0

Skąd takie info? :/

0

Pozamiatali! :D

0

3 gool! Brawo chłopaki! ;)

0

Kurde 2-2 :/

0

Messi 17, Ronaldo 12.

0

Ale spójrz na to z drugiej strony. Real wie jak groźna jest Barca gdy rywal się otworzy. Nie mają po co ryzykować 3 pkt. Mogą bronić się i wyprowadzać kontrataki.

0

Jestem niemal pewny, że jeśli zarząd dałby Pepowi możliwość wykonania swojego planu, nadal bylibyśmy najlepszą drużyną świata. Guardiola był idealnym trenerem Barcy, ponieważ wychował się w tym klubie. Potrafił zaufać wychowankom, bo sam nim był, a także świetnie motywował zespół na najważniejsze mecze. Obawiam się, że odejście Puyola może bardzo wpłynąć na szatnię.

0

Czyli plotki o chęci przeprowadzeniu małej rewolucji w składzie przez Pepa mogą być prawdziwe. Świeża krew byłaby bardziej zmotywowana, co ułatwiłoby pracę Guardioli.

0

Niesamowite, że Leo w ciągu niespełna 10 lat strzelił 371 goli, co daje około 37 goli na rok w samym klubie. Jak niewiele jest na świecie napastników co potrafi strzelić tyle goli tylko dla klubu w ciągu roku. Jak tak dalej będzie strzelał to może pęknąć granica 600 goli. Geniusz!
Tak żartobliwie mówiąc, to jeśli Barca TV będzie kontynuować serię "Barca Legends" to o Leo będą musieli przygotować 24 godzinny seans, żeby pokazać jakim genialnym jest piłkarzem. :D

0

Ciekawe byłoby El Clasico w finale. Ale do tego jeszcze długa droga.

0

Neymar potrafi zrobić coś z niczego, natomiast Pedro i Alexis mają świetną formę, z tym że Hiszpan lepiej gra na wyjazdach od Chilijczyka co pokazuje nawet liczba strzelonych goli poza CN. Ja wybrałbym kogoś z dwójki Neymar-Pedro. Nie ważne na kogo postawi Tata, ważne, że na ławce będzie dwóch bardzo groźnych piłkarzy.

0

A Ronaldo bodajże ironicznie dodał, czy nam też tyle strzelą. No i miał rację. Barca strzeliła 3 bramki mniej. ;)

0

Szkoda, że tego Gerrard nie strzelił. Również liczyłem na Hat-tricka : )

0

To porównaj jego statystyki z Mirallasem i Pieniaarem.
Deulofeu-511 minut, 3 gole, jedna asysta
Mirallas-1941 minut, 5 goli, 5 asyst
Pieniaar-1609 minut- jeden gol, 3 asysty
Podsumowując: Gerard ma najtrudniejszą sytuację do wykazania się (511 minut rozłożone na 16 meczy co daje średnio 31 minut, rozegrał 1 pełny mecz, 3 razy został zmieniony i 12 razy dostał ostatnie kilka minut) a mimo to ma statystyki podobne do Pieniaara. Jestem przekonany, że gdyby rozegrał tyle minut co Kevin to strzeliłby już dwucyfrową liczbę bramek i miałby kilka asyst więcej.

0

Jestem pewny, że jeśli Everton w przyszłym sezonie awansuje do LE to będzie idealne miejsce dla niego. Jeśli nie będą dokuczać mu kontuzje, zagra ponad 2000 minut w lidze + puchar ligi, LE, Fa Cup. Taki sezon mógłby być dla niego przełomowy, jednak nie osiągnie on tego w Barcelonie z wiadomych przyczyn. ;)

0

Tylko że w pierwszym sezonie na CN Dani miał na kogo wrzucać, bo grał Henry i Eto'o a czasami nawet Abidal i Yaya. Teraz jedyny ofensywny piłkarz dobrze grający głową to Alexis, jednak gra na stronie Alvesa.

0

Jestem jak najbardziej za tym transferem. Mógłby zapewnić równowagę w obronie dla hasającego po drugiej stronie boiska Alby, lub wesprzeć ofensywę kiedy wymaga tego sytuacja. Z Neymarem zna się bardzo dobrze z Santosu, więc nie powinien mieć problemu z aklimatyzacją w zespole. Nie będę ukrywał, że mam słabość do piłkarzy z "kraju kawy" także jest to kolejny plus. No a dla niego mogła by to być przepustka do gry w kadrze. Jedynym problemem będzie prezes Porto, a dokładniej cena jaką sobie zażyczy za niego.

0

Takich bzdur dawno nie czytałem.
1. Przed kontuzją Messiego świetnie ze sobą współpracowali. Neymar miał bodajże 4 z 6 asyst właśnie do Leo.
2. Powiedz szczerze. Ile meczy Neymara widziałeś w Santosie? Prawdopodobnie można by policzyć je na palcach jednej ręki. Ba! Powiem więcej, na 50% widziałeś tylko JEDEN mecz Neya w Santosie-w finale KMŚ przeciwko Barcelonie. Naoglądałeś się komplikacji na YouTube i teraz piszesz farmazony.
3. Cena została ujawniona na poczętku kadencji Bartomeu.
4. "z gry też dużo nie daje". Ty chyba Barcę oglądasz od tego roku. na jesieni był razem z Bartrą i Fabsem najlepiej i najrówniej grającym zawodnikiem w zespole o czym świadczyła średnia ocen i ilość wyróżnień mianem "zawodnika meczu" według redakcji.

0

Teraz najważniejsze dla niego będzie wywalczenie pierwszego składu w Evertonie. Póki co nie ma sensu jego powrót do Barcelony. Pedro, Alexis, Neymar i Messi wystarczą, a w razie potrzeby w linii ataku może zagrać również Cesc, Iniesta i Rafinha. Do tego w rezerwach jest kilki zdolnych graczy, którzy w meczu ze słabszym rywalem z pewnością poradziliby sobie. Jakby "The Tofees" awansowaliby do LE byłoby świetnie. Gerard ograłby się w europejskich pucharach, dzięki czemu Barca miałaby już praktycznie "gotowego" piłkarza do pierwszej drużyny.

0

Ale przecież to jest liga angielska. Tam nie ma słabych drużyn, przynajmniej tak twierdzą fani tej ligi. ;)

0

Zastanawiam się kto wybiegnie w ataku Barcy w meczu z Realem. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wystawienie 4 pomocników, Messi i ktoś z dwójki Pedro/Alexis. Mecz z Osasuną prawdopodobnie wyłoni partnera Leo w ataku.

0

a ja "hyba" wolę żeby Alves odszedł...

0

Nie ma sensu wystawiać w tym meczu zbyt rezerwowego składu. Trzeba koniecznie wygrać, a następny mecz gramy dopiero tydzień później.

0

Poprzednie okienko straciliśmy, przez starania się o Thiago Silvę. Oby tym razem dokonano dobrych transferów i żeby Tata dostał więcej swobody w dokonywaniu decyzji.

0

Jedna nasza bramka praktycznie nie zmienia meczu. Jeśli City chce awansować grając 90 minut, to i tak musi strzelić 3 gole.

0

Okładka Marki jest idiotyczna. Jako Madrycka gazeta, zamiast jako główne zdjęcie umieścić Ronaldo z jego skutecznością, to umieszczają Messiego ze statystycznie najgorszym sezonem.

0

Ten klub w którym gra przejechał się ładnie po Ajaksie. Mimo, że to liga austriacka, staty robią wrażenie.

0

Cz. 2.
Tej drużynie potrzeba powiewu świeżości. Priorytetem powinien być transfer środkowego obrońcy lub dwóch jak np. Mangala, Laporte, Miranda, Benatia... i prawego obrońcy który wie jakie co ma robić obrońca, ale także potrafiącego coś grać z przodu. Trzeba dawać szanse młodym. Od nich częściej należy zaczynać ustalanie składu, bo skończymy jak Milan. Może to nie przyniesie efektów od teraz, ale na pewno zaowocuje w przyszłości. Do tego potrzeba trenera z własną wizją drużyny, nie bojącego się posadzenia na ławce "świętych krów". Jednak trenerowi musi pomóc zarząd, który da wolną mu rękę.
Nie jestem prezesem klubu i raczej nim nie będę, ale takie zmiany powinny wyjść na dobre dla klubu.

0

Z góry przepraszam za tak długi komentarz.
Barcelonie przydała by się rewolucja taka jak była przed sezonem 08/09. Sprzedano dwie wielkie gwiazdy drużyny, Postawiono na Iniestę, Messiego i Xaviego jako główne filary drużyny. Ronaldinho się "wypalił" w drużynie, to jego miejsce zajął Henry, którego potem zastąpił Pedro. Na środku obrony postawiono na młodego Pique z wiadomo jakim efektem. Razem z Puyolem stworzył niemalże ścianę nie do przejścia. To samo można było zrobić w tym sezonie, dając dużo minut Bartrze kiedy był w świetnej formie. W nagrodę za to, że był najpewniejszym punktem obrony, dostał kilka biletów na mecze Barcelony, w dobrym miejscu na trybunach. Forma z niego zeszła, jak powietrze z balonika, więc zostaliśmy z niepewnym Pique i Masche. Podobnie zresztą było w ubiegłym sezonie z Montoyą i Tello. Pep nie bał postawić się na popełniającego masę błędów Busquetsa, dzięki czemu wykreował niesamowitego zawodnika.
Rewolucja powinna odbyć się już przed tym sezonem, jednak choroba Tito po części pokrzyżowała plany. Główną zmianą powinno być przekazanie Thiago roli rozgrywającego jednak niestety odszedł. Chłopak ma niesamowity talent zaczynając od techniki, kreatywności, długich podaniach, dryblingu kończąc na błyskotliwości czy głodzie gry. Ten piłkarz mógł zapoczątkować ewolucję lub rewolucję w drużynie.

0

Laporte w Bilbao również świetnie gra. Jeśli Barca chciałby sprowadzić dwóch stoperów, to właśnie jego widziałbym jako tego drugiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?