BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra atakiem pozycyjnym, ustawienie 4-3-3 z dwoma rozgrywającymi, w razie potrzeby potrafią wyprowadzić kontratak...
0
Ta flaszka ci bardzo szkodzi.
0
Tak jest 1-2 dla Barcy B z rzutu karnego. Gola strzelił Espinosa!
0
Rezerwy 1-1...
0
A może będzie po prostu Gerardem Deulofeu? :D
0
Celta 3-1! Taka "mała Barcelona" z Vigo. Grają w bardzo podobnym stylu.
0
To na początku było o Ronaldinho i meczu z Polską. ; )
0
Mógłbyś powiedzieć coś więcej o jego występie? Wiem tylko, że strzelił gola i miał asystę.
0
Hahahaha 1-1! Bulut strzelcem gola!
0
Jak strzelił Bale? Nie mogę oglądać meczu, tylko relację śledzę.
0
RSSS przegrywa... fajnie jakby chociaż w LE zagrali :/
0
Pierwszy raz głosowałem na najlepszego zawodnika tylko po to by zobaczyć wyniki...
0
On teraz, to nawet w średniaku La Ligi nie będzie mieć składu, a co dopiero w Arsenalu. Na razie niech dokończy sezon w rezerwach, a potem na wypożyczenie, z opcją przedłużenia o kolejny rok, do klubu, który zapewni mu w miarę regularne występy. Jeśli się spisze to wraca jeśli nie, to już raczej skończy jak Bojan.
0
Koniec tego dramatu...
0
Kur.. już doliczony leci...
0
Wybuchnę...
0
Traore wszedł ; )
0
A ten co dostał czerwoną kartkę na pewno opuścił boisko? Wcale nie widać, że gramy w przewadze. Dramat.
0
Ja wole za Xaviego i wtedy Cesc do pomocy.
0
Debiut Patrica!
0
Messi proszę, naucz Neymara strzelać!
0
Dla mnie od Xaviego w tył gramy rezerwami. Jeszcze Pedro nie zaliczam jako podstawowy skład. Chciałem rezerwy ale nie w takiej postaci...
0
Za mało zmian można przeprowadzić. Busi z Bartrą potrzebni jak na lekarstwo. Jeszcze coś z Xavim trzeba zrobić, bo dziś nic nie gra...
0
Myślę, że każdy obrońca, Song i Xavi grają gorzej.
0
Ciekawe co jest gorsze, moja transmisja, czy nasza obrona... Masakra.
0
Neymar i jego wykończenie...
0
Oglądam, oglądam. Ale aż tak nie było, żeby nie potrafili z własnej połowy tak długo wyjść.
0
O Boże...
0
Co się dzieje? Barca zepchnięta do defensywy? Tego jeszcze nie było.
0
Co nie zmienia faktu, że Cesc obecnie jest najlepszym rozgrywającym świata, a Thiago, oby udało się dostać do kadry.