0

Gra atakiem pozycyjnym, ustawienie 4-3-3 z dwoma rozgrywającymi, w razie potrzeby potrafią wyprowadzić kontratak...

0

Ta flaszka ci bardzo szkodzi.

0

Tak jest 1-2 dla Barcy B z rzutu karnego. Gola strzelił Espinosa!

0

Rezerwy 1-1...

0

A może będzie po prostu Gerardem Deulofeu? :D

0

Celta 3-1! Taka "mała Barcelona" z Vigo. Grają w bardzo podobnym stylu.

0

To na początku było o Ronaldinho i meczu z Polską. ; )

0

Mógłbyś powiedzieć coś więcej o jego występie? Wiem tylko, że strzelił gola i miał asystę.

0

Hahahaha 1-1! Bulut strzelcem gola!

0

Jak strzelił Bale? Nie mogę oglądać meczu, tylko relację śledzę.

0

RSSS przegrywa... fajnie jakby chociaż w LE zagrali :/

0

Pierwszy raz głosowałem na najlepszego zawodnika tylko po to by zobaczyć wyniki...

0

On teraz, to nawet w średniaku La Ligi nie będzie mieć składu, a co dopiero w Arsenalu. Na razie niech dokończy sezon w rezerwach, a potem na wypożyczenie, z opcją przedłużenia o kolejny rok, do klubu, który zapewni mu w miarę regularne występy. Jeśli się spisze to wraca jeśli nie, to już raczej skończy jak Bojan.

0

Koniec tego dramatu...

0

Kur.. już doliczony leci...

0

Wybuchnę...

0

Traore wszedł ; )

0

A ten co dostał czerwoną kartkę na pewno opuścił boisko? Wcale nie widać, że gramy w przewadze. Dramat.

0

Ja wole za Xaviego i wtedy Cesc do pomocy.

0

Debiut Patrica!

0

Messi proszę, naucz Neymara strzelać!

0

Dla mnie od Xaviego w tył gramy rezerwami. Jeszcze Pedro nie zaliczam jako podstawowy skład. Chciałem rezerwy ale nie w takiej postaci...

0

Za mało zmian można przeprowadzić. Busi z Bartrą potrzebni jak na lekarstwo. Jeszcze coś z Xavim trzeba zrobić, bo dziś nic nie gra...

0

Myślę, że każdy obrońca, Song i Xavi grają gorzej.

0

Ciekawe co jest gorsze, moja transmisja, czy nasza obrona... Masakra.

0

Neymar i jego wykończenie...

0

Oglądam, oglądam. Ale aż tak nie było, żeby nie potrafili z własnej połowy tak długo wyjść.

0

O Boże...

0

Co się dzieje? Barca zepchnięta do defensywy? Tego jeszcze nie było.

0

Co nie zmienia faktu, że Cesc obecnie jest najlepszym rozgrywającym świata, a Thiago, oby udało się dostać do kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?