0

I z Celtami...

0

Miki
Jemu chyba chodzi o te "mugł". Ja muszę się przyznać, że jestem dysortografem, ale takie błędy mnie przerażają. Jednak, każdemu może się zdarzyć. ;)

0

Ale się jarałem, jak komentatorzy chwalili Deulo. ;)

0

O Boże, ale bomba :O

0

Lukaku mógł grać na Gerarda, ale mimo wszystko należą się gratulacje.

0

To Miralas nawet tego abecadła nie zna ;)

0

Deulo Miralasa zjada na śniadanie! :D

0

Czas na Deulofeu.

0

W wiadomościach kiedyś tak cisneli po Legii że szok :D

0

Miki ja tam zdecydowanie La Liga. Atletico wyrasta powoli na drużynę liczącą się w Europie. Villarreal gra miłą dla oka piłkę i zaliczają świetne wyniki jak na beniaminka. Athletic w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Sevilla wraca na właściwe tory. Valencia i RSSS są w dołku, ale mimo wszystko potrafią zagrać fajną piłkę. I jeszcze Betis, Malaga, Espanyol, Celta... W tym roku La Liga jest na wyższym poziomie niż rok temu.

0

I chyba też jesteś w "szczęśliwej 13" których nie ma w TOP 20. hehe :D

0

Miki to w takim razie:
Bundesliga czy La Liga? :)

0

Gratulacje ; )

0

Brawo Howard!

0

Może podam ci zły przykład, ale Messi na początku kariery był uważany za gracza samolubnego. Często podobnie jak Gerrard nie podawał do lepiej ustawionego kolegi. Śmiem twierdzić, że gdyby nie ta indywidualność, nie byłoby cię teraz na tej stronie. Oczywiście, to nie ta klasa talentu, ale kto wie? ; )
A czemu miałby nie zagrać? W czym jest on gorszy od Pieniaara?

0

Jeśli Deulofeu zagra to Everton, jeśli nie Arsenal. ; )

0

Oby Deulofeu zagrał chociaż 30 minut.

0

Żaden młody gracz nie zgodzi się grzać ławy, to może sprowadzimy z powrotem Soriano? Co o nim sądzicie?

0

Bo Alves też pierwszej młodości nie jest i formy za dobrej też nie ma, a Montoya to jeszcze nie ten poziom.

0

Wczoraj kolejny kapitalny mecz w rezerwach zagrał Bagnack. Może jemu dać szansę chociaż w rewanżu PK? : )

0

Mi on przypomina Iniestę i Davida Silvę razem. W rezerwach spisuje się dobrze.

0

Tak, na stronie był o tym artykuł. On i Sanabria mogliby zagrać w rewanżu PK na CN. Dla Paragwajczyka byłaby to z pewnością motywacja, aby jednak tu zostać.

0

Ciekawe co by na tej stronie w czasie meczu się działo, jakbyśmy to my zremisowali z III ligowcem. :D

0

Celta dowiozła jednobramkowe prowadzenie do końca. Ciekawy rewanż się zapowiada na San Memes.

0

Siedemnastoletni Santi MIna strzelił gola dla Celty. Drużyna z Vigo prowadzi 1-0 z Athletic Bilbao.

0

A może Soriano z Salzburga? Z pewnością zgodziłby się na rolę "Larssona" i w dodatku jest bardzo skuteczny, zarówno w lidze austriackiej jak i Lidze Europy. Na pewno nie byłaby to droga inwestycja.

0

Seba
Wtedy jak odejdzie, będzie można postawić na młodych jak Dongou, Sanabria, Sandro... Na razie na nich za wcześnie, ale za dwa, trzy lata, kto wie? Dwudziestoparoletni napastnik nie zgodzi się na bycie rezerwowym i niepotrzebnie będzie blokować wychowanków.

0

Brakowało mi w ostatnich meczach Leo. Wracaj mistrzu!

0

Nie wiem czy ja zawsze jak oglądam mecz rezerw, to trafię na świetny mecz Kameruńczyka, czy on zawsze świetnie gra. Będą z niego ludzie.

0

Mistrzostwo świata! hehe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?