0

Alves patrząc co gra Alba powinien się zawstydzić. Katalończyk gra o klasę lepiej! ;)

0

Peeedddrrrroooo!!!

0

Alves to już lepiej niech nie wrzuca więcej.

0

Pedro ma bardzo dobre wykończenie 1 vs 1. Mógł być już remis. Do roboty!

0

I pomyśleć, że Kilka lat temu Daniego nawet Ronaldo ciężko miał minąć...

0

Nie było ofsajdu.

0

Cesc choć raz był przy piłce?

0

Teraz drukuje jeszcze...

0

O losie...

0

Gdzie był Alves? Zabrakło VV...

0

Uwielbiam jak komentatorzy chwalą Busiego. ;)

0

Można wprowadzić Tello, Adriano lub Dongou za pomocnika i wtedy Cesc do pomocy, i przechodzimy do ustawienia z klasyczną '9'.

0

Szliri był 4, 2 był Wellinger bodajże ;)

0

Dziś jedyną większą decyzją Taty jest to, kogo wybrać do składu z pośród Songa, Roberto, Tello lub Dongou. Reszta składu jest w miarę oczywista. Ważne 3 punkty!

0

Z tej okazji niech dziś strzeli hat-tricka! hehe :D

0

Ważne, że Barca jest ciągle jedyną drużyną, która zdobyła 6 tytułów w ciągu jednego roku kalendarzowego!

0

Ale pięknie będzie prezentować się tabela, jeśli my i Valencia wygramy. ; )

0

Teraz tylko ogać Atletico, nie ważne jak i mamy lidera ;)

0

Najlepiej wino od Iniesty ;)

0

Może to jest jakaś mała miejscowość pod Montevideo. W każdym bądź razie, na pewno tam się Messi nie urodził. hehe :D

0

Komentator jakby nic nie było... Brawo Levante!

0

http://www.transfermarkt.pl/pl/diego-godin/profil/spieler_54928.html Tu jest napisane, że w Montevideo. Flaszka dla mnie! :)

0

Dokładnie dym. I oby jeszcze Valencię kupił jakiś ogarnięty multimilioner. To już by było pięknie.

0

Dobra, spokojnie. Jeśli wygramy z Getafe to ciągle będziemy liderami. ;)

0

Ok, ok, przyznaję się do błędu.

0

Spójrzcie też na ich młodzież. Oliver, Manquilo, Gilavogui, Gimenez, Alderviled, Baptistao, Saul... Być może uda im się zatrzymać Kurtułe. Do tego mają Cholo.

0

sobie*

0

PC kup cobie hehe ;)

0

Levante jak blisko...

0

Traore i Sanabria to są kocury. Fajnie by było jakby Paragwajczyk został u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?