BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie też spisał się Bagnack. Co sądzisz o tym, aby chociaż 30 minut zagrać parą Bartra-Bagnack?
0
Brawo Barca B! Oglądałem aby ostatnie 20 minut, ale muszę stwierdzić, że gra była przyzwoita. Fajnie wychodził na pozycje Sanabira, Suarez i Espinosa bardzo przyzwoity występ. Bagnack czyścił aż miło. Jeszcze niech Grimaldo dojdzie do siebie, to już będzie super.
0
Może w rewanżu na CN z Cartageną zagrają Suarez z Sanabrią? Dla Paragwajczyka była by to z pewnością duża motywacja, aby jednak zostać w Barcy.
0
Strzelcami Patric i Sanabria!
0
FC Barcelona B prowadzi w 78 minucie 2-0! ;)
0
Świetny występ, a te jego wyjścia na pozycję... Mniam. ; ) Nie mogę się doczekać akcji Alba-Iniesta-Neymar.
0
Jest też najlepszy pod jednym względem w drużynie. Strzela gola średnio co 12 minut. :D
0
Statystyka Bartry miażdży!
0
Ondoa, to będzie bramkarz. W Juvenillu broni świetnie, w przyszłości może zostać bramkarzem 1 drużyny.
0
Dongou przypomina mi trochę Eto'o lub Rooneya. Nie jest typową '9' jak np. Lewy, tyko potrafi sam też stworzyć zagrożenie. On i Traore w tych meczach co grali w 1 drużynie, lepiej się pokazali niż w rezerwach. Jean w presezonie był jednym z najlepszych w drużynie. Cieszy to, że to już 3 debiutant za Martino. Z całą pewnością, będzie ich więcej. Będą z niego ludzie.
0
http://pl-pl.soccerwiki.org//player.php?pid=55042 ; )
0
W ubiegłym sezonie i za Pepa mieliśmy pewny awans z 1 miejsca, dlatego grali młodzi. W ubiegłym roku to chyba był Mecz z Benficą, w którym to Leo doznał drobnego urazu. Wtedy to w obronie grali Planas, Bartra, Puyol i Montoya, w pomocy JdS, Thiago i chyba Song, a w ataku na '9' grał Rafinha.
0
Żeby dopełnić formalności. W dodatku szansę dostaną młodzi.
0
Lepiej jedną strzelając cztery, niż stracić cztery i nie strzelić żadnej, w dodatku przed sezonem wydając grubo ponad 200M €.
0
Tak na chłodno oceniając ten mecz, stwierdzam, że mogło być lepiej, ale źle nie jest. Cesc kolejny raz pokazał, że jego miejsce jest w pomocy. On jest za wolny na fałszywą '9'. Świetnie wbiega z drugiej linii. Pedro hmm... pierwsze 30 minut miał słabe, mimo iż był najaktywniejszy na boisku, między innymi sytuacja, w której mógł zagrać z lewej flanki do środka na Alexisa. Jednak z biegiem czasu szło mu coraz lepiej. Na ocenę '8' zasłużył tym meczem. Alba ma to coś, czego nie ma Adriano. Jest baaardzo szybki i świetnie wyczuwa moment podłączenia się do ataku. W ogóle nie było widać, że dopiero wraca po kontuzji. Jego stroną chyba nie przeszła, żadna groźna akcja. Po raz kolejny Puyol wyglądał przy Bartrze jak uczeń, zwłaszcza w pierwszych 45 minutach bo w drugiej dużo do roboty nie mieli. Mając strzelone 4 bramki na wyjeździe, chciałbym zobaczyć na CN parę Bartra-Bagnack. W meczach rezerw, które oglądałem, spisywał się bardzo dobrze. Jest jak Puyol- bardzo waleczny, szybki, dobrze zbudowany i przyzwoicie gra głową. Pinto mógł lepiej interweniować przy straconej bramce, ale tak to bez zarzutów. Wczorajszym meczem rozczarowali mnie Alexis i Roberto. Chilijczyk nie pokazał wczoraj nic i do tego koncertowo spudłował setkę. Katalończyka ciężko mi jest ocenić, bo rozegrał w tym sezonie za mało minut.
Ten mecz służył Martino, bardziej do przetestowania wariantu z Busi-Song, jednak Cartagena nie miała szans się postawić Barcelonie, więc dużo się nie dowiedzieliśmy z tego meczu.
Liczę, że w Barcelonie zobaczę lepszy mecz Barcy i więcej młodych.
0
Pedro asysta, Dongou gol!
0
Szkoda, że Dongou na skrzydle.
0
Dongou!
0
Pedro świetne wykończenie. Alexis ładna asysta. Brawo!
0
Ale rajd Alby. Wraca z przytupem.
0
Kto to zagrał do Pedro? Świetna piła! Ale Alexis...
0
Może Dongou za Busiego lub Songa, wtedy Cesc z Roberto w pomocy, a Kameruńczyk na szpicę?
0
Moim zdaniem, jeśli mają grać na 30% to niech lepiej zagrają młodzi, ale na 100%, po których będzie widać zaangażowanie.
0
Cesc!
0
Żeby on zrobił w tym meczu tyle pożytku, co zwalił, to by wyglądało to dużo lepiej.
0
Nie ma mowy.
0
Uhuhu, możemy się jarać Pedro...
0
Ta, z ławki wejdzie, żeby wolnego strzelić...
0
Po tym co teraz on zrobił chyba wyłączę ten kabaret...
0
Cesc jak Tello.