0

Czyli jesteśmy liderami razem z Atletico, bo mamy taki sam bilans bramkowy?

0

To by było coś. Tyle samo punktów z Atleti przed ostatnią kolejką. Ostatni mecz sezonu na CN z Ekipą Simeone o mistrzostwo. Chyba nie wytrzymałbym nerwowo tego. hehe :D

0

Niech Valencia coś strzeli, bo skończy się nasza kosmiczna seria! hehe :D

0

Hehe, znowu Costa!

0

Brawo Alves!

0

Nietoprze do roboty!

0

Costa :O

0

Ładna akcja Atleti ;)

0

Czy ja wiem... W Rosji czy na Bliskim Wschodzie jeszcze jakiś "wolny" się znajdzie :D

0

Dlatego jestem za tym aby nie kupować Aguero za grube miliony, tylko jak już wysokiego i silnego napastnika, który potrafi się zastawić. To samo jeśli chodzi o następcę Alvesa. Kiedyś z lewej strony defensywę zabezpieczał Abi, to Dani szalał w ofensywie. Teraz jak jest Jordi, to na prawej stronie powinien być silniejszy, bardziej defensywny obrońca, taki jak niegdyś Maicon. Taki gracz teraz byłby idealny, szkoda, że już nie te lata...

0

Oby Valencię kupił jakiś ogarnięty multimilioner który spłaciłby długi tego klubu i wyprowadził ten klub do topu, ba tam jest jego miejsce. Valencia która miałaby w składzie Matę, Silve, Isco i Soldado to by było coś. No i przydałby się jakiś ogarnięty trener, bo obecna kadra Nietoperzy ma spory potencjał.

0

oglądacie Atleti?

0

Chciałbym jutro zobaczyć Sanabrię. Może to go przekona do pozostania w klubie. Ma ogromny potencjał. Swoje minuty mogą dostać też Bagnack czy Suarez, no i "standardowo" Dongou i Adama. Mając trzy bramkową przewagę, na CN powinno być dobrze. ;)

0

Mały błąd w artykule. Adama nie jest Kameruńczykiem. ;)

Szkoda porażki. Przede wszystkim zabrakło skuteczności. Suarez i Espinosa wyrastają na naprawdę dobrych pomocników. Szkoda, że Dongou i Sanabria nie wykorzystali swoich szans. Rezerwy awansowały by na 8 miejsce, i by była dużo lepsza pozycja. Dongou i Sanabria to będą napastnicy. Paragwajczyk powinien dostać szansę w rewanżu z Cartageną. Może to go przekona do pozostania w klubie?

0

Jestem ciekawy jakby sobie poradził na pozycji Xaviego. Ma genialny przegląd pola, i drybling. Jednym słowem: geniusz!

0

Jak chce zakończyć karierę, to mógłby wyrobić sobie licencję trenerską. Z początku mógłby zająć się młodszymi kategoriami, a w przyszłości, kto wie? Może stworzyłby duet trenerski z Xavim? ;)

0

Tello ma 2 asysty ;)

0

W takiej statystyce podobnie wypada Simeone. Jutro Atletico może zostać samodzielnym liderem, superpuchar przegrany w bardzo dobrym stylu, wygrane derby Madrytu i niemal "rozniesienie" rywali w grupie. Guardiola na razie trochę gorzej, bo przegrał SP i prestiżowy mecz z MC. ;)

0

Pique akurat zagrał drugi solidny występ z rzędu. Powoli wyrasta nam para stoperów Pique-Bartra ;)

0

Alba daje ogromną jakość na lewym skrzydle. Świetne dośrodkowania, podłączanie się do akcji... 3 pozytywne zmiany. Perdo i Pique powoli odzyskują formę, Gerrard chyba nie popełnił żadnego błędu. Cesc po raz 5378945... pokazuję wszystkim, że jego miejsce jest w pomocy. W tym meczu jest to sytuacja, kiedy z drugiej linii zagrał do Alexisa w sytuacji na 2-1. Barca całkowicie przejęła inicjatywę po wejściu Xaviego. Generał powinien grać maksymalnie raz w tygodniu. Kiedy jest wypoczęty, gra Barcy nie jest tylko składna, ale jest też sensownie poukładana i szybka. Iniesta również wraca na swój poziom. Bardzo mi się podobała jego gra w drugiej połowie. Alexis posyłał bardzo ładne piły, jak na przykład to zagranie do Cesca, czy później do Andersa. No i Neymar. Kolejny genialny mecz Brazylijczyka. Mógł zdobyć 3, 4 a nawet 5 bramek i zaliczyć chyba dwie asysty! Czasami to wyglądało, jakby koledzy nie chcieli mu pomóc. Teraz czekają go dwa mecze przerwy. Szkoda, że w meczu z Getafe nie zagra, może być ciężko bez niego i Messiego. Tyle ode mnie. ;)

0

Oj, teraz tą reklamę by pokazał :D Znowu ZM dla Neymara!

0

Neymarowi zepsuli wieczór hehe :D

0

Ale Pedro go przeszedł :)

0

Montoya szybciej!

0

Ale akcja. Brawo!

0

Alba daje niesamowitą jakość na lewej stronie.

0

Ale podanie Alexisa :O

0

Xavi powinien grać maksymalnie raz w tygodniu. Wtedy on gra jak za najlepszych lat. Gra się bardzo rozkręciła.

0

Świetna akcja! A to zaczeło się od wyjścia Bartry. Neymar dziś zabierz znowu piłką do domu! ;)

0

Fabs, czemu?,,,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?