BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Danilo z Porto ma równie dobre warunki fizycznie i jest równie dobry w ofensywie. Taki drugi Maicon.
0
Danilo jest dobrym obrońcą, z bardzo dobrymi warunkami. Ja widzę jeszcze jedną opcję, a mianowicie Manquillo. Chłopak ma 19 lat, i prawdopodobnie mamy do niego prawo pierwokupu. Za dwa, trzy lata jak Alvesowi skończy się nowy kontrakt może przyjść on.
0
Alaba to lewy obrońca...
0
Sam nie wieżę w koniec Leo, jednak to przypomina mi historię Roniego. W wieku 26 lat doleciało mu trochę kilo, stracił formę, i po sezonie został sprzedany. Ale jestem święcie przekonany, że w styczniu tak wystrzeli, że jeszcze będzie się starał pobić swój rekord 91 goli, a w maju następnego roku będzie starał się pobić rekord 60 goli w lidze. :D
0
Cieszę się, że za Martino mamy 4 równorzędnych stoperów, a nie jak w ubiegłym sezonie żadnego. Bartra jest w mega formie, Puyol gra raz w tygodniu, aby nie odnowił się uraz i za to wielki + dla Taty.
Cesc, Alexis jak i Busi są obecnie filarami gry ofensywnej, co szczególnie w drugiej części poprzedniego sezonu było nie do pomyślenia, jednak Chilijczyk już w marcu, kwietniu grał świetnie.
Bardzo podoba mi się to, że Alexis często wymienia się pozycjami z Leo. Fajnie by było, jakby w to włączony został jeszcze Neymar.
0
Jeśli Messi zacznie grać jak Messi, a w środku pola będzie grał Cesc, to Milan może dostać jak w ubiegłym sezonie na CN.
0
Za dużo je, niedługo będzie wyglądać jak synek. :D
0
Który to już raz Neymar ZM?
0
Kto teraz dograł do Messiego? Cesc czy Busi?
0
Po co to w ogóle przerywa. Tam już była czysta pozycja prawie...
0
Cesc jaka piła, a ten nie trafił...
0
To się Cesc nagra...
0
Messi out. :D
0
Ależ huknął.
0
Czy tylko mnie to denerwuje, jak Barca po faulu ma piłkę, a sędzia gwiżdże?
0
Ej, czy Tata nie zapominał o zmianach?
0
Neymar jak Pele :D
0
Busi w formie to bez wątpienia absolutny TOP na swojej pozycji.
0
Ależ asysta. OMG!
0
A może siatka była dziurawa jak w Niemczech tylko tam wpadła a ty wyleciała? :D
0
Dlaczego to nie wpadło? :/
0
Najbardziej martwi mnie forma Messiego. Wygrał chociaż jeden pojedynek 1 vs 1?
0
Jak na razie fajnie grają ; )
0
Fajnie jakby swoje minuty dostali Roberto, Song czy Tello.
0
Nie być kontuzjowanym. Poza tym, Maxwell gra w PSG świetnie, a Adriano ostatnio się nie wyróżnia. Gra po prostu dobrze, a to za mało, żeby dostać powołanie przy takiej konkurencji.
0
Kontuzjowany chyba jest.
0
Oby przejechali się po nich jak Real po Sevilli,ale bez takiego kabaretu w obronie. :D
0
Costa już 12 gol w sezonie. Atletico prowadzi 1-0 po strzale z rzutu karnego. Natomiast Villarreal jak na razie przegrywa u siebie z Getafe 1-0 i gra w 10.
0
6 bramek w 4 meczach robi wrażenie, ale gdy do tego dodamy 3 asysty? Jego staty na tych mistrzostwach miażdżą. A że jest Brazylijczykiem, to nie mam nic przeciwko, aby spełnił swoje marzenie.
0
Nie mam nic przeciwka. Absolutny TOP środkowych napastników. Neymar-Lewy-Messi? Wygląda zajebiście! ; )