BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest nadzieja :D
0
Z drugiej strony jeśli Bayern wyjdzie z drugiego miejsca może trafić na Real :D
0
Oby już nie strzelali, bo jak na nich trafimy w 1/8...
0
Trzeba jutro przynajmniej zremisować bo może być ciężko...
0
No tak, o nim zapomniałem, mój błąd. ; ) Ale w porównaniu z Barcą to i tak jest ogromna różnica.
0
Bayern przede wszystkim ma lepsze skrzydła od Barcy, ale i ma ogromną przewagę fizyczną. Ilu graczy pierwszego zespołu Bayernu ma gorsze warunki od reszty składu? Dwóch? Bo ja jak na razie widzę tylko Thiago i Lahma...
0
El Ouariachi z rzutu karnego na 3-0! To sobie młodzi pograli. :D
0
Ja wolę Messiego :D
0
Trochę by to śmiesznie brzmiało "kampniu" :D
0
Jak już to Intel Camp Nou. Poza tym to są jedynie domyślenia Sportu.
0
2-0. Gola strzelił Alex.
0
OFF TOP
Jak NA razie 1-0 dla Barcelony u-19 w młodzieżowej LM. Gola strzelił prawy obrońca Ekpolo. :)
0
Ronaldinho i Neymar mogą zająć pozycję '10' i lewe skrzydło. NIemobilni, haha, to się uśmiałem...
0
Czasami brakuje takiej gry jak właśnie z Interem. Tam Barca była dużo lepsza, zwłaszcza na CN.
0
Takie ustawienie było by dobre gdyby na def. pomocniku zagrał przynajmniej Busi a nie Cesc lub Iniesta. Tylko problem w tym, że Busi dużo lepiej gra jako jedyny pivot, niż mając kogoś koło siebie. Dysponując obecną kadrą, na prawym skrzydle wystawiłbym Messiego, a na '10' Cesca. Na szpicy wystawiłbym Alexisa.
0
Wychowankom takim jak Tello, Roberto czy Montoya trzeba dawać szansę jak kiedyś Busquetsowi. Chłopak grał bardzo słabo. Yaya czy Keita spisywali się dużo lepiej. Jednak dzięki tej szansy chłopak wyrósł na absolutny TOP defensywnych pomocników, dla mnie jest najlepszym defensywnym pomocnikiem. Dlaczego nie dać im szansy? Kiedy Henry grał słabo, to wszedł młody Pedro. Pierwsze dwa sezony miał genialne. Świetnie uzupełniał atak i bardzo dużo pracował w pressingu. Dlaczego jak teraz Xavi ma słabą formę, nie można postawić na Roberto? To samo obecnie można powiedzieć o Alvesu, albo o Cescu na "fałszywej 9" Niemal wszystkie bramki i asysty które on zdobył to właśnie ze środka pola, nawet jak teoretycznie gra na '9'.
0
Patrząc na ocenę Bartry, można śmiało stwierdzić, że zagrał zadziwiająco "słaby" mecz. Chłopak przestał mnie zaskakiwać. U niego dobre występy stały się normą.
Bardzo dobrą zmianę dał Dongou. W jednej akcji ładnie dograł na piąty metr, ale nikogo nie było. Przy swoim golu, świetnie wyszedł na pozycję i bardzo pewnie wykończył sytuację. Spory + dla tego pana.
0
Za rok na pierwszych dwóch miejscach będzie Leo :D
0
Jak ja chciałbym zobaczyć Roniego na MŚ. To by było coś wspaniałego zobaczyć duet Neymar-Ronaldinho na mistrzostwach u nich kraju.
Deulofeu coraz lepiej spisuje się w Evertonie. W następnym meczu powinien wyjść w pierwszym składzie, bo nawet przeciwnik niezbyt wymagający.
0
Chyba nie o tym Sandro myślisz. PIszę o Sandro Ramirezie http://www.transfermarkt.pl/pl/sandro-ramirez/profil/spieler_199369.html Sanabria to jak najbardziej środkowy napastnik. Toni mógłby dostać kilka minut w rewanżu na CN. Z pewnością miałby motywację do pozostania w Barcelonie.
0
On to miał bombę w nodze :D
0
Nowy kontrakt dla tego Pana jest obowiązkiem.
0
Także chciałbym, aby Gerard został jeszcze rok na wyspach. Niech wywalczy pierwszy skład w Evertonie i gra coraz lepiej, to stanie się gwiazdą BPL. On jest w pewnym sensie rywalem Tello o miejsce w drużynie, także zastanowiłbym się zad wypożyczeniem Cristiana zimą, do jakiegoś klubu z La Ligi. Na razie nie może znaleźć formy, a rzadka gra mu w tym nie pomoże. Nawet jak 2 skrzydłowych jest niedostępnych, to może na skrzydle zagrać Iniesta, lub jak często 'Tata' wybiera, z Fabsem na "fałszywej 9". W razie potrzeby można dać szansę Sanabri, Dongou lub Traore, jeśli rywal nie jest wymagający. Wypożyczenie Tello do RSSS, Villarrealu, Sevilli czy nawet Celty, Malagi lub Espanyolu bardzo by mu pomogło.
0
Bardzo mi się podoba to, że może grać na lewej jak i prawej stronie boiska. Nie potrzebuje dużo miejsca, aby stworzyć zagrożenie(bramka, zagranie do Lukaku ok. 90 minuty) Fajne pokolenie napastników w La Masii się trafiło: Deulofeu, Dongou/Sanabria/Sandro, Traore. ; )
0
Szkoda, że nie ma nagrody tak jak ostatnio było za sezon w La Liga, np. najlepszy bramkarz, najlepszy obrońca, def. pomocnik, najlepszy rozgrywający i napastnik. Dużo jest graczy, którzy nigdy nie mieli okazji otrzymać tej nagrody, ale na nią zasłużyli.
0
To chyba patrzysz tylko na ostatni lub ostatnie dwa mecze. Wcześniej każdy użytkownik wychwalał go, a na pewno nie pisał o nim źle.
0
Piszesz o Alexisie czy Neymarze?
0
Destro
Jeśli chodzi o talenty ze szkółki to: Bagnack, Ondoa, Grimaldo, Samper, Sandro, Dongou, Traore... Jestem przekonany, że przynajmniej połowa z nich jeszcze w tym sezonie zagra w pierwszej drużynie.
0
Na wiosnę będzie prawdziwym Crackiem w Anglii. Genialny gracz. Takiej indywidualności czasami u nas brakuje, która pod nieobecność Messiego potrafi wziąć odpowiedzialność na siebie.
0
Udało się w Glasgow, to i uda się w Barcelonie na CN.