BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny skład. Bardzo mnie cieszy obecność Montoyi, Bartry, Songa i Iniesty. ;)
0
Druga wypowiedź bardzo mi się podoba. Podobnie zareagowałem na drugi skok Kamila. ;)
0
Kamil znokautował rywali. Oby to samo dziś zrobiła Barca! Brawo mistrzu!
0
Stoch genialnie odleciał, ale poczekajmy na drugi skok. Po cichu liczę, na Maćka, żeby również pokazał się z bardzo dobrej strony.
0
Brawo Nieto! ;)
0
Fajnie by było, że jakby ktoś dostał załóżmy 30 minusów, to automatycznie dostałby blokadę na komentarze. Nikt ze zwykłych użytkowników, pisząc kulturalnie takiej oceny nigdy nie dostanie, a tak może by się szybciej udawało przeganiać spamerów.
0
Almeeria! Brawo! ;)
0
Gool dla Almerii!
0
Świetny dzień dziś pod względem goli. jak na razie 16 goli w 3 meczach!
0
Jak spisuje się Musacchio w obronie Villarrealu?
0
Nie mogę doczekać się debiutu Bagnacka. Bardzo podoba mi się jego gra w rezerwach.
0
W jakim klubie grasz? ;)
0
To normalne, że katalońskie gazety piszą przede wszystkim o Barcelonie, a madryckie o Realu. Tak było zawsze.
0
Nareszcie nie trzeba będzie przeszukiwać połowy internetów żeby obejrzeć mecz rezerw. ;)
0
Trudno się z nim nie zgodzić. Pamiętam jak kiedyś komentatorzy mówili, że Barca gra najpiękniejszy futbol na świecie, teraz jakby tak powiedzieli to byliby wyśmiani pewnie i nawet przez część tej strony. Myślę, że przyczynę tego jest brak zaangażowania. Świetnym przykładem może być ubiegłoroczny dwumecz z Milanem. W pierwszym meczu Barca grała na stojąco, zero pressingu, natomiast w drugim, piłka krążyła dużo szybciej, walka o każdą piłkę, spora ilość przeszywających szyki obronne Rossonerich podań. Milan zagrał dwa razy tak samo, to Barca zagrała dużo lepiej w drugim meczu.
0
Jeśli zawodnicy są niscy to powinien moim zdaniem zagrywać ostrzejsze wrzutki a nie takie spadające.
0
Czasami sędziemu trzeba po prostu pomóc.
0
Spore wzmocnienie City. Człowiek od brudnej roboty.
0
Na takie mecze jak wczorajszy, potrzeba więcej strzałów z daleka. Cesc, Xavi, Adriano, Alves, czy nawet Messi, Pedro, Alexis, Neymar i Iniesta potrafią całkiem dobrze uderzyć zza szesnastki. Trzeba częściej to wykorzystywać.
0
Destro widzę, że mamy tych samych kandydatów na prawą obronę. ;)
Rivaldo, ja tam wolę Montoyę, który często spóźnia się z dośrodkowaniem, lub źle przymnie piłkę, niż Alvesa którego każde dośrodkowanie kończy się stratą. Wystarczy, że Martin dostanie więcej minut, to i nauczy się w odpowiednim momencie dośrodkować. A w defensywie jest dużo lepszy niż Dani.
0
Laskowski niestety jest już w Sochi :/
0
Może i jest ofensywnym pomocnikiem, ale to przez niego przechodzi każda akcja, tak jak u nas przez Xaviego. Do tego pokazał w meczach z Valencią czy Realem, że potrafi walczyć na boisku i zachęcać resztę do większego pressingu. Nawet komentator mówił, że Rafa jako jedyny walczy przeciw Królewskim.
0
Rivaldo83
Sevilla raczej odpada, bo musiałby rywalizować o miejsce w składzie z Rakiticiem, a w RSSS z pewnością by wywalczył miejsce w składzie. Spójrz na to z innej strony. W Celcie nauczy się dyrygowania zespołem, bycia liderem ekipy, czyli tego, czego będzie potrzebował w Barcelonie. W San Sebastian byłby już w cieniu Griezmanna, Veli czy Prieto.
0
Prowadzenie piłki podeszwą akurat mi nie przeszkadzało, czy inne sztuczki techniczne. Denerwowała mnie mała ilość minut spędzonych na boisku przez Thiago. Co prawda zdarzało mu się popełniać głupie straty, ale też potrafił ograć dwóch rywali jednym zwodem, czy posłać niesamowicie precyzyjną piłkę. Gdyby dostał więcej czasu, z pewnością za kilka lat oglądalibyśmy regularnie duet Alcantara.
0
A Bartra to już chyba się do ławki przykleił ... :/
0
Dlaczego jak Neymar ma urodziny to jest artykuł a o urodzinach innych nie ma?
W każdym bądź razie wszystkiego najlepszego Ney!
0
Jeszcze Tevez i Januzaj :D
0
Jeszcze Januzaj i Tevez ;)
0
Nie widziałem komentarza, ale było napisane, że pisał nie na temat. ;)
0
W sumie można też zagrać z Ceskiem na "9" i Roberto z Xavim w pomocy.