BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niedawno Bartra, Martinez, Moreno i Koke grali w U-21, a teraz wychodzą w pierwszym składzie. Fajnie, że Boski stawia na młodych.
Stopera z '10' chyba jeszcze nigdy nie widziałem :D
0
Pamiętam jak przed transferem do Barcy porównywano go do CR-a. Bardzo dobre strzały głową, budowa ciała, szybkość, podobny drybling, technika, zaangażowanie czy nawet po części strzały z dystansu i STF. Może i nie jest tak dobry jak Portugalczyk i pewnie nigdy na tak wysoki poziom się nie dostanie, ale dla mnie jest świetnym graczem.
0
Tych momentów można by było wypisać nie tyle co lat, ale tyle co miesięcy, i każdy byłby wyjątkowy... Cieszę się, że żyję w czasach największego geniusza piłki nożnej, jaki tylko chodził po ziemi.
0
Coś czuję, że to będzie Mundial ekip z Ameryki Południowej. Brazylia gra tak, jak już bardzo długo nie grała. Mają świetny, głodny sukcesu skład, z najsolidniejszą obroną świata. Argentyna w końcu musi też coś ugrać. Przez eliminacje przeszli bez większych problemów. Atak gra świetnie. Di Maria, Aguero i Higuain są w świetnej formie. Messi po kontuzji będzie dążył do powrotu na szczyt. Obrona nawet solidnie się prezentuje. Chille potrafi wbić 2 bramki Anglii i to na Wembley. Z Hiszpanią też dominowali, jednak padł remis. Mają świetną parę defensywnych pomocników Vidal-Medel. Do tego Sanchez z mega formą. Kolumbia podobnie jak Chille, ogrywa 2 bramkami Belgię na wyjeździe. Mieli sporo okazji na podwyższenie wyniku. Urugwaj zawsze jest niebezpieczny podobnie jak Ekwador. Nie mogę doczekać się czerwca!
0
Świetna wiadomość. Oby była regularna rotacja Alba-Adriano i Alves-Montoya. Każdy zasługuje na swoje szanse.
0
Najlepiej by było, jakby Deulofeu do końca sezonu 2014/15 zostanie w Evertonie, i dopiero wtedy wróci. Będzie mieć pierwszy skład w Evertonie, nagra się i wróci już niemal gotowy do gry dla Barcy. Na razie i tak nie byłoby dla niego miejsca.
0
Yaya to zupełnie inna historia. Do teraz mówi, że jest Cule, i chętnie zagrałby w Barcelonie, jeśli byłaby taka możliwość.
0
Uwielbiam tego gracza. Myślę, że wiele się nauczy w Anglii, i jak wróci z powrotem do Hiszpanii to będzie grać na miarę swojego talentu.
0
W Barcelonie nie Hiszpanii. Zamyśliłem się ;)
0
Gdyby VV odchodził kilka lat później, można by było postawić na Ondoe. 18 latek z Juvenilu. Wielka przyszłość przed nim, zarówno w kadrze Kamerunu, jak i Hiszpanii.
0
Mi wyjazdowe najbardziej podobały się, te z sezonu 2008/09. Taki oczojebny żółty, bardzo fajnie się prezentował. ;)
0
Chciałem o nim wspomnieć, ale wolałem użyć przykładu z piłki ; )
0
Co tu dużo pisać. Neymar to najlepszy transfer, jaki Barca mogła zrobić.Gość jest mega szybki z piłką, jest pewny siebie, rywali mija jak tyczki nawet w ogromnym tłoku. Jedyne czego mu brakuje to lepszego wykończenia.
Chciałbym go w kadrze zobaczyć, w choć jednym meczu na "10". Jego miejsce na skrzydle spokojnie może zająć Willian. On jest dużo bardziej kreatywny i inteligentny od Oscara(którego bardzo lubię), a najbardziej w Brazylii kuleje właśnie rozegranie.
0
Busi wie, kiedy trzeba zejść ze sceny. Podobnie niegdyś Zidane. Zakończył karierę po kapitalnych MŚ, z pamiętną "główką". : ) Mimo wszystko zakończył karierę, będąc świetnym graczem. Oby Sergio utrzymał formę do końca kariery, co będzie bardzo trudne. I zakończył jak na wybitnego gracza przystało.
0
Gdyby nie VV to pewnie byśmy mieli o 1 LM mniej, a dokładniej o tą z 2006 roku...
0
Neymar lub Alexis spokojnie dadzą radę zastąpić Messiego, na środku ataku. Brazylijczyk tylko trochę popracuje nad wykończeniem i będzie pięknie. A jak Leo wróci za te 2 miechy, to będzie miazga. :D
0
Deulofeu to jest mega talent. W Evertonie na razie doje świetne zmiany, poza meczem z City. W pucharze zagrał 2 razy bardzo dobrze. Jak zacznie regularnie, to zacznie brylować w Anglii. Wiele się tam nauczy.
0
Oby dostał szans jak Tello!
0
W zespole mamy jeszcze Cesca, Neymara i Alexisa, którzy niejednokrotnie byli liderami drużyny. Cała trójka jest w mega formie. W PK i tak by raczej nie zagrał. w LM poradzą sobie bez Leo, a w lidze jedynym ciężkim meczem który go ominie to spotkanie z Villarrealem. Nie ma co się martwić, tym bardziej, że w tym sezonie nieobecność Lio jest prawie nieodczuwalna. Wróci w nowym roku i pokaże kto jest najlepszy!
0
Może Soriano z Salzburga? Zna ligę, zna klub, może grać w LM, wysoki, tani, a przede wszystkim potrafi strzelać gole. 3 najskuteczniejszy piłkarz globu w tym roku, z tym że gra w słabszej lidze. W LE 5 meczów- 7 goli 3 asysty. W tym sezonie w 21 meczach- 23 gole i 16 asyst. Nie liczę, że będzie mieć takie staty u nas, ale większą połowę tego co zdobywa w Austrii, mając taką pomoc, mógłby zdobyć. Lewy podobno podjął już decyzję i nie może grać w LM, więc...
0
To jest nagroda FIFA nie UEFA.
0
Mi najbardziej podoba się zdrowa rywalizacja w zespole. Żaden stoper nie ma pewnego miejsca w składzie to starają pokazać się z dobrej strony. Puyolowi ten mecz akurat nie wyszedł, ale świetnie nadrabiał Bartra. To samo Pedro i Alexis. Jest konkurencja to i przychodzi forma.
0
W takiej formie, jest absolutnym topem najlepszych rozgrywających świata. Należy mu się pierwsza "11".
0
Cesc ZM.
0
Cesc jaka piła :O
0
Boże, Bartra nie przestaje zadziwiać.
0
Neymar...
0
Pedro golazo!
0
Cesc asysta, cudne zagranie Alexa : )
0
Tak tylko przy bramce jest. Dalej powinna być lepsza.