BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli jesteśmy liderami razem z Atletico, bo mamy taki sam bilans bramkowy?
0
To by było coś. Tyle samo punktów z Atleti przed ostatnią kolejką. Ostatni mecz sezonu na CN z Ekipą Simeone o mistrzostwo. Chyba nie wytrzymałbym nerwowo tego. hehe :D
0
Niech Valencia coś strzeli, bo skończy się nasza kosmiczna seria! hehe :D
0
Hehe, znowu Costa!
0
Brawo Alves!
0
Nietoprze do roboty!
0
Costa :O
0
Ładna akcja Atleti ;)
0
Czy ja wiem... W Rosji czy na Bliskim Wschodzie jeszcze jakiś "wolny" się znajdzie :D
0
Dlatego jestem za tym aby nie kupować Aguero za grube miliony, tylko jak już wysokiego i silnego napastnika, który potrafi się zastawić. To samo jeśli chodzi o następcę Alvesa. Kiedyś z lewej strony defensywę zabezpieczał Abi, to Dani szalał w ofensywie. Teraz jak jest Jordi, to na prawej stronie powinien być silniejszy, bardziej defensywny obrońca, taki jak niegdyś Maicon. Taki gracz teraz byłby idealny, szkoda, że już nie te lata...
0
Oby Valencię kupił jakiś ogarnięty multimilioner który spłaciłby długi tego klubu i wyprowadził ten klub do topu, ba tam jest jego miejsce. Valencia która miałaby w składzie Matę, Silve, Isco i Soldado to by było coś. No i przydałby się jakiś ogarnięty trener, bo obecna kadra Nietoperzy ma spory potencjał.
0
oglądacie Atleti?
0
Chciałbym jutro zobaczyć Sanabrię. Może to go przekona do pozostania w klubie. Ma ogromny potencjał. Swoje minuty mogą dostać też Bagnack czy Suarez, no i "standardowo" Dongou i Adama. Mając trzy bramkową przewagę, na CN powinno być dobrze. ;)
0
Mały błąd w artykule. Adama nie jest Kameruńczykiem. ;)
Szkoda porażki. Przede wszystkim zabrakło skuteczności. Suarez i Espinosa wyrastają na naprawdę dobrych pomocników. Szkoda, że Dongou i Sanabria nie wykorzystali swoich szans. Rezerwy awansowały by na 8 miejsce, i by była dużo lepsza pozycja. Dongou i Sanabria to będą napastnicy. Paragwajczyk powinien dostać szansę w rewanżu z Cartageną. Może to go przekona do pozostania w klubie?
0
Jestem ciekawy jakby sobie poradził na pozycji Xaviego. Ma genialny przegląd pola, i drybling. Jednym słowem: geniusz!
0
Jak chce zakończyć karierę, to mógłby wyrobić sobie licencję trenerską. Z początku mógłby zająć się młodszymi kategoriami, a w przyszłości, kto wie? Może stworzyłby duet trenerski z Xavim? ;)
0
Tello ma 2 asysty ;)
0
W takiej statystyce podobnie wypada Simeone. Jutro Atletico może zostać samodzielnym liderem, superpuchar przegrany w bardzo dobrym stylu, wygrane derby Madrytu i niemal "rozniesienie" rywali w grupie. Guardiola na razie trochę gorzej, bo przegrał SP i prestiżowy mecz z MC. ;)
0
Pique akurat zagrał drugi solidny występ z rzędu. Powoli wyrasta nam para stoperów Pique-Bartra ;)
0
Alba daje ogromną jakość na lewym skrzydle. Świetne dośrodkowania, podłączanie się do akcji... 3 pozytywne zmiany. Perdo i Pique powoli odzyskują formę, Gerrard chyba nie popełnił żadnego błędu. Cesc po raz 5378945... pokazuję wszystkim, że jego miejsce jest w pomocy. W tym meczu jest to sytuacja, kiedy z drugiej linii zagrał do Alexisa w sytuacji na 2-1. Barca całkowicie przejęła inicjatywę po wejściu Xaviego. Generał powinien grać maksymalnie raz w tygodniu. Kiedy jest wypoczęty, gra Barcy nie jest tylko składna, ale jest też sensownie poukładana i szybka. Iniesta również wraca na swój poziom. Bardzo mi się podobała jego gra w drugiej połowie. Alexis posyłał bardzo ładne piły, jak na przykład to zagranie do Cesca, czy później do Andersa. No i Neymar. Kolejny genialny mecz Brazylijczyka. Mógł zdobyć 3, 4 a nawet 5 bramek i zaliczyć chyba dwie asysty! Czasami to wyglądało, jakby koledzy nie chcieli mu pomóc. Teraz czekają go dwa mecze przerwy. Szkoda, że w meczu z Getafe nie zagra, może być ciężko bez niego i Messiego. Tyle ode mnie. ;)
0
Oj, teraz tą reklamę by pokazał :D Znowu ZM dla Neymara!
0
Neymarowi zepsuli wieczór hehe :D
0
Ale Pedro go przeszedł :)
0
Montoya szybciej!
0
Ale akcja. Brawo!
0
Alba daje niesamowitą jakość na lewej stronie.
0
Ale podanie Alexisa :O
0
Xavi powinien grać maksymalnie raz w tygodniu. Wtedy on gra jak za najlepszych lat. Gra się bardzo rozkręciła.
0
Świetna akcja! A to zaczeło się od wyjścia Bartry. Neymar dziś zabierz znowu piłką do domu! ;)
0
Fabs, czemu?,,,