0

Wszystkie drużyny z Hiszpanii które odpadły już w fazie pucharowej, odpadły z innymi Hiszpańskimi drużynami (Betis, Valencia-Sevilla, Barca-Atletico) Taka ciekawostka :)

0

Szkoda, że kolejny zawodnik odchodzi za darmo. Nawet jakby za 1-2 miliony odszedł, ale z opcją pierwokupu, to już by było dobrze. Espinosa jest po prostu za dobry na rezerwy i Segunda Division, ale za słaby na pierwszy skład. Fajnie jakby odszedł do Villarrealu który na 99% będzie grał w przyszłym sezonie w LE.

0

Z tego co wiem to sprawa stoi chyba w miejscu. Oby jednak zdążyli załatwić to przed okienkiem transferowym. Dziwnie to wygląda, jak taki klub jest poza pucharami.

0

Teraz najbardziej szkoda tego gola Getafe. Moglibyśmy liczyć tylko i wyłącznie na siebie, a tak to Atletico rozdaje karty.

0

Wystarczy remis. Ja pokładam nadzieję na wpadkę w Vigo. Jeśli Rafa zagra jak na SB a Orlleana i Nolito utrzymają formę to mogą powalczyć o remis.

1

5 minut, jak na Mestalla w czwartek...

0

Najlepsza liga świata!

2

Oby to nie zakończyło się jak w czwartek na Mestalla.

0

Szkoda, że Alves tak słabo gra nogami. Dziwne, że Scolari do kadry go nie powołuje.

0

tak jak my z Bayernem...

0

17 minut jeszcze...

0

Ale Real nie musiałby teraz przegrać, wystarczyłby nam remis.

0

Powodzenia zatem na maturze. ;)

0

Brawo Valencia, teraz szczelnie w obronie!

0

Albo nieREALne :)

2

To jest akurat dość realny scenariusz. O proszę, gol do szatni dla Valencii!

0

Djukić przegrał im sezon w pierwszej rundzie. Za obecnego trenera grają dużo lepiej.

0

Po co mamy teraz wracać do tych jakby nie patrzeć głupich porażek? Mamy realne szanse na mistrza, tylko nasze nadzieje pokładamy w Valencii czy w późniejszym czasie w Espanyolu.

0

Feg będzie najważniejszy w drużynie Valencii, jeśli będzie grał dobrze, nietoperze mogą tu zamieszać.

0

Bardzo fajnie komentuje. Dużo lepiej niż Jagoda czy ci z TVP...

0

Nie, nie wystarczy

0

Kto komentuje w parze z Orłowskim?

0

Remis nic nam nie daje, tak samo nam remis nic nie zaszkodził ;)

1

Bezpośrednie starcia najpierw ;)

0

A z Barcą jak z Chelsea. Świetnie sobie radzi w meczach z głównymi rywalami do tytułu, traci punkty ze spadkowiczami, a w LM zarówno my jak i oni odpadliśmy z ekipą Simeone. :)

0

Rzut monetą haha :D

0

Jeśli Valencia dziś wygra, jesteśmy już zależni tylko od siebie. A więc teraz wszyscy jesteśmy za Valencią. Amunt Valencia!

0

Jeśli Real przegra jeden mecz, to będziemy chyba już zależni od siebie o ile się nie mylę. Tak, mamy aktualnie 3pkt. przewagi nad Realem i 2 mecze rozegrane więcej. Jeśli Real gdzieś przegra, to przy komplecie pkt Barcy w reszcie spotkań, mamy majstra :)

0

Barca, najlepszy wynik w bezpośrednich starciach - z Realem 6pkt, i z Atleti 4pkt. Drugie Atletico-z Barcą 1pkt i z Realem 4pkt. Zaszczytne 3 miejsce dla Realu.

0

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Gdyby wszystkim zawodnikom tak się chciało grać jak jemu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?