BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago Cionek, czyli nasz nowy Thiago Silva. :)
1
Ja tam trzymam kciuki za Sevillę. :)
11
Atletico gra dużo lepiej w defensywie, co pokazali w LM.
5
Potrójna korona jak za Guardioli. :)
0
Ceny telefonów pójdą w górę.
0
Zostały dwa mecze do końca sezonu i mamy szansę na dwa trofea. Kto by pomyślał. :)
0
O, to też duże zaskoczenie. Nie widziałem kto jest powołany, także nie będę oceniał decyzji selekcjonera.
0
Również tak mam. Żeby to wyczyścić, za każdym razem jak przeczytam odpowiedź włączam stronę główną i znowu przechodzę do odpowiedzi. Jedynie tak się da.
0
Ostatnio nie prezentował się najlepiej w przeciwieństwie do Laporte. Chociaż w sumie to może i dobrze, jeśli miałby do nas dołączyć, to chociaż cały okres przygotowawczy przejdzie :)
0
Goretzka jest też całkiem ciekawym piłkarzem.
3
Oglądał ktoś Napoli w tym sezonie? Jak grał Albiol? Wiem, że jest pupilem Boskiego, ale naprawde grał on w tym sezonie lepiej od Bartry? Marc jest jeszcze młody, i na następne mistrzostwa pojedzie z nr "5" na plecach. :)
0
Nie, ależ skąd. On jest najlepszym piłkarzem, jaki tylko chodził po ziemi. :) Po prostu, trener musi z indywidualności zrobić zespół, kolektyw, a nie, że cała gra opiera się na nim. To nie pomaga ani Leo, ani drużynie.
0
30 dni i kilka godzin już tylko zostało. :)
0
Nie oglądałeś Bayernu w tym sezonie.
0
Reus jest nam całkiem niepotrzebny. Po co marnować jego potencjał, lub Neymara, ustawiając ich na prawym skrzydle? Dużo bardziej potrzebny jest nam klasyczny, środkowy napastnik, z dobrą techniką i warunkami fizycznymi. Aguero będzie kolejną gwiazdą do zestawu. Nie wiadomo czy poradzi sobie na prawym skrzydle, a Messiego ściągać ze środka jego kosztem byłoby głupie. No a jak posadzisz na ławce to nie wiadomo czy się nie obrazi...
0
Jeden i drugi grali świetnie razem z Neymarem i Fabsem. Po wyleczeniu Messiego, wyglądało to jakby zapomnieli jak się gra. Jestem przekonany, że jeśli gralibyśmy bardziej bezpośrednio, to ich statystyki byłyby jeszcze dużo lepsze, a oni prezentowali by się dużo efektowniej.
0
Wenger, to prędzej interesuje się Pedro synem, niż naszym piłkarzem. :)
0
Jak Tata podpisywał kontrakt z Barcą, to był artykuł, że Malaga była nim zainteresowana. Jeśli LE będzie naszym trenerem, to dla Martino będzie świetny kierunek.
0
Jeszcze się okienko nie zaczęło, a my już mamy prawie dwa transfery. Brawo Zubi! :)
0
Żeby potrafić się dogadać nie tylko w samej Katalonii ale w całej Hiszpanii.
0
Szkoda chłopaka. Obecnie był najlepszym stoperem w drużynie rezerw. Oby Bagnack godnie go zastąpił.
0
Wczoraj miał kilka bardzo dobrych odbiorów i efektownych powrotów.
0
Według whoscored był jednym z lepszych.
0
A no Platona pamiętam. Siedziałem z nim w ławce na wykładach u Sokratesa. :)
0
Dziękujmy Ramosowi i Alonso i bramkarzowi Celty.
5
Tito na górze robi co tylko może. Oby jednak za tydzień nie musiał wyręczać Barcy.
0
Dawał dużo w ofensywie, kiedy graliśmy bardziej bezpośrednio. Jak zaczęliśmy klepać to i forma zeszła.
13
Alexis już 5 odbiorów. Walczak jakich mało.
2
Nie jest poważna. Przecież w europejskich pucharach nie istnieje... :)
0
Nie strzelają tyle bo liga liczy 16, a nie jak w Hiszpanii czy w Anglii 20 drużyn.