BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique chyba wziął do siebie możliwość odejścia Man City. :D
0
Pech. Szkoda, ale i tak jest świetnie!
0
Dongou!
0
Ależ go Neymar przełożył, mimo to mógł podać do Tello.
0
L'hospitalet czy jakoś tak ta drużyna się nazywała, ale tam chyba było 9-0... :D
0
To sobie pograli :D
0
Czemu Pedro zabrał mu piłkę? :(
0
Tello!
0
Neymar golazo!
0
Xavi świetnie uspokaja grę i dużo pracuje w presingu. Często to on pokonuje największy dystans w ciągu meczu.
0
1-0 PIque-piłka odbiła się chyba od bramkarza po strzale Alexisa.
2-0 Pedro-cudowna asysta Neymara i pewne wykończenie Pedro.
3-0 Prawdziwa Tiki-Taka. Neymar gol, Montoya asysta.
0
Busi też ładnie gra. Profesor!
0
Teraz już można dać szansę młodym. wynik jest bezpieczny.
Co do Pique. Może to on powinien być naszą alternatywą na atak? Potrafi odnaleźć się w polu karnym, technicznie zły nie jest, wysoki, silny. Nie bez powodu w debiucie w MU zagrał na '9'. :D
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm proszę ;)
0
Atletico pół rezerwowym składem jedzie 2-0 po Porto. Mają formę. Chciałbym zobaczyć ich w półfinale w meczu z Bayernem. To jest jedna z niewielu ekip, które są wstanie zatrzymać Bayern. A półfinał mogą jak najbardziej osiągnąć.
0
To jest tiki-taka, nie to co gra Bayern :D
0
Ależ cudowna akcja! :O
0
Jeśli utrzymają to tempo, to śmiało 30 minut przed końcem może wejść Dongou :)
0
Kapitalnie Neymar!
0
Z kim niby? :O
0
Zabrakło Pique w tej wrzutce Neymara :D
0
Ale Barca dziś ciśnie. Bramka musiała wpaść. Mogą sobie dziś postrzelać. Celtic nic nie pokazuje.
0
Właśnie w takiej sytuacji przydała by się klasyczna '9'.
0
Ci z Iranu nieźle muszą się bać Argentyny, skoro taki spam obelgami zrobili Messiemu.
Akurat ta modelka ładnie była ubrana. hehe : )
0
Pique ile lat miał jak stał się podstawowym stoperem? Przyszedł bodajże w wieku 21 lat i stał się podstawowym stoperem. Dla Bartry występy są też na tyle ważne, ponieważ jest szansa, że pojedzie na mundial.
0
Simeone akurat nie pasuje do Barcy. On preferuje zdecydowanie kontratak i twardą grę, jak na la liga.
0
A może Bartra szykowany jest na Villarreal? :D Skład nie jest zły. Gra Montoya, b Alba świeżo po kontuzji +. Jest Sergi Roberto z Xavim, w środku pola. Jestem przekonany, że nie będzie chaotycznej gry, nie można narazić się na kontry. Atak jak najbardziej w porządku. W drugiej połowie, przy korzystnym wyniku, chciałbym aby chociaż na 30 minut na szpicę wszedł Dongou, podobnie Adama.
0
Anderlecht 3 czerwone kartki. hahaha :D
0
Już prędzej Deulofeu wygryzie z kadry Navasa, niż Thiago wygra rywalizacje m. in. z Koke czy Isco. ; )
0
A jak trafi na nich Real? :D