0

Ławka z Utd...

0

Pique to niech najpierw do roboty się weźmie. Gra taką kichę, że szkoda gadać.

Man Utd-Everton nie ma co oglądać, Deulofeu na ławce...

0

Matthaus dał tylko Neuera i Hummelsa zamiast Kurtuły i Ramosa :D

0

Jest Isco, nie ma Iniesty, czy Fabsa. Co tu robi Pique?
Moja '11'
Kurtuła-Lahm-Silva-Ramos-Alaba-Bastian-Toure-Ribery-Messi-Ibra-Ronaldo

0

Jak CR może zostać MVP ligi skoro nie jest ani najlepszym Strzelcem, asystującym, napastnikiem, pomocnikiem czy tym bardziej obrońcą. Kategoria zrobiona tylko po to, aby CR7 nie był smutny, i nie był gorszy chociażby od Illarramendiego, który dostał nagrodę dla najlepszego na swojej pozycji, czy Messiego który był po prostu najlepszy w ubiegłym sezonie ligowym. Co za farsa...

0

Szkoda, że chce odejść. Wielki talent, ale na podobne pozycje mamy jeszcze Deulofeu, Dongou, Sandro czy Traore, którzy mają równie wielki potencjał.

0

W meczach pucharowych na pewno zagra nie raz pełna 90 minut. W lidze też szansę dostanie. W ubiegłym sezonie bł naszym drugim najlepszym napastnikiem za Messim. dawał świetnie zmiany, i dużo dawał na skrzydle. Warto zaufać temu graczowi.

0

A ja myślę że w tym meczu można zagrać na pół składem Barcy B i pierwszej drużyny. Na prawej obronie powinien zagrać Montoya, a na lewej Patric, bo niestety nie ma jeszcze Grimaldo. Może Alba dostanie minuty po kontuzji? Na środku obrony śmiało powinni dać radę Bartra i Bagnack. Nasz najlepszy stoper, a zarazem najbardziej pomijany czyli Marc musi w tym meczu zagrać. Dla Franca natomiast byłby to debiut w pierwszej drużynie, po jak na razie świetnym sezonie w rezerwach. W środku pola obowiązkowo Roberto. Pozostaje pytanie, z kim? Czy z doświadczonym Songiem, czy z młodym 18-letnim Samperem za plecami i obok z Espinosą lub Suarezem. Na ataku chciałbym zobaczyć Traore i Dongou. Adama pokazał już, że wiele potrafi, jednak dostawał bardzo mało czasu. Na środku Kameruńczyk raczej poradziłby sobie, ewentualnie mógłby zagrać Sanrabia, lub Sandro. lewe skrzydło powinien początkowo zająć ktoś bardziej doświadczony. Myślę, że w pierwszej połowie Neymar mógłby prowadzić grę i może nabrałby trochę pewności przy wykończeniu akcji. Tello po kontuzji mógłby zagrać drugie 45 minut. Tyle ode mnie. Uważam, że taki skład dałby radę z trzecioligowcem.

0

Nie żeby coś, ale To są trzecioligowcy, Tello ma kilka razy większą wartość od całej ich drużyny. Taki skład powinien dać radę.

0

To chyba była Valencia coś na początku XXI wieku ; )

0

Tylko Neuer. Valdes co prawda w tej części sezonu bronił wybornie, ale na wiosnę jedynym genialnym jego meczem był dwumecz z PSG. Niemiec broni solidnie przez cały rok. A Casillas jeśli zdobędzie to wyróżnienie, to ZP dla Leo nie będzie niczym dziwnym. Pół roku na ławce i jest w piątce...

0

Chciałbym zobaczyć w drugiej części Traore lub Pedro za Xaviego. Nic dziś nie wnosi do gry.

0

Nie zrozumiałeś...

0

Gdzie się podział Neymar z PK? Chyba najgorszy jego mecz w tym sezonie.

0

Czy przypadkiem mrozu na stadionie nie ma? Tam jest lodowisko chyba...

0

Każdy się ślizga...

0

Ten sam model, inna podeszwa ; )

0

Boże, tylko nie Adriano...

0

Neymar ostatnio obniżył loty...

0

Czo ten Busi! Geniusz!

0

Rozkręcają się ; )

0

Na razie ciężko idzie, są emocje!

0

Chelsea 1-1...

0

Gerard się rozkręca : )

0

MESSIah16
http://fangol.pl/view/27622/witaj-w-klubie-deulofeu wiedziałeś o tym? :D

0

https://x.com/AgenciaNews/status/406939928312836098 No ciekawie, podobno w ubiegłym roku też poprawnie wytypowali pierwszą piątkę.

0

Deulofeu gra jak na '10' Evertonu przystało. Po sezonie lub po dwóch, kibice niebieskiej części L'poolu będą tęsknić za Gerardem i Lukaku.

0

Ktoś, kiedyś pisał, że Barcy trafiło się takie świetne pokolenie wychowanków, którzy poprowadzili ją do tylu sukcesów i jak oni odejdą, to Barca stanie się średniakiem La Liga. Jak spojrzałem jakich teraz mamy młodych graczy, to można ustawić z nich całkiem niezłą jedenastkę Ondoa, Montoya, Bartra, Bagnack, Grimaldo, Samper, Roberto, Rafinha, Deulofeu, Sanrabia, Traore nie zapominając jeszcze o Suarezie, Dongou, Sandro i kilku innych oraz o trochę starszych Sergio, i Albie. Czeka nas bardzo fajna przyszłość.

0

Trochę mnie ten skład niepokoi, bo niemal zawsze w tym sezonie przewidywany skład jest taki sam jak meczowy. Dziś chciałbym zobaczyć Cesca w pomocy, Bartrę i Neymara lub Alexisa na środku. W drugiej mógłby zagrać Roberto i Traore. Po trzy punkty!

0

To obejrzyj kiedyś mecz Celty to zrozumiesz o co mi chodzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?