BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Iniesta, Messi i Pedro zaczynają na ławce, to czyżby atak prezentował się Tello-Alexis-Afellay? :)
0
Skoro Castro jest Chory to dobrze, że nie zagra.
0
Bardzo fajna inicjatywa Songa, że pomaga swoim rodakom, mimo iż oni są tu dzięki Eto'o. A jak wiadomo za sobą zbytnio nie przepadają... ;)
0
Herrera ubiera się w stylu Leo :D
0
Tak to jest, jak się opuszcza lekcje polskiego...
0
Niech się uczy ekonomi. Przyda mu się do bycia prezydentem :D
0
Oriol Busquets=Segrio Busquets+Oriol Romeu? :D
0
Może i polega przede wszystkim na szybkości, ale zakręcić też nieźle potrafi. W swoim debiucie w pierwszej drużynie to pokazał. Ale to by była bramka. ;)
Widać, że chłopaki łapią zgranie, bo co by dużo nie mówić, pierwszy skład praktycznie wcale nie przypomina tego z przed roku. Coś czuję, że po sezonie miejsce Rafy w Celcie zajmie Denis, tym samym wróci na "stare śmieci", bo w pierwszej drużynie miejsca sobie nie znajdzie.
0
destro
Może nie koniecznie Atletico, bo tam musiałby rywalizować o miejsce w składzie z Koke, Diego, Turanem... Dla niego lepszym miejscem byłaby Valencia lub San Sebastian,.
W tym sezonie mógłby mieć duużo więcej asyst niż ma obecnie, ale często było tak, że napastnicy jakby nie chcieli strzelić. Ciekawe czy uda mu się zdobyć 10 asyst w tym sezonie. W ubiegłym roku w rezerwach miał chyba 9 goli i 8 asyst więc może podobne staty będzie mieć w wyższej lidze? Szkoda, że Thiago odszedł, bo bardzo chciałem, żeby razem z bratem w przyszłości tworzyli duet środkowych pomocników.
0
Może Danilo?
0
No właśnie, podobna sytuacja do Ronniego. Ostatni sezon w FCB miał słabszy, za to pokazał się Messi. Brazylijczyk jak odchodził miał 27 lat, czyli tyle co obecnie Leo. Czas na Neymara? ;)
Mam nadzieję, że Messi wróci do formy z 2012 roku, zacznie biegać i razem z Brazylijczykiem i Chilijczykiem stworzy świetny tercet.
0
Sorki, że nie na temat, ale przydałby się artykuł o zwycięstwie rezerw z Realem Zaragossa 0:2. ;)
0
Żeby wrzutki Alvesa aby były skuteczne, potrzebny jest napastnik dobrze grający głową, albo nawet dwóch. W Sevilli gdy w ataku grali Fabiano i Kanoute, potrafił zaliczyć dwucyfrową liczbę asyst. To samo było w sezonie 08/09. Aktualnie jedynie dobrze grający głową napastnik gra na jego stronie, więc jego wrzutki są bezproduktywne. Jeśli nadarzyła by się dobra oferta, klub mógłby rozważyć sprzedaż Daniego. W jego miejsce chciałbym gracza podobnego do Maicona z najlepszych lat. Silny, wysoki, dobry strzał, świetne dośrodkowania i bardzo dobry technicznie. Takiego bocznego obrońcę nam potrzeba, zwłaszcza kiedy po drugiej stronie boiska gra Alba.
To samo z Mascherano. Jeśli będzie dobra oferta sprzedać, a w jego miejsce sprowadzić prawdziwego stopera, a nie def. pomocnika mierzącego 1,70 w kapeluszu...
0
Atleti nie ma szerokiej kadry? Proszę cię, Jeśli uważasz, że Mnnquillo, Alderweirled, Insula, Diego, Thiago, Gracia czy inni odbiegają znacznie umiejętnościami od pierwszego składu, to ci gratuluję.
0
Ale genialnie dowodzi zespołem, to przez niego przechodzą wszystkie akcje.
0
Samper pewnie też poradziłby sobie jako playmaker, ale w rezerwach regularnie gra na defensywnym pomocniku. w rozegraniu grają Bedia, Suarez i Espinosa.
0
I dobre strzały z daleka. Lider Sevilli pełną gębą.
0
Może jestem zbyt dużym optymistą ale ja to bym widział tak: Xavi-Rafinha/Roberto/Suarez, Puyol-Bagnack, Adriano jeszcze trochę pogra także Grimaldo jeszcze podrośnie, Valdes-Ter Stegen, Pinto-najlepszy bramkarz z rezerw. Jeśli chodzi o Alvesa i Mache to konieczny będzie transfer, chyba, że Montoya eksploduje formą jak Bartra. :)
0
Ewentualnie Koke, Rakitic czy Gundogan. Bo Oliver Torres czy Denis z rezerw to jak na razie melodia przyszłości. Zobaczymy jak sobie Oli poradzi w Villarrealu.
W każdym bądź razie jestem za tym aby więcej szans dawać wychowankom jak w przypadku Busquetsa i Pedro. Sergio mimo iż na początku grał bardzo słabo, to Pep regularnie na niego stawiał, mimo iż miał do dyspozycji Yaya i Keitę.
0
Idealnymi następcami Xaviego powinni być bracia Alcantara. Niestety starszy odszedł, więc mam nadzieję, że Rafa przejmie pałeczkę po Xernandezie. Jeśli jednak chodzi o transfer to najlepiej aby był wysoki, silny z dobrym strzałem z dystansu i żeby nie odstawał za bardzo technicznie od reszty.
0
To wyjaśnij dlaczego jak Messi miał kontuzję, to Neymar, Pedro i Alexis pracowali w pressingu, a nie tylko Pedro i Alexis. Neymar może biegać cały mecz i w pressingu i w ataku? Największy rywal Leo na świecie - Ronaldo, również potrafi biegać od bramki do bramki. Cofnijmy się kilka lat wstecz. Pamiętam jak fani Argentyńczyka uważali Leo za lepszego od Crisa dlatego, że nie tylko czeka na piłkę, ale także potrafi ją odebrać i stworzyć zagrożenie.
0
Gdyby połączyć zaangażowanie, siłę i grę głową Alexisa z Messim to chyba był by piłkarz idealny. :D
0
Villarreal fajne się w ostatnim dniu wzmocnił. Najpierw Oliver Torres, teraz Joan Roman. Oby jeden jak i drugi dostali sporo minut.
0
Proszę Cię nie pisz tak o żadnym piłkarzu, nawet City.
0
Tyle, że w tym sezonie prawdopodobnie będą to bezpośredni rywale do tytułu.
0
W poprzednim sezonie liczyłem, że w przyszłości środek pola będzie należeć do braci Alcantara. Thiago potrafi zagrać genialną piłkę, ma bardzo dobry drybling, uderzenie z dystansu. Jego największą wadą były częste niepotrzebne straty wynikające z małej ilości minut na boisku. Rafa jest całkowitym liderem ekipy z Vigo. Świetnie dowodzi tym zespołem. Razem stworzyliby genialny duet. Niestety, starszy z rodzeństwa odszedł. Nie żebym skreślał Roberto, ale w tym sezonie, jeszcze niczym mnie nie przekonał. Mam nadzieję, że zrobi postęp niczym Bartra i pokaże, że jego miejsce jest w Barcelonie.
0
Świetne oceny, oby tak dalej. Mimo to ja bym podniósł ocenę Pique, Masche i Alby o 0,5. ;)
0
Ja chciałbym w meczu z Levante zobaczyć atak Pedro/Tello/Alexis, Dongou, Messi, ewentualnie Z Messim cofniętym do pomocy. Przy pierwszym wariancie kiedy Leo zbiegałby do środka, na prawej flance pojawiałby się Alves. Natomiast jeśli grałby w pomocy, miałby przed sobą środkowego napastnika i dwóch skrzydłowych, do których mógłby posyłać świetne piły. Grając na CN i mając zaliczkę 3 bramek z pierwszego meczu, można pokusić się o takie rozwiązanie.
0
Raczej takich statystyk nie znajdziesz. UEFA tylko takie statystyki prowadzi, więc prawdopodobnie po meczu z City może czegoś się dowiesz. ;)
0
Tym bardziej, że rezerw grały bardzo ważny mecz.