0

Pique chyba wziął do siebie możliwość odejścia Man City. :D

0

Pech. Szkoda, ale i tak jest świetnie!

0

Dongou!

0

Ależ go Neymar przełożył, mimo to mógł podać do Tello.

0

L'hospitalet czy jakoś tak ta drużyna się nazywała, ale tam chyba było 9-0... :D

0

To sobie pograli :D

0

Czemu Pedro zabrał mu piłkę? :(

0

Tello!

0

Neymar golazo!

0

Xavi świetnie uspokaja grę i dużo pracuje w presingu. Często to on pokonuje największy dystans w ciągu meczu.

0

1-0 PIque-piłka odbiła się chyba od bramkarza po strzale Alexisa.
2-0 Pedro-cudowna asysta Neymara i pewne wykończenie Pedro.
3-0 Prawdziwa Tiki-Taka. Neymar gol, Montoya asysta.

0

Busi też ładnie gra. Profesor!

0

Teraz już można dać szansę młodym. wynik jest bezpieczny.

Co do Pique. Może to on powinien być naszą alternatywą na atak? Potrafi odnaleźć się w polu karnym, technicznie zły nie jest, wysoki, silny. Nie bez powodu w debiucie w MU zagrał na '9'. :D

0

0

Atletico pół rezerwowym składem jedzie 2-0 po Porto. Mają formę. Chciałbym zobaczyć ich w półfinale w meczu z Bayernem. To jest jedna z niewielu ekip, które są wstanie zatrzymać Bayern. A półfinał mogą jak najbardziej osiągnąć.

0

To jest tiki-taka, nie to co gra Bayern :D

0

Ależ cudowna akcja! :O

0

Jeśli utrzymają to tempo, to śmiało 30 minut przed końcem może wejść Dongou :)

0

Kapitalnie Neymar!

0

Z kim niby? :O

0

Zabrakło Pique w tej wrzutce Neymara :D

0

Ale Barca dziś ciśnie. Bramka musiała wpaść. Mogą sobie dziś postrzelać. Celtic nic nie pokazuje.

0

Właśnie w takiej sytuacji przydała by się klasyczna '9'.

0

Ci z Iranu nieźle muszą się bać Argentyny, skoro taki spam obelgami zrobili Messiemu.
Akurat ta modelka ładnie była ubrana. hehe : )

0

Pique ile lat miał jak stał się podstawowym stoperem? Przyszedł bodajże w wieku 21 lat i stał się podstawowym stoperem. Dla Bartry występy są też na tyle ważne, ponieważ jest szansa, że pojedzie na mundial.

0

Simeone akurat nie pasuje do Barcy. On preferuje zdecydowanie kontratak i twardą grę, jak na la liga.

0

A może Bartra szykowany jest na Villarreal? :D Skład nie jest zły. Gra Montoya, b Alba świeżo po kontuzji +. Jest Sergi Roberto z Xavim, w środku pola. Jestem przekonany, że nie będzie chaotycznej gry, nie można narazić się na kontry. Atak jak najbardziej w porządku. W drugiej połowie, przy korzystnym wyniku, chciałbym aby chociaż na 30 minut na szpicę wszedł Dongou, podobnie Adama.

0

Anderlecht 3 czerwone kartki. hahaha :D

0

Już prędzej Deulofeu wygryzie z kadry Navasa, niż Thiago wygra rywalizacje m. in. z Koke czy Isco. ; )

0

A jak trafi na nich Real? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?