BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystkie drużyny z Hiszpanii które odpadły już w fazie pucharowej, odpadły z innymi Hiszpańskimi drużynami (Betis, Valencia-Sevilla, Barca-Atletico) Taka ciekawostka :)
0
Szkoda, że kolejny zawodnik odchodzi za darmo. Nawet jakby za 1-2 miliony odszedł, ale z opcją pierwokupu, to już by było dobrze. Espinosa jest po prostu za dobry na rezerwy i Segunda Division, ale za słaby na pierwszy skład. Fajnie jakby odszedł do Villarrealu który na 99% będzie grał w przyszłym sezonie w LE.
0
Z tego co wiem to sprawa stoi chyba w miejscu. Oby jednak zdążyli załatwić to przed okienkiem transferowym. Dziwnie to wygląda, jak taki klub jest poza pucharami.
0
Teraz najbardziej szkoda tego gola Getafe. Moglibyśmy liczyć tylko i wyłącznie na siebie, a tak to Atletico rozdaje karty.
0
Wystarczy remis. Ja pokładam nadzieję na wpadkę w Vigo. Jeśli Rafa zagra jak na SB a Orlleana i Nolito utrzymają formę to mogą powalczyć o remis.
1
5 minut, jak na Mestalla w czwartek...
0
Najlepsza liga świata!
2
Oby to nie zakończyło się jak w czwartek na Mestalla.
0
Szkoda, że Alves tak słabo gra nogami. Dziwne, że Scolari do kadry go nie powołuje.
0
tak jak my z Bayernem...
0
17 minut jeszcze...
0
Ale Real nie musiałby teraz przegrać, wystarczyłby nam remis.
0
Powodzenia zatem na maturze. ;)
0
Brawo Valencia, teraz szczelnie w obronie!
0
Albo nieREALne :)
2
To jest akurat dość realny scenariusz. O proszę, gol do szatni dla Valencii!
0
Djukić przegrał im sezon w pierwszej rundzie. Za obecnego trenera grają dużo lepiej.
0
Po co mamy teraz wracać do tych jakby nie patrzeć głupich porażek? Mamy realne szanse na mistrza, tylko nasze nadzieje pokładamy w Valencii czy w późniejszym czasie w Espanyolu.
0
Feg będzie najważniejszy w drużynie Valencii, jeśli będzie grał dobrze, nietoperze mogą tu zamieszać.
0
Bardzo fajnie komentuje. Dużo lepiej niż Jagoda czy ci z TVP...
0
Nie, nie wystarczy
0
Kto komentuje w parze z Orłowskim?
0
Remis nic nam nie daje, tak samo nam remis nic nie zaszkodził ;)
1
Bezpośrednie starcia najpierw ;)
0
A z Barcą jak z Chelsea. Świetnie sobie radzi w meczach z głównymi rywalami do tytułu, traci punkty ze spadkowiczami, a w LM zarówno my jak i oni odpadliśmy z ekipą Simeone. :)
0
Rzut monetą haha :D
0
Jeśli Valencia dziś wygra, jesteśmy już zależni tylko od siebie. A więc teraz wszyscy jesteśmy za Valencią. Amunt Valencia!
0
Jeśli Real przegra jeden mecz, to będziemy chyba już zależni od siebie o ile się nie mylę. Tak, mamy aktualnie 3pkt. przewagi nad Realem i 2 mecze rozegrane więcej. Jeśli Real gdzieś przegra, to przy komplecie pkt Barcy w reszcie spotkań, mamy majstra :)
0
Barca, najlepszy wynik w bezpośrednich starciach - z Realem 6pkt, i z Atleti 4pkt. Drugie Atletico-z Barcą 1pkt i z Realem 4pkt. Zaszczytne 3 miejsce dla Realu.
0
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Gdyby wszystkim zawodnikom tak się chciało grać jak jemu...