BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves patrząc co gra Alba powinien się zawstydzić. Katalończyk gra o klasę lepiej! ;)
0
Peeedddrrrroooo!!!
0
Alves to już lepiej niech nie wrzuca więcej.
0
Pedro ma bardzo dobre wykończenie 1 vs 1. Mógł być już remis. Do roboty!
0
I pomyśleć, że Kilka lat temu Daniego nawet Ronaldo ciężko miał minąć...
0
Nie było ofsajdu.
0
Cesc choć raz był przy piłce?
0
Teraz drukuje jeszcze...
0
O losie...
0
Gdzie był Alves? Zabrakło VV...
0
Uwielbiam jak komentatorzy chwalą Busiego. ;)
0
Można wprowadzić Tello, Adriano lub Dongou za pomocnika i wtedy Cesc do pomocy, i przechodzimy do ustawienia z klasyczną '9'.
0
Szliri był 4, 2 był Wellinger bodajże ;)
0
Dziś jedyną większą decyzją Taty jest to, kogo wybrać do składu z pośród Songa, Roberto, Tello lub Dongou. Reszta składu jest w miarę oczywista. Ważne 3 punkty!
0
Z tej okazji niech dziś strzeli hat-tricka! hehe :D
0
Ważne, że Barca jest ciągle jedyną drużyną, która zdobyła 6 tytułów w ciągu jednego roku kalendarzowego!
0
Ale pięknie będzie prezentować się tabela, jeśli my i Valencia wygramy. ; )
0
Teraz tylko ogać Atletico, nie ważne jak i mamy lidera ;)
0
Najlepiej wino od Iniesty ;)
0
Może to jest jakaś mała miejscowość pod Montevideo. W każdym bądź razie, na pewno tam się Messi nie urodził. hehe :D
0
Komentator jakby nic nie było... Brawo Levante!
0
http://www.transfermarkt.pl/pl/diego-godin/profil/spieler_54928.html Tu jest napisane, że w Montevideo. Flaszka dla mnie! :)
0
Dokładnie dym. I oby jeszcze Valencię kupił jakiś ogarnięty multimilioner. To już by było pięknie.
0
Dobra, spokojnie. Jeśli wygramy z Getafe to ciągle będziemy liderami. ;)
0
Ok, ok, przyznaję się do błędu.
0
Spójrzcie też na ich młodzież. Oliver, Manquilo, Gilavogui, Gimenez, Alderviled, Baptistao, Saul... Być może uda im się zatrzymać Kurtułe. Do tego mają Cholo.
0
sobie*
0
PC kup cobie hehe ;)
0
Levante jak blisko...
0
Traore i Sanabria to są kocury. Fajnie by było jakby Paragwajczyk został u nas.