0

Jedyne, czego mi szkoda po dzisiejszym meczu, to brak minut Dongou.

0

Oferta Lima nie przeszła do dalszej "rundy". Najprawdopodobniej zostały oferty Arabów od PSG i Amerykanów. Sprzedaż klubu miała być potwierdzona do 15 stycznia, żeby był jeszcze czas na transfery, ale niestety się to wydłużyło najpierw do minionego piątku, a teraz do nie wiadomo kiedy.

0

Uważam, że Eusebio mógł powołać Munira pod nieobecność Dongou i Sanabri oraz nie do końca zdolnego do gry Sandro. Zastanawiam się, dlaczego po raz kolejny zagrał Illie na stoperze, zamiast Bagnacka. Kameruńczyk prezentował się bardzo dobrze w rezerwach, a mimo to siedzi na ławce kosztem dużo gorszego Hiszpana. No cóż, mam nadzieję, że dziś przy korzystnym wyniku Dongou dostanie chociaż 20 minut i pokaże swój ogromny potencjał.

0

Bagnack, Grimaldo, Samper, Suarez, Traore i Dongou to nasza przyszłość. Nie ma co się dziwić wynikom, skoro oni w większości grają pierwszy sezon w rezerwach.

0

czytelnik
Zapomniałeś jeszcze dodać, że Lewy obrońca Borussii nie dostał czerwonej kartki około 55 minuty. Dopiero po tej sytuacji padły obie bramki. ;)

0

Rezerwy przegrywają w 60 minucie z Lugo 1-0.: /

0

Mimo wszystko szkoda mi go. Liczyłem na to, że zostanie u nas.

0

Szkoda, że szejk tak zaniedbał już bardzo dobrze funkcjonujący klub. Sezon 11/12 był świetny w ich wykonaniu, w następnym byli rewelacją LM. Teraz są zwykłym średniakiem ligowym....

W tym meczu liczy się tylko zwycięstwo. Barca gra o utrzymanie jedno punktowego prowadzenia z początku kolejki nad Realem i trzymanie się na równi z Atleti, bądź odskoczenie im na 2,3 pkt.
Po trzy punkty!

0

Podoba mi się to, że dziś jest 25 stycznia, a Sanabria ciągle jest w klubie. Bardzo go lubię i chciałbym żeby odniósł sukces w Barcelonie.

0

Dongou to taki dziwny przypadek. Ma ogromny potencjał, ale w rezerwach w chyba 52 meczach strzelił tylko 8 goli. Jak ty piszesz, to może być ryzykowne, ale również chciałbym go zobaczyć od początku.

0

Mile widziane minuty dla Dongou i Afellaya!

0

Czyli idąc tokiem myślenia z AS'a, to Barca za Messiego, Inieste, Xaviego wyłożyła ogromny szmal, bo przecież mają kontrakt i dostają pensję. To w takim razie Bale kosztował ponad 250M, jak podało MD. Żałosne.

0

O grających trenerach słyszałem, ale o grającym prezydencie jeszcze nie. Szacun Rivaldo! : )

0

Messi powinien zostać prezydentem, Pinto i Pique wiceprezydenci, Alves dyrektorem sportowym, a po kadencji Taty trenerem i asystentem będą Xavi i Puyol. ;)

0

To będzie prawdziwy test ekipy Martino. Valencia pokazała w pucharze z Atleti, że potrafi być bardzo groźna. Sevilla radzi sobie dużo lepiej niż na początku sezonu, w dodatku grają u siebie. Do tego prawdopodobnie 2 pucharowe mecze z RSSS i ligowy wyjazd na Anotea. Ale zdecydowanie najtrudniejszym meczem miesiąca, jak nie dotychczasowego sezonu, będzie wyjazd do Manchesteru. Świetny miesiąc się szykuje.

0

I to jest różnica. Wychowankowie Barcy stanowią o sile 1 drużyny. Messi, Iniesta, Xavi, Cesc, Busi, Alba, Pique VV są filarami tej drużyny. Reszta kupionych graczy stanowi dopełnienie składu. W Realu natomiast, którego wychowanka można traktować jako lidera drużyny?

0

Przychodzi Rafinha, Deulofeu, nie mówiąc już o tym, że od talentu w młodszych drużynach aż kipi. ; ) Ta statystyka będzie się trzymać w tych granicach.

0

No aktualnie gra genialnie. Całkowity lider Sevilli. ;)

0

dobre pytanie ;)

0

150 milionów na 25 lat? A myślałem, że ostatnia informacja na temat zmiany nazwy stadionu była słabym żartem... Co do projektu, świetny!

0

Ja bym wolał, żeby miało 1,2 punkty straty do nas przed ostatnią kolejką. Musieliby się otworzyć, żeby strzelić gola, grając na CN. ;)

0

Stawiam piwo temu, kto napisze ile Leo przeszedł km w tym meczu. ;)

0

Jak było 2-6 na Bernabeu Puyol strzelił. Już jestem najstarszym Indianinem?

0

Koniec La Massi bo tylko 9 wychowanków w 1 składzie ;)

0

Pique! :)

0

Jeśli w drugiej połowie z Masche wejdzie Bartra, a za Alexisa Dongou, bądź Tello, będziemy oglądać 11 wychowanków, jak w ubiegłym sezonie ;)

0

To Eto'o się rozstrzelał ;)

0

Przez Polaków prawie na zawał padłem :D

0

Czyli on ma klauzulę 3M czy 12M? Bo raz jest napisane tak, a raz tak...

0

Alexis ostatnio obniżył loty. Oby dziś zaprezentował się tak, jak to było pod nieobecność Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?