BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemcy da się ograć, ale Gibraltaru się obawiam.. ;)
0
Tata pogubił się w rotowaniu składem. Kiedy Marc i Martin mieli dobrą formę należało na nich stawiać częściej. Jednak zamiast grać, spędzili kilka meczy na trybunach. Bartra który na jesieni był niemal bezbłędny, przypomina tego chłopaka z końcówki poprzedniego sezonu.
Na jeden z najcięższych wyjazdów sezonu nie mozna wystawić takiego składu. Iniesta musi mieć kogoś obok siebie w pomocy. Grając z Songiem i Busquetsem powinien wystąpić Cesc bo on najlepiej prezentuje się właśnie jako taka "10" mając za sobą dwóch defensywnych pomocników.
No cóż, do końca ligi zostały 3 ciężkie wyjazdy - Real, Espanyol i Villarreal oraz Atletic i Atletico u siebie. W tych meczach muszą zagrać najlepsi i dać z siebie 100% aby nie powtórzył się wczorajszy mecz.
0
Ja jestem jakoś dziwnie pewny, że Real ogra Atleti. Coś czuję, że nie można już tracić punktów, a liga rozstrzygnie się w trzech meczach- ATM-Real, Real-Barca, Barca-Atleti. Porażka z Królewskimi różnicą 2 bramek może przesądzić o lidze.
0
Co za dzień. Chelsea wygrywa z Evertonem, a Deulo zagrał znowu ogon. Borussia dostała lanie. MC wygrało. Real wygrał. Rezerwy przegrały. Celta tylko remis. No i lanie od RSSS...
0
Mecz był jak najbardziej do wygrania. Barca kontrolowała mecz, jednak jedna akcja Recreativo przesądziła o wyniku. Martwi mnie kolejny słaby mecz Dongou. Fajnie, że szansę od początku dostał Grimaldo.
0
Moim zdaniem gra najlepiej razem z Adamą. Dongou wielkie rozczarowanie.
0
Jeszcze remis Celty bym dodał...
0
Właśnie gramy z Realem...
0
To już jest lanie...
0
Super...
0
Najbardziej krytykowani mają udział przy golu. Brawo!
0
Do tego jeszcze porażka rezerw i remis Celty...
0
Rafinha strzelił gola! Celta 1-1 Getafe.
0
Celta przegrywa z Getafe. :/
0
Pierwsza akcja i już strata bramki. :/
0
Jak na razie radzą sobie całkiem nieźle. I bardzo cieszy obecność Grimaldo w wyjściowym składzie! ; )
0
Szkoda, że na tej zacnej stronie nie ma żadnej informacji o meczu Barcy B z czołową drużyną Ligi Adelante.
0
Napisałby ktoś, jak zaprezentował się Deulofeu? ;)
0
Bardzo dziwna decyzja trenera. Pewnie będzie musiał od nowa odbudować zaufanie trenera o czym pisałem już podczas poprzedniego meczu Evertonu.
0
Termin dużo lepszy niż Wielki Piątek czy Wielka Sobota.
0
To jest szansa dla Adriano. ;)
0
Nie żeby coś, ale po pierwszej połowie City miało około 36% posiadania piłki grając w komplecie.
0
Jest to Liga Mistrzów U-19 także, mogą startować wszyscy do 19 roku życia.
0
18 ;)
0
Zdjęcie Toure i Messiego po meczu-bezcenne ;)
0
Z Valencią też zagrał genialnie. Były momenty kiedy on sam walczył w pressingu. Do tego z niejednego zawodnika Nietoperzy zrobił wiatrak.
0
Skoro Denis Suarez ma zapisane w kontrakcie, że po sezonie ma dołączyć do pierwszej drużyny, to jego można byłoby wypożyczyć do Vigo. W pierwszej drużynie puki co i tak by sobie za dużo nie pograł, a Celta jak najbardziej minuty by mu zapewniła.
0
Xavi niemal zawsze przebiega najwięcej km w ciągu meczu. ;)
0
Kiedyś był żal na rm.pl, ponieważ sędzia podyktował na korzyść Barcy aut! :D
0
7 chyba ;)