0

Fajnie też spisał się Bagnack. Co sądzisz o tym, aby chociaż 30 minut zagrać parą Bartra-Bagnack?

0

Brawo Barca B! Oglądałem aby ostatnie 20 minut, ale muszę stwierdzić, że gra była przyzwoita. Fajnie wychodził na pozycje Sanabira, Suarez i Espinosa bardzo przyzwoity występ. Bagnack czyścił aż miło. Jeszcze niech Grimaldo dojdzie do siebie, to już będzie super.

0

Może w rewanżu na CN z Cartageną zagrają Suarez z Sanabrią? Dla Paragwajczyka była by to z pewnością duża motywacja, aby jednak zostać w Barcy.

0

Strzelcami Patric i Sanabria!

0

FC Barcelona B prowadzi w 78 minucie 2-0! ;)

0

Świetny występ, a te jego wyjścia na pozycję... Mniam. ; ) Nie mogę się doczekać akcji Alba-Iniesta-Neymar.

0

Jest też najlepszy pod jednym względem w drużynie. Strzela gola średnio co 12 minut. :D

0

Statystyka Bartry miażdży!

0

Ondoa, to będzie bramkarz. W Juvenillu broni świetnie, w przyszłości może zostać bramkarzem 1 drużyny.

0

Dongou przypomina mi trochę Eto'o lub Rooneya. Nie jest typową '9' jak np. Lewy, tyko potrafi sam też stworzyć zagrożenie. On i Traore w tych meczach co grali w 1 drużynie, lepiej się pokazali niż w rezerwach. Jean w presezonie był jednym z najlepszych w drużynie. Cieszy to, że to już 3 debiutant za Martino. Z całą pewnością, będzie ich więcej. Będą z niego ludzie.

0

W ubiegłym sezonie i za Pepa mieliśmy pewny awans z 1 miejsca, dlatego grali młodzi. W ubiegłym roku to chyba był Mecz z Benficą, w którym to Leo doznał drobnego urazu. Wtedy to w obronie grali Planas, Bartra, Puyol i Montoya, w pomocy JdS, Thiago i chyba Song, a w ataku na '9' grał Rafinha.

0

Żeby dopełnić formalności. W dodatku szansę dostaną młodzi.

0

Lepiej jedną strzelając cztery, niż stracić cztery i nie strzelić żadnej, w dodatku przed sezonem wydając grubo ponad 200M €.

0

Tak na chłodno oceniając ten mecz, stwierdzam, że mogło być lepiej, ale źle nie jest. Cesc kolejny raz pokazał, że jego miejsce jest w pomocy. On jest za wolny na fałszywą '9'. Świetnie wbiega z drugiej linii. Pedro hmm... pierwsze 30 minut miał słabe, mimo iż był najaktywniejszy na boisku, między innymi sytuacja, w której mógł zagrać z lewej flanki do środka na Alexisa. Jednak z biegiem czasu szło mu coraz lepiej. Na ocenę '8' zasłużył tym meczem. Alba ma to coś, czego nie ma Adriano. Jest baaardzo szybki i świetnie wyczuwa moment podłączenia się do ataku. W ogóle nie było widać, że dopiero wraca po kontuzji. Jego stroną chyba nie przeszła, żadna groźna akcja. Po raz kolejny Puyol wyglądał przy Bartrze jak uczeń, zwłaszcza w pierwszych 45 minutach bo w drugiej dużo do roboty nie mieli. Mając strzelone 4 bramki na wyjeździe, chciałbym zobaczyć na CN parę Bartra-Bagnack. W meczach rezerw, które oglądałem, spisywał się bardzo dobrze. Jest jak Puyol- bardzo waleczny, szybki, dobrze zbudowany i przyzwoicie gra głową. Pinto mógł lepiej interweniować przy straconej bramce, ale tak to bez zarzutów. Wczorajszym meczem rozczarowali mnie Alexis i Roberto. Chilijczyk nie pokazał wczoraj nic i do tego koncertowo spudłował setkę. Katalończyka ciężko mi jest ocenić, bo rozegrał w tym sezonie za mało minut.
Ten mecz służył Martino, bardziej do przetestowania wariantu z Busi-Song, jednak Cartagena nie miała szans się postawić Barcelonie, więc dużo się nie dowiedzieliśmy z tego meczu.
Liczę, że w Barcelonie zobaczę lepszy mecz Barcy i więcej młodych.

0

Pedro asysta, Dongou gol!

0

Szkoda, że Dongou na skrzydle.

0

Dongou!

0

Pedro świetne wykończenie. Alexis ładna asysta. Brawo!

0

Ale rajd Alby. Wraca z przytupem.

0

Kto to zagrał do Pedro? Świetna piła! Ale Alexis...

0

Może Dongou za Busiego lub Songa, wtedy Cesc z Roberto w pomocy, a Kameruńczyk na szpicę?

0

Moim zdaniem, jeśli mają grać na 30% to niech lepiej zagrają młodzi, ale na 100%, po których będzie widać zaangażowanie.

0

Cesc!

0

Żeby on zrobił w tym meczu tyle pożytku, co zwalił, to by wyglądało to dużo lepiej.

0

Nie ma mowy.

0

Uhuhu, możemy się jarać Pedro...

0

Ta, z ławki wejdzie, żeby wolnego strzelić...

0

Po tym co teraz on zrobił chyba wyłączę ten kabaret...

0

Cesc jak Tello.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?