottenham nie dał rady go sprowadzić za 15. Świetny transfer, mam nadzieję, że rozwinie na miarę swojego potencjału.
0
Urodził się w roku który masz w nicku. ;)
0
To już trzeba mieć porządny ból złączenia nóg z brzuchem, jeśli ktoś uważa że sędzia pomógł Barcelonie. Około 19 minuty powinien być podyktowany karny za faul na Neymarze i byłoby prawdopodobnie 2-0. Druga sprawa, że karnego na Ronaldo nie powinno być. No i karny z 63 minuty był jak najbardziej oczywisty. To już tylko wina Ramosa, że grali w 10.
0
"Dobra chopaki stoje, ale nie strzelać z całej pety!" Cytując typowego Sebe hehe :D
0
Aż screena zrobię na pamiątkę! hehe :D Mam nadzieję, że 24 maja będzie równie dobre widowisko co wczoraj. Do zobaczenia! :)
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=987055454668004&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1 Leo w formie! :)
0
Eto'o też osiągnął bardzo dużo w swojej karierze, m.in. zdobył 4 razy LM. W Realu za dużo nie pograł, ale trofeum zdobył. W każdym pozostałym triumfie miał ogromny udział.
0
Jeśli Celta zagra jak zawsze, czyli ofensywnie, to mogą dostać spory bagaż bramek od Messiego i spółki. W dodatku gramy na CN. Liczę na przełamanie Neymara.
0
Moim zdaniem Neymar nie był najsłabszy. Nie zagrał aż tak źle, jak Alves czy Masche, którzy byli ogrywani jak dzieci. Brazylijczyk zrobił dużo wiatru w ataku, wypracował asystę i karnego. Swoje zrobił.
0
Post jest to "gorzkie żale" odmawiają. :D Niech dokładnie najpierw sami obejrzą powtórkę meczu, a dopiero potem niech proszą o to sędziego.
0
I dzięki temu są w najlepszej sytuacji do mistrza, Oczywiście Barca i Atletico ma jeszcze duże szanse. Barca i Real mają podobny przypadek jak w ubiegłym roku tylko, że na odwrót. Braca wygrywa z czołówką, ale gubi punkty z dołem tabeli. natomiast Real leje ogórów jak Barca rok temu, ale w meczach na szczycie nie najlepiej sobie radzi. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po sezonie.
0
Nie od dziś wiadomo, że jak piłkarz wychodzi sam na sam z bramkarzem i przeciwnik tylko chce go zatrzymać, a nie odebrać piłkę, to dostaje czerwoną kartkę. A że to zdarzenie miało miejsce w polu karnym to otrzymaliśmy rzut karny, proste. Ramos popełnił ten sam błąd co Martin w pierwszym meczu z City. Gdyby nie faulował, to na 90% stracili by bramkę, ale dalej graliby w 11, natomiast karny to jest niemal pewna bramka i w tym przypadku gra w 10.
Wszyscy związani z Realem tak gadają na sędziego, że nie słuszny karny, blablabla... a nie widzieli karnego na Neymarze i faulu Alvesa na Cristiano przed polem karnym. Widzą tylko co chcą widzieć.
0
W tym momencie nie można robić tak dużych zmian. Na odpoczynek zasługują Alves, Masche i Fabs lub Xavi. Jeśli będzie korzystny rezultat można dać mu ostatnie 20 minut.
0
A myślałem, że tylko ja nie mogłem zasnąć. :)
Też chciałbym taki finał, tylko nie wiem, czy nerwowo bym wytrzymał. :D
0
I prawego obrońcy.
0
W tym roku Messi 20, a Ronaldo 14. ;)
0
Wydaje mi się, że odegrał Neymar.