BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdjęcie jego miny, po ogłoszeniu Ronaldo, w ramce hehe :D
0
Nie sądziłem, że kiedyś będzie tyle pozytywnych komentarzy na FCBarca.com w stronę Ronaldo. :D
0
Najbardziej podoba mi się statystyka z 2010 roku. ;)
0
Przedłużenie umowy z Markiem i Martinem powinno być obowiązkiem.
0
Świetny mecz rezerw. Gratulacje!
0
Nie może tak być :P
0
Ja bym mu dał Żółtą Piłkę ;)
0
Na każdym kroku chce zrobić coś na siłę nawet jak w ogóle nie idzie. O właśnie teraz zmarnował kolejną znakomitą okazję ;)
0
Ronaldo chyba poważnie ma kompleks Messiego hehe :D
0
Pozdrawiam człowieka który pisał, żeby stawiać na real, że strzelą przed 55min ;)
0
Dongou 4!
0
Już 3-0. Traore strzelił ;)
0
Jeśli Atletico poradzi sobie w LM, a w lidze utrzymają poziom z 2013 roku, to on jest dla mnie numerem 1 jako trener roku. To co on zrobił z tą ekipą jest niesamowite. Oby został w La Liga jak najdłużej.
0
Barca B wygrywa 2-0. W 43 minucie gola strzelił Suarez!
0
W meczu ze Sportingiem dał świetną zmianę. W jednej akcji potrafił ograć 4-5 graczy i idealnie dograć w pole karne. Ogromny talent!
0
W meczu z Getafe mógłby być ktoś z rezerw za niego. 4 bramki zaliczki to sporo.
0
Munir się rozstrzelał ostatnio ;)
0
Taki mały OT
http://fangol.pl/view/33788/morgi-kibicuje-barcelonie Wracaj do zdrowia Morgi ;)
0
W rewanżu z Getafe zasługuje na odpoczynek, podobnie jak Fabregas i Xavi. Chętnie zobaczyłbym kogoś z rezerw w rewanżu, tym bardziej, że mamy 4 bramki zaliczki.
0
Xavi powinien grać raz w tygodniu. Wtedy daje największą jakość drużynie.
0
Najlepsza sytuacja przed rewanżem z Atleti to taka, że będą tracić do nas 1 oczko. Wtedy oni musieliby się otworzyć, co byłoby dobre dla widowiska. Ale o to będzie niezwykle ciężko.
0
Pedrito chyba odzyskał formę, to cieszy! ;)
0
Pique o ile wyjdzie na mecz skoncentrowany jest niemal bezbłędny. Costa nie radził sobie z Gerardem. A o ilość sytuacji Atleti można mieć pretensje do pomocy a zwłaszcza Sergio. Wczoraj zagrał przeciętnie w destrukcji i przyzwoicie w kreacji.
0
Patrząc na przebieg spotkania czuję się dużo spokojniej przed batalią z City. Ekipa z Manchesteru na pewno się tak nie zamuruje, grają dużo gorzej w obronie. Atleti na swoim stadionie w tym sezonie nie straciło ani punktu! Jedyne co mnie niepokoi to dyspozycja pomocy. Wczoraj każdy (Iniesta, Cesc, Roberto a zwłaszcza Busi i Xavi) zawiedli. O ile Roberto grał tylko 10 minut, a Fabs grał długo na nie swojej pozycji, o tyle, reszta nie dała po prostu rady. Prawa strona w ogóle nie istniała przez bierność Alvesa i Xaviego. Jeżeli na Etihad nie przegramy, to mamy ogromne szanse przejść dalej. ;)
0
Obecna Barca różni się przede wszystkim od Barcy z sezonu 10/11 jakością pomocy. Bardzo brakuje kreatywności.
0
Neymar ;)
0
Pique jak na razie gra najlepszy mecz w sezonie.
0
Barca zaczyna atakować ;)
0
Ładna akcja!
0
Ale Atleti ciśnie :O