BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No pewnie, ale w karierze strzelił im już ponad 20 goli podobnie jak Realowi. Nie chcę go bronić za ostatni mecz, bo tam zagrał fatalnie, ale w pierwszym meczu z tych 5, Leo zagrał 45 minut, bo miał uraz. Benzema niedawno był najsłabszym ogniwem Królewskich, a teraz strzela i asystuje niemal na zawołanie. Leo się przełamie, nie martw się o to.
0
Nie mi to oceniać czy był najlepszy czy nie był, bo jestem po prostu za młody, żeby go oglądać. Jednak te 1281 goli to zwykłe kłamstwo. (odsyłam do ciekawego artykułu do którego link był podani niżej) Ponad 500 goli zdobył w meczach towarzyskich których nikt nie zalicza do statystyk. Dodatkowo około sto goli strzelił w turniejach pół towarzyskich. Jestem niemal pewny, że jeśli Neymar nie zacznie się szlajać po klubach nocnych i będą go omijać poważne kontuzje, to strzeli więcej goli w kadrze od niego. W kadrze ma już ponad 30 goli i około 20 asyst w około 50 meczach, a niedawno dopiero skończył 22 LATA! Mam nadzieję, że na mundialu zagra tak jak na Pucharze Konfederacji i zamknie wszystkim hejterom buzie. Oczywiście nie ma go co porównywać jakby nie patrzeć legendy światowego futbolu.
Jestem przekonany, że Messi do końca kariery strzeli więcej goli w oficjalnych rozgrywkach niż niegdyś Pele.
0
Szkoda, że nikt z Barcy B nawet nie dostał powołania w takiej sytuacji...
0
Może przesadziłeś. Wg transfermarkt Barca jest warta ok. 580 mln a Atletico niezupełnie 250 mln.
0
Athletic ma chyba mniej wychowanków od Barcy w pierwszej drużynie, ale ręki nie dam sobie uciąć.
1
Fajne bluzy :D
3
Ogólne tamten mundial był genialny. Pełno pięknych goli, masa bramek, niesamowite zwroty akcji... Oby ten mundial był równie udany :)
5
0
Takie statystyki prowadzi tylko UEFA.
0
Albo 2 oceny, jedna redakcji, druga czytelników.
0
Ja już o to walczę od początku sezonu. :D Jak przejrzałem UserVoice to już niedługo będzie taka opcja.
0
Ja nie oczekuję od niego żeby starał się w środę na siłę strzelać bramki. On oraz Andres będą jutro najważniejsi w tworzeniu sytuacji innym. Jednak bramkami Leo nigdy nie pogardzę, nawet jakby strzelił je z metra i z karnych. :)
2
No i oby Neymar zagrał tak samo jak ostatnim razem gdy grali w tym stroju. Nie trzeba przypominać co robił z obroną Celtów.
4
To będzie bardzo ciężki mecz. Mam nadzieję, że ujrzymy Barcę z 3 napastnikami bez Cesca, a z Alexisem, który będzie często wymieniał się pozycją z Leo. Messi i Iniesta przede wszystkim muszą dogrywać prostopadłe piłki, bo robią to najlepiej w zespole. Granie czterema pomocnikami będzie bardzo korzystne dla Atletico, bo jeśli indywidualnie kryty będzie Neymar, to jedynie błąd defensywy Atleti lub lub geniusz Leo może sprawić, że strzelimy coś. Szeroko ustawione skrzydła bardzo ułatwią zagrywanie prostopadłych piłek. Do tego ten niesamowity Tibo Kurtuła... Moim zdaniem, jeśli Barca strzeli pierwsza gola, awansuje do półfinału.
0
I jego pierwszy gol dał nam od razu tytuł ;)
0
Za kim jesteście, Arsenal czy Everton?
0
Na whoscored też jest napisane, że zagrał.
0
Jak to mało prawdopodobny. Nie licząc Atletico to mamy jeszcze Athletic u siebie i Villarreal na wyjeździe. Real poza Nietoperzami u siebie nie ma nikogo z czołówki, no a Atletico raczej sobie poradzi.
6
Do tego idealnie pasuje ten wymowny gest wypiętych chłopców. :D A o tym, że wychował się w La Masii Messi to niech lepiej nie wspominają, bo jeszcze się okaże, że tam też były nieprawidłowości i dostaniemy kolejną karę. :)
4
Dziś wygrywają gospodarze w lidze hiszpańskiej ... no to niech i tak zostanie ;)
0
Jedynie co zmieniłbym w składzie, to wprowadzenie Martina za Alvesa. To jest idealny mecz dla niego. Nie dość, że gramy na CN to jeszcze z ostatnią drużyną w tabeli.
Messi ma dziś ogromną szansę zbliżenia się do Ronaldo i Costy. Oby ten fakt nie sprawił, że będzie grał sam jak w meczu z Celtą.
0
odśwież stronę, może pomoże :D
0
Szkoda, że w czasie meczu po tej sytuacji w ogóle nie zareagował. Teraz udaje poszkodowanego...
0
Dokładnie jak napisałeś, są dwie strony medalu. Byłaby to szansa dla młodych, ale i jednocześnie strata prawdopodobnie definitywnie Ter Stegena i Alena.
0
Jeśli FIFA odrzuci odwołanie, a Ter Stegen i Halilovic nie dojdą do Barcy, to jesteśmy w czarnej d**ie. Zostajemy z Pinto, Oierem i Masipem na bramce, w obronie bez Puyola i prawdopodobnie Bagnackiem, a do pomocy i ataku prawdopodobnie doszliby Rafinha, Denis i Deulofeu. Jeśli tak będzie, to będzie bardzo źle.
0
Tylko Cesc zagrożony.
0
Prima Aprilis ;)
0
Słaby żart, ale chociaż można się pośmiać. Ostatnie zdanie najlepsze. Chciałbym kiedyś zobaczyć Leo z wąsami xd
0
Fajnie, że chcą go sprzedać. Niech odejdzie tam gdzie będzie grał regularnie, byleby nie na CN.
0
Nie będzie wymówek, że murawa była za sucha :D