0

Co ty Bale cytujesz? :)

0

Co nie zmienia faktu, że nawet jak Leo jest faulowany, to i tak biegnie dalej. Za to go uwielbiam.

0

Neymar i Ronaldo są najczęściej faulowani, ponieważ są świetnymi piłkarzami, wielkimi indywidualistami i przeciwnicy nie mogą ich przepisowo zatrzymać. Messiego nie ma w tej klasyfikacji, bo jest piłkarzem wybitnym, a przeciwnicy nie nie są w stanie nawet sfaulować Leo. To go czyni najlepszym piłkarzem na świecie!

0

Stankowski ostatnio bardzo często najeżdżał na Barcę chyba na Twitterze, a zwłaszcza na Alexisa i Tate. Nie radzę brać jego wypowiedzi zbyt poważnie.

0

BBC, BBC... Kiedyś najlepszy był REMIX! (Ronaldinho, Eto'o, Messi, Iniesta, Xavi) ;)

0

Jeszcze Bagnack! :)

0

Ważne, żeby wygrać pierwszy mecz u siebie. Najgorzej gdyby trzeba było odrabiać straty na VC. Tam o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.

0

Czyli dobrze myślałem! hehe :)

0

To jest Rafinha? :D

0

W "B" gra Samper. Zapowiada się na bardzo dobrego piłkarza.

0

A więc jest szansa, że pokażą Barce w TVP. :)

0

Mam nadzieję, że w tym dwumeczu stracą conajmiej drugie tyle :D

0

Do tego Szmelcer kontuzjowany, tylko nie wiem na jak długo.

0

Będzie losowanie.

0

Z Atletico będzie bardzo ciężko. W tym sezonie graliśmy z nimi 3 razy i nie wygraliśmy żadnego meczu. Każdy mecz był bardzo ciężki. Mam nadzieję, że tym razem już bez większych problemów awansujemy do półfinału.
Real w tym roku nie powinien mieć problemu z BvB. Burussia jest dużo słabsza niż rok temu. W dodatku pierwszy mecz grają bez Lewego.
PSG z Chelsea są najciekawszą parą. Nie ma tu zdecydowanego faworyta. Paryżanie z pewnością chcą zajść dalej niż rok temu. Ibra vs Hazard? Świetny dwumecz się szykuje.
Bayern jest w tym sezonie dużo lepszym zespołem od MU i nie powinni mieć problemu z awansem do półfinału.

0

Na pewno będzie autobus :)

0

Ja chyba już 5 różnych takich losowań widziałem. Nic dziwnego, jak któraś się sprawdzi.

0

Ja chciałbym zagrać z MU lub BVB. Manchester nie jest jakąś silną ekipą, więc nie powinno być za dużych problemów, choć jak wiadomo w ćwierćfinale nie ma już słabych drużyn. A z BVB Kloppa nie graliśmy, więc byłaby to dobra okazja na zmierzenie się z nimi. W pierwszym meczu zabraknie Lewego co ułatwiłoby zadanie naszym obrońcom. Jak patrzyłem na ich grę wczoraj to się w ogóle nie dziwiłem, dlaczego mają tyle straty w lidze do Bayernu.Moje typy a raczej jakie chciałbym losowanie : ) :Barca-MU/BVB, Atletico-BVB/MU, Chelsea-PSG, Real-Bayern

0

Ale ci komentatorzy TVP są nieobiektywni...

0

Moim zdaniem tu nie potrzeba robić wielkiej rewolucji. Wystarczy kilka zmian na niektórych pozycjach. Wiadomo, że Valdes i Puyol odchodzą, więc trzeba ich godnie zastąpić. Jeśli starczy pieniędzy, można kupić 2 stopera, młodego, perspektywicznego, nawet póki co do rezerw. Kolejnym zawodnikiem którego trzeba wymienić jest Alves. Ja rozumiem, przyjaciel Neymara, podstawowy zawodnik reprezentacji Brazylii itd. Mam ogromny szacunek dla niego, za to co zrobił dla klubu, ale to jest ostatnia szansa, żeby coś na nim zarobić. Za rok nie dostaniemy za niego ani grosza, a to nie przystoi zarządowi który chce wyciągnąć klub z długów. No i jak Song odejdzie, to wypadało by kupić jakiegoś pomocnika "wszędobylskiego" jak kiedyś Keita czy Toure. Do klubu na pewno przyjdzie Rafa więc dodatkowy transfer pomocnika nie ma sensu. W dodatku dochodzi Denis, jednak on pewnie odejdzie na wypożyczenie i Alen który powinien otrzymywać niekiedy szanse w pierwszej drużynie, będąc graczem rezerw. W razie co, mamy sporo zdolnych chłopaków w "B".

0

Masz rację. Jednak Arsenal ma też jedną z lepszych młodzieży w Anglii, a Barca w Hiszpanii. O finał będzie bardzo trudno, ale jeśli dadzą radę z Schalke, to i poradzą sobie w finale. ;)

0

Gdyby w tych rozgrywkach grali wszyscy najlepsi poniżej 19 roku życia (Grimaldo, Bagnack, Dongou, Sandro, Samper...), to już przed rozpoczęciem rozgrywek mogli by nam dać puchar. :D

0

W styczniu skończył 18 lat.

0

Ja chcę Danilo, śo w miejsce Puyola i ewentualnie jakiegoś pomocnika box to box jeśli Song odszedłby. Brazylijczyk byłby 4 najwyższym zawodnikiem w drużynie, za Pique, Sergio i Pinto.

0

Leo to jest dobry ojciec. Co jakiś czas przynosi Thiago piłkę meczową. ;)

0

Muszę przyznać ci rację. Czasami to aż głupio wygląda, jak Neymar lub Alexis na siłę grają na Leo. Czasami przynosi to duże korzyści, jednak jeśli gramy z lepszym przeciwnikiem, a Messi jest odłączony od gry i nie ma dnia, to gra przestaje się układać.

0

No ale jeśli jest sam na sam z bramkarzem, to nie ma znaczenia czy będzie ustawiony jako obrońca czy jako napastnik. Jeśli znajduje się w takiej sytuacji to trzeba to wykorzystać, bez znaczenia na pozycję boiskową.
Jednak w pewnym masz rację. Alexis, Pedro i Neymar lepiej radzą sobie w reprezentacji niż w klubie. Co prawda w Barcelonie grają bardzo dobrze, jednak można wymagać od nich więcej. Sądzę, że w przypadku Alexisa zależy to od strony boiska jak i zadań jakie ma do wykonywania. Ten drugi warunek pasuje również do Neymara.

0

Oj już nie ciśnijcie tak na niego. Przecież Neymar to jego ulubieniec, w dodatku oni są Brazylijczykami a Messi Argentyńczykiem, a wiadomo, że każdy będzie bronił swojego.

0

Chyba pomyliłeś Michael z Donem, bo już jakiś czas nie zmieniali awatara. ;)

0

Ja bym chciał kogoś z pary Mu/Olimpiacos. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?