0

Thiago Cionek, czyli nasz nowy Thiago Silva. :)

1

Ja tam trzymam kciuki za Sevillę. :)

11

Atletico gra dużo lepiej w defensywie, co pokazali w LM.

5

Potrójna korona jak za Guardioli. :)

0

Ceny telefonów pójdą w górę.

0

Zostały dwa mecze do końca sezonu i mamy szansę na dwa trofea. Kto by pomyślał. :)

0

O, to też duże zaskoczenie. Nie widziałem kto jest powołany, także nie będę oceniał decyzji selekcjonera.

0

Również tak mam. Żeby to wyczyścić, za każdym razem jak przeczytam odpowiedź włączam stronę główną i znowu przechodzę do odpowiedzi. Jedynie tak się da.

0

Ostatnio nie prezentował się najlepiej w przeciwieństwie do Laporte. Chociaż w sumie to może i dobrze, jeśli miałby do nas dołączyć, to chociaż cały okres przygotowawczy przejdzie :)

0

Goretzka jest też całkiem ciekawym piłkarzem.

3

Oglądał ktoś Napoli w tym sezonie? Jak grał Albiol? Wiem, że jest pupilem Boskiego, ale naprawde grał on w tym sezonie lepiej od Bartry? Marc jest jeszcze młody, i na następne mistrzostwa pojedzie z nr "5" na plecach. :)

0

Nie, ależ skąd. On jest najlepszym piłkarzem, jaki tylko chodził po ziemi. :) Po prostu, trener musi z indywidualności zrobić zespół, kolektyw, a nie, że cała gra opiera się na nim. To nie pomaga ani Leo, ani drużynie.

0

30 dni i kilka godzin już tylko zostało. :)

0

Nie oglądałeś Bayernu w tym sezonie.

0

Reus jest nam całkiem niepotrzebny. Po co marnować jego potencjał, lub Neymara, ustawiając ich na prawym skrzydle? Dużo bardziej potrzebny jest nam klasyczny, środkowy napastnik, z dobrą techniką i warunkami fizycznymi. Aguero będzie kolejną gwiazdą do zestawu. Nie wiadomo czy poradzi sobie na prawym skrzydle, a Messiego ściągać ze środka jego kosztem byłoby głupie. No a jak posadzisz na ławce to nie wiadomo czy się nie obrazi...

0

Jeden i drugi grali świetnie razem z Neymarem i Fabsem. Po wyleczeniu Messiego, wyglądało to jakby zapomnieli jak się gra. Jestem przekonany, że jeśli gralibyśmy bardziej bezpośrednio, to ich statystyki byłyby jeszcze dużo lepsze, a oni prezentowali by się dużo efektowniej.

0

Wenger, to prędzej interesuje się Pedro synem, niż naszym piłkarzem. :)

0

Jak Tata podpisywał kontrakt z Barcą, to był artykuł, że Malaga była nim zainteresowana. Jeśli LE będzie naszym trenerem, to dla Martino będzie świetny kierunek.

0

Jeszcze się okienko nie zaczęło, a my już mamy prawie dwa transfery. Brawo Zubi! :)

0

Żeby potrafić się dogadać nie tylko w samej Katalonii ale w całej Hiszpanii.

0

Szkoda chłopaka. Obecnie był najlepszym stoperem w drużynie rezerw. Oby Bagnack godnie go zastąpił.

0

Wczoraj miał kilka bardzo dobrych odbiorów i efektownych powrotów.

0

Według whoscored był jednym z lepszych.

0

A no Platona pamiętam. Siedziałem z nim w ławce na wykładach u Sokratesa. :)

0

Dziękujmy Ramosowi i Alonso i bramkarzowi Celty.

5

Tito na górze robi co tylko może. Oby jednak za tydzień nie musiał wyręczać Barcy.

0

Dawał dużo w ofensywie, kiedy graliśmy bardziej bezpośrednio. Jak zaczęliśmy klepać to i forma zeszła.

13

Alexis już 5 odbiorów. Walczak jakich mało.

2

Nie jest poważna. Przecież w europejskich pucharach nie istnieje... :)

0

Nie strzelają tyle bo liga liczy 16, a nie jak w Hiszpanii czy w Anglii 20 drużyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?