0

Danilo z Porto ma równie dobre warunki fizycznie i jest równie dobry w ofensywie. Taki drugi Maicon.

0

Danilo jest dobrym obrońcą, z bardzo dobrymi warunkami. Ja widzę jeszcze jedną opcję, a mianowicie Manquillo. Chłopak ma 19 lat, i prawdopodobnie mamy do niego prawo pierwokupu. Za dwa, trzy lata jak Alvesowi skończy się nowy kontrakt może przyjść on.

0

Alaba to lewy obrońca...

0

Sam nie wieżę w koniec Leo, jednak to przypomina mi historię Roniego. W wieku 26 lat doleciało mu trochę kilo, stracił formę, i po sezonie został sprzedany. Ale jestem święcie przekonany, że w styczniu tak wystrzeli, że jeszcze będzie się starał pobić swój rekord 91 goli, a w maju następnego roku będzie starał się pobić rekord 60 goli w lidze. :D

0

Cieszę się, że za Martino mamy 4 równorzędnych stoperów, a nie jak w ubiegłym sezonie żadnego. Bartra jest w mega formie, Puyol gra raz w tygodniu, aby nie odnowił się uraz i za to wielki + dla Taty.
Cesc, Alexis jak i Busi są obecnie filarami gry ofensywnej, co szczególnie w drugiej części poprzedniego sezonu było nie do pomyślenia, jednak Chilijczyk już w marcu, kwietniu grał świetnie.
Bardzo podoba mi się to, że Alexis często wymienia się pozycjami z Leo. Fajnie by było, jakby w to włączony został jeszcze Neymar.

0

Jeśli Messi zacznie grać jak Messi, a w środku pola będzie grał Cesc, to Milan może dostać jak w ubiegłym sezonie na CN.

0

Za dużo je, niedługo będzie wyglądać jak synek. :D

0

Który to już raz Neymar ZM?

0

Kto teraz dograł do Messiego? Cesc czy Busi?

0

Po co to w ogóle przerywa. Tam już była czysta pozycja prawie...

0

Cesc jaka piła, a ten nie trafił...

0

To się Cesc nagra...

0

Messi out. :D

0

Ależ huknął.

0

Czy tylko mnie to denerwuje, jak Barca po faulu ma piłkę, a sędzia gwiżdże?

0

Ej, czy Tata nie zapominał o zmianach?

0

Neymar jak Pele :D

0

Busi w formie to bez wątpienia absolutny TOP na swojej pozycji.

0

Ależ asysta. OMG!

0

A może siatka była dziurawa jak w Niemczech tylko tam wpadła a ty wyleciała? :D

0

Dlaczego to nie wpadło? :/

0

Najbardziej martwi mnie forma Messiego. Wygrał chociaż jeden pojedynek 1 vs 1?

0

Jak na razie fajnie grają ; )

0

Fajnie jakby swoje minuty dostali Roberto, Song czy Tello.

0

Nie być kontuzjowanym. Poza tym, Maxwell gra w PSG świetnie, a Adriano ostatnio się nie wyróżnia. Gra po prostu dobrze, a to za mało, żeby dostać powołanie przy takiej konkurencji.

0

Kontuzjowany chyba jest.

0

Oby przejechali się po nich jak Real po Sevilli,ale bez takiego kabaretu w obronie. :D

0

Costa już 12 gol w sezonie. Atletico prowadzi 1-0 po strzale z rzutu karnego. Natomiast Villarreal jak na razie przegrywa u siebie z Getafe 1-0 i gra w 10.

0

6 bramek w 4 meczach robi wrażenie, ale gdy do tego dodamy 3 asysty? Jego staty na tych mistrzostwach miażdżą. A że jest Brazylijczykiem, to nie mam nic przeciwko, aby spełnił swoje marzenie.

0

Nie mam nic przeciwka. Absolutny TOP środkowych napastników. Neymar-Lewy-Messi? Wygląda zajebiście! ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?