0

Ale się w Brazylii zrobiło tłoczno na ŚO. Ciekawe na kogo postawi Scolari na Mundialu. Silva, Marek, Luiz, Dante, Miranda. Mają tam najlepszych obrońców świata. Ale patrząc co grają właśnie Brazylijczycy, to może warto zastanowić się nad Dorią? Najpierw Do rezerw, żeby podłapał jak sięgra w FCB, no a potem być może do 1 drużyny?

0

Moim zdaniem przyda się transfer wysokiego, szybkiego i silnego obrońcy, dobrze grającego głową. Mache być może odejdzie do Włoch to się zrobi miejsce. Żałuję tylko, że nie sprowadziliśmy Marquinhosa, Może taki silny nie jest, ale jest bardzo szybki i dobrze gra głową, o czym świadczą strzelone 3 gole w tym sezonie. Idealnym graczem byłby Miranda. Spełnia wszystkie podstawowe warunki. Tylko szkoda mi Atleti. Simeone zbudował bardzo dobry zespół, a tymczasem Moyes mówił w wywiadzie o możliwym transferze Koke do diabłów, coraz głośniej o transferze Costy. Oby ten zespól stał się wielkim klubem, a nie tylko przystankiem do wielkiej kariery wielu piłkarzy.
Nie jestem przekonany do za bardzo do Montoyi. Chłopak potrafi podłączyć się do akcji w stylu Alby, jednak nie potrafi wesprzeć rozegrania jak to robi Alves. Przyszłość jego jest w Barcelonie, jednak przyda nam się jakiś następca Alvesa. Marzy mi się gracz przypominający stylem gry Maicona.
Znając Puyola, jestem przekonany, że jeszcze spokojnie 2 lata da radę pograć. W jego miejsce może wejść Bagnack, wykonujący już teraz kawał dobrej roboty w rezerwach. To samo w przypadku Adriano. Grimaldo jeżeli po nowym roku będzie rozwijał się w takim tempie jak przed kontuzją, to za 2, 3 lata będziemy mieć gracza na poziomie Alby.
W ataku chciałbym aby kiedyś dostał prawdziwą szansę Dongou, może Sanabria. To może rozwiązać problem braku klasycznej '9'. Tylko z drugiej strony brakuje im doświadczenia by być jokerem jak kiedyś Larrson.

0

Aż dziwne, że Fernandinho nie jest powoływany do kadry.

0

Z City trzeba będzie wystawić jak najwyższy możliwy skład i sprawnie operować piłką W tym meczu VV, Bartra, Pique, Busi, Xavi, Cesc, Leo i Ney będą kluczowi. Oni muszą zagrać na bardzo wysokim poziomie.

0

Alves grał w tym roku przeciętnie, a mimo to ma najlepszą średnią w drużynie i ma najlepsze statystyki. Alba moim zdaniem grał dobrze, jednak wypadły mu 3 miechy grania, a statystyki są niepowalające. Puyol prawie nic nie grał, a na jesieni spisywał się przeciętnie. Adriano był tylko rezerwowym. Mache jak i Pique grali w kratkę, zwłaszcza Gerard. No i został nam Bartra który na jesieni prezentuje się najlepiej z całej drużyny. Po meczu z Bayernem jako jedyny chyba go nie hejtowałem. Mimo wszystko oddaję głos na Jordiego, chociaż Marc stanowi poważną konkurencję.

0

Cech jest w wieku VV chyba, także do końca kariery nawet 10 lat ;)

0

20M € dużo za niego? To jest moje marzenie, by go tu zobaczyć. Najlepsza możliwa opcja na następce VV.

0

Pedro w sumie to w lipcu za 150M € mógłby iść do L'poolu. ;) Czym bliżej do stycznia, tym większe głupoty wypisują te brukowce.

0

Gdyby piłkarzem był tak dobrym jak człowiekiem, to Messi miałby ogromną konkurencję w wyścigu po ZP. Co nie znaczy, że jest złym piłkarzem, bo jest bardzo dobrym. ;)

0

Kibicku, raport poleciał, żegnam! Masz jeszcze trochę czasu na wypowiedzenie się na antenie. Może chcesz kogoś pozdrowić? Znajomych z podstawówki, wychowawczynię lub rodziców? Zaczynaj!

0

"Co ciekawe, w drużynie nie ma ani jednego Hiszpana." Tu jest błąd bo Alba jest w jednej i drugiej jedenastce, a z tego co mi wiadomo jest Hiszpanem. :)

0

Z Valdesem na bramce, o wynik z Atletico jestem spokojniejszy. ;)

0

Najpierw La Liga i LM ; )

0

Dziś około godziny 19 na polsat sport news oglądałem powtórkę meczu z Getafe i komentator po wprowadzeniu Bartry powiedział, że nic na razie nie pokazał w Barcelonie. Prawie się sokiem zakrztusiłem. Aktualnie jest on naszym najlepszym stoperem. Jest wysoki i szybki, coraz pewniejszy w odbiorze. Za kilka lat widzę go jako filar obrony nie do przejścia z Bagnackiem. Nowa umowa dla tego Pana powinna być formalnością.

0

Ja już o nim piszę odkąd pojawiła się opcja kupna "nowego Larssona". Statystyki w tym roku ma imponujące. Tylko Ronaldo ma więcej goli, natomiast ma dużo więcej asyst.

0

Czekamy na ciebie mistrzu!

Poza tematem. Coś dla fanów R10.

;)

0

Jeśli Mache by odszedł, koniecznie potrzeba będzie ściągnąć stopera przede wszystkim wysokiego, silnego i szybkiego. Jeśli Puyol zakończy karierę, jego naturalnym następcą powinien być ktoś z La Masii, a najlepiej Bagnack. Jestem pod wrażeniem jego gry w rezerwach.

0

Fajne pokolenie ma teraz Barca B. Bagnack, Grimaldo, Samper, Suarez, Dongou, Sanabria, Traore, Sandro.

0

Fajnie się nazywa. Połączenie dwóch największych psycholi z całej ligi. Masakra jakaś :D

0

Z pewnością mogli by grać. Tak jak to było na przykładzie Czarnogóry.

0

Co do ocen. Może po meczu zamiast ankiety na najlepszego gracza, dodać takie coś, aby każdy użytkownik mógł ocenić wszystkich piłkarzy Barcy? I w opisie gracza w artykule byłaby ocena redakcji i userów. Nie znam się na tym, więc nie wiem ile roboty potrzeba do zrobienia tego, ale wydaje mi się, że to może być fajna opcja. Co o tym sądzicie? Poza tym, najlepszego wszystkim! ;)

0

Najlepiej 6 hehe :D

0

Jak oglądałem ostatnie mecze rezerw, to chłopak pokazał się z bardzo dobrej strony. Strzela bramki, pokazuje się na pozycjach, pracuje w pressingu... Potencjał ma ogromny, ale jeśli chce odejść, wolałbym żeby odszedł do Arsenalu lub Hiszpanii na warunkach jakie oferuje Roma. Najlepsza możliwość dla nas i dla niego.

0

Zgadzam się w 100% procentach. :D

0

Aktualnie nasz najlepszy obrońca. Musi zostać! ;)

0

Kontuzje ma.

0

Leo tylko 10 goli straty do Ronaldo... Koniec lutego i pewnie będzie go wyprzedzać :D

0

Jakie trzy? Jak już to maksymalnie dwa, w dodatku bardzo wątpliwe.

0

Teraz 2 pkt, Elche 2 pkt... ile to kur.. będzie trwać. Wiem, że sędziowie w Hiszpanii są, jacy są, ale to już jest irytujące.

0

Szczerze mówiąc, gdyby nie ten fart Realu w tym sezonie, to już o ligę nie mieli co walczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?