BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym to nazwał brakiem porządnego trenera.
0
Valencia 2-2!
0
Ale brawo za pomysł. ; )
0
Szczerze? To przeciętnie ci wyszedł. Dużo słabych akcji pokazałeś. Zabrakło sporo akcji, jak np. piętka z Sevillą przy linii bocznej, akcja w stylu Messiego w meczu z Milanem, asysta do Alexisa w meczu z bodajże Celtą... w skali od 1 do 10 to 4/5.
0
Nam by bardziej za Pedro, Aguero się przydał.
0
Neymar 56 asysty,a Cesc 64? :D
0
Valencia tyle sytuacji bramkowych, a przegrywa...
0
To czemu nie wymieniłeś Soriano z Salzburga? Trzeci strzelec w tym roku za Ronaldo i Messim. W 21 meczach tego sezonu 23 gole i 16 asyst. Nieźle nie?
0
Kto to Nitroglu? Pytam poważnie.
0
Szczerze mówiąc, to bez różnicy dla mnie kto wygra w tym meczu. Dlatego: Brawo RvP!
0
Valencia 1-1. Pabon jak na razie ratuje stołek Djukicowi, bo Banega, aż niezbyt chciał mu pomóc.
0
Miki, jak się czujesz po pierwszym w życiu poprawnie napisanym nazwisku? Fajnie, nie?
0
Valencia przegrywa z Valladolid 0-1. Djukic specjalnie przegrywa, nie chce ograć swojego byłego klubu. ; ) Pewnie wyleci niedługo...
0
Myślę, że Najlepszym rozwiązaniem jest granie ABC z przodu a w pomocy Cesc z Xavim lub Iniestą. Cesc nie tylko rozumnie się świetnie z Messim, ale także z Alexisem i Neymarem. Ney, świetnie współpracuje i z Leo i Sanchezem. Take połączenie może wiele zdziałać.
0
Mam pytanie do was. Wolelibyście aby w nominacjach do ZP była kolejność 1.Ronlado 2.Neymar 3.Iniesta 4.Xavi 5.Messi czy 1.Messi 2,3,4 gracze Realu 5.Ronaldo? To jest tylko nagroda indywidualna. Messi ma gorszy rok za sobą, jak na swoje możliwości, a Ronaldo przeżywa najlepszy okres za swojej kariery. Messi jest 2 lata młodszy, zdobył o 3 ZP więcej, niech Ronaldo dostanie, bo porostu na tą nagrodę zasłużył.
Większą radość będę czuł, gdy Barca zdobędzie potrójną koronę, niż jak Messi strzeli 150 goli, i zdobędzie 39 asyst, a Barca nic nie wygra.
0
To sobie przypomnij jak on ciągną grę Barcy na wiosnę. Ile razy gdy Barca przegrywała, on strzelił dublet i zdobyliśmy punkty? On przeprowadził nas przez Milan i PSG. Nie, żebym uważał, że Leo musi wygrać, jednak nie było tak źle jak piszesz.
0
Bardzo fajny i ciekawy pomysł z tym rozszerzeniem. Coś czuję, że Leo, CR, Ribery, Ibra będą a piątkę dopełni Lewy, Neymar, Neuer lub ktoś inny z Bayernu.
0
Neymar był nominowany już za 2012 rok. Wtedy cały rok grał w Santosie, a z Brazylią nic nie osiągnął.
0
Moim zdaniem Alves nie zasługuje na 6,5. Gdzie był Dani jak Kaka przeprowadził akcję, po której padła bramka Pique? Jeśli Gerard dostaje 6 po bardzo solidnym występie z bramką samobójczą, to czy Brazylijczyk zasługuje na 6,5 po średnim meczu, i w dodatku nie przypilnował Kaki w akcji po której tracimy jedynego gola?
0
Neymar moim skromnym zdaniem, w przyszłym roku, ma ogromne szanse na pierwszą trójkę ZP, nawet i na wygranie tej nagrody. Barca jak na razie zmierza w bardzo dobrym kierunku do wygrania ligi. Jednak Atletico i tym bardziej Real, łatwo nie odpuszczą. Do finału Pucharu Króla jest dość prosta droga. Najtrudniejszym rywalem będzie ktoś z trójki: Sevilla, RSSS lub Villarreal. Jednak największą szansą dla Neymara są Mistrzostwa Świata. Jest absolutnym liderem, w mojej opinii, najlepszej reprezentacji świata. Grają i efektownie, i efektywnie. Mają bardzo szeroką kadrę. To może być ta drużyna, która przełamie klątwę PK. W przyszłym roku widzę dużo kandydatów do tej nagrody, jednak Neymar i Leo, są o krok przed resztą, albo ze względu na MŚ, albo na umiejętności. Tyle ode mnie.
0
Czyli 18 grudnia na pewno swoją szansę dostanie Roberto, Tello, Cuenca, Bartra i Montoya. ; )
0
Dziś w nocy śniło mi się, że Barca wygrała chyba 8-1 a Messi w ostatnich 10 minutach strzelił 3, 4 5 bramkę, tym samym doganiając Ronaldo w strzelcach LM. Potem się obudziłem i uświadomiłem sobie, że 3-1 to bardzo dobry wynik.
0
Jak w czasie meczu to zobaczyłem, to wstałem i zacząłem klaskać ; ) Geniusz!
0
Chyba wszyscy kibice by zbiegli z trybun po niego :D
0
A tak liczyłem na Costę w Brazylii...
0
Uwielbiam Simeone. Gość ze średniego klubu zrobił już bardzo mocny team na miarę półfinału LM, a nawet, porównując skład do Borussii z przed roku to i na finał.
0
Messi bez formy bo w 3 meczach LM strzelił 6 goli a w La Liga w 740 minut 8 goli i 4 asysty. Średnio co 56 minut ma udział przy bramce. Jaki on jest słaby, nie?
0
Porównując do oceny Messiego z GD to 6.
0
Genialnie gra.
0
Cesc