0

W drugiej połowie nic nie gramy...

0

Panowie, do roboty!

0

Cesc mając za sobą dwóch pivotów pokazuje pełnię swoich możliwości. Już wolę Iniestę na skrzydle i Neymara na środku. Po trzy punkty!

0

Też mam takie dziwne przeczucie. Ale jeśli Barca zgarnie LM i PK, to ligą możemy się z nimi podzielić. ;)

0

Całkiem fajny skład może Eusebio wystawić. Ortolá, Patric, Gomez, Bagnack, Planas, Ille/Samper, Suarez, Espinosa, Traore, Dongou i Sanabria. Oby udało się zdobyć 3 punkty!

0

Brawo Osa! Jak na razie -2 w białej części Madrytu! Oby spadło do -5 ;)

0

Niecałe 3 minuty jeszcze! Osa przetrwaj to!

0

Everton 3-1!

0

No to Real już da radę ; )

0

Co on zrobił... Oby wytrzymali w 10.

0

Coleman na 2-1! Szkoda, że Deulofeu musiał zejść.

0

Ale blisko ehh...

0

Everton- Fulham 1-1...

0

Nacho to niech za Ronaldo wejdzie. Może coś więcej pokaże, bo Portugalczyk niewiele lepiej od Bale.

0

Słabiutki mecz Bale.

0

wchodzisz na zapiska.pl i tam wklejasz link z youtube do czego tylko chcesz.

0

Głównym problemem Barcy jest brak warunków fizycznych, a teraz wszyscy chcą Aguero. Ja rozumiem jest genialnym graczem, ale tu będzie się marnować. Przypomnijcie sobie jak wyglądała Barca w sezonie 08/09. W pierwszym składzie byli gracze tacy jak Abidal, Toure, Henry czy Eto'o którzy mieli siłę i wzrost. Teraz zamiast nich grają Alba, Busi, Neymar i Alexis. Żaden z obecnego składu nie jest tak silny i wysoki jak ich poprzednicy, którzy umiejętności mieli równie duże.

0

Chociaż 2mln € klauzuli wpłynie, tyle co za Ville...

0

To ja już wolałbym zobaczyć Pique na środku ataku. No cóż, pozostaje liczyć, że tym razem to wypali. Coś czuję, że będzie bardzo szarpany mecz. Villarreal łatwo się nie podda.

0

Aktualnie to na trochę niższym poziomie są Adama czy Dongou. Jest jeszcze Denis Suarez. Poza tym, na jego skrzydle może zagrać Iniesta. Nie trzeba by było ściągać ich z powrotem.

0

Wreszcie coś o Grimaldo! Fajnie by było go jeszcze w tym roku zobaczyć na boisku.

0

Abidal, Ibra... Niezły troll.

0

Ciekawe co być powiedział, jakby w przyszłym roku po wygranym mundialu przez Brazylię, ZP otrzymałby Thiago Silva, jako że był kapitanem reprezentacji, tak jak to było w 2006 roku. Wtedy Henry i Ronaldinho pokazywali wielkie rzeczy. Może i Brazylijczyk zawiódł na na mundialu, ale Francuz przegrał to trofeum dopiero w finale, i to w dużej mierze, przez słynną "dyńkę" Zidana. ;)

0

Atletoco też straciło punkty z Villarrealem, a oni akurat zbytnich dołków w tym sezonie nie mieli. Żółta Łódź Podwodna z pewnością nie podda się bez walki. Na całe szczęście gramy na CN. Tu Barca zawsze gra dużo lepiej.

0

Ten mecz z Villarrealem, w którym Ronaldinho strzelił jedną z piękniejszych bramek w karierze, był jednym z pierwszych meczów Barcelony które oglądałem. Nie miałem wtedy internetu ani w moja TV nie pokazywała prawie wcale piłki, to na każdy mecz transmitowany przez TVP czekałem z niecierpliwością. Piękne czasy,,,

0

Nie obrażaj całego rocznika 98...

0

Bez przesady. W pierwszej połowie niepotrzebnie podał chyba do Xaviego, kiedy wystarczyło uderzyć precyzyjnie po długim słupku. No i zmarnowanie tej setki, to też, w dużej mierze jego wina. Mógł zachować się dużo lepiej. Ocena trafna. Ta bramka kompletująca hattricka i ta cudowna ruleta podkreślają jego genialny występ :)

0

Neymar wczoraj pokazał klasę. Ale by było, jakby wykorzystał jeszcze tą setkę co się z Pedro zderzył i kiedy podał do Xaviego. Taki wyczyn to już by było coś na miarę prawdziwego cracka! Niczym Messi z Bayerem :D

0

Na początku przeczytałem z Interem. WTF? :D

0

Podobna sytuacja jak z Fabregasem. No cóż, i tak co najmniej jeden z napastników musiałby odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?