BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I bardzo dobrze, ten klub zasługuje na grę w PD. :)
0
Babunski w 4 minucie doliczonego czasu zapewnił 3 pkt. :)
5
Barca B odrabia 2 bramkową stratę i prowadzi w 76 minucie 3-2 po 2 golach Bedii i Dongou. Alcorcon doprowadził do wyrównania.
0
Wieczne wypożyczenia do niczego dobrego nie prowadzą, o czym świadczy przykład Bojana. Tello nie raz pokazał, że ma dość spory potencjał, ale w Barcelonie nie ma dla niego miejsca.
0
Śmiech to dopiero będzie jeśli za tyle go sprzedadzą, a my Tello za 5 lub Alexisa za 25 :/
0
Tylko czy Marcoos poradziłby sobie na boku obrony. Mimo iż jego głównym zadaniem byłoby bronienie, to atakować musi też umieć.
Bardzo podoba mi się, że uwzględniłeś Rafę w pierwszej '11'. On, Bartra, Deulofeu i Martin powinni dostawać dużo szans w tym sezonie.
2
Jest powołany w miejsce Thiago i Navasa.
18
Pamiętam jak wszyscy w szkole byli za MU, tylko ja za Barcą. Teraz większość z nich jest "od zawsze" za Realem...
Piękne to były czasy. Kto by się spodziewał po pierwszych 5 meczach Pepa, że osiągniemy taki sukces.
0
Jeśli jest tak jak piszesz, to on byłby najlepszym wzmocnieniem ataku. Szybki, wysoki, dobry technicznie, idealnie do Barcy. A 35 mln to za niego nie jest taką wielką kwotą.
0
No to udanego debiutu Deulo! Żeby nie skończył jak Bojan.
0
Ja marzę o Lukaku. Szkoda, że transfer prawie nierealny.
1
Ja nikogo nie bronię, po prostu klub nie powinien się wpieprzać w takie sprawy, jak to było rok temu.
2
Obyś mógł u nas rozwinąć umiejętności na miarę swojego potencjału. Powodzenia Alen!
0
Jest napisane, że liga francuska. Nie udało się ;)
0
Tym ziarnem może być transfer Alvesa :)
0
OT: Koszulki treningowe na nowy sezon http://fangol.pl/view/53952/koszulka-treningowa-barcy
0
30 + Dani to trochę drogo. Maksymalnie 20 można dać w zestawie z Alvesem.
1
Ważne, żeby to Lucho wybrał sobie sztab, a nie jak Tacie wciśnięto po Tito.
0
Gdyby był te 3-4 lata młodszy...
1
Najlepszy skrzydłowy minionego sezonu za 25 mln, paranoja...
2
Przy takiej młodzieży, piękna przyszłość nam się szykuje. :)
0
Tylko spójrz ile on rozegrał minut. Połowa to ogony, w których ciężko coś pokazać. Do tego dolicz 5 asyst. No i ma świetny drybling, który może się przydać na skrzydle w reprezentacji. Od Moraty to już lepszy na szpicę byłby Adruiz. Z tych piłkarzy co wymieniłeś, jedynie Isco mógłby zastąpić Thiago.
0
Czekamy na powrót prawdziwego Piquenbauera!
1
15 baniek, dorzucić kilka mln i można sprowadzić prawego obrońcę na lata. A Daniemu życzę powodzenia w dalszej karierze.
2
Nie ma to jak wystawić na sprzedaż najlepszego pomocnika i skrzydłowego minionego sezonu...
0
Zazwyczaj takich omijam dalekim łukiem, ale dziś mam ogromną bekę z tych osobników. :D
1
Najlepiej jakby liczyła ok. 20 pewnych zawodników, żeby w razie konieczności grali piłkarze Barcy B. Pozbyć się Tello, Cuenca, Afellay, Bojan, Alves, Song (tu można się zastanowić) i wypożyczyć Roberto. Do składu przychodzi prawdziwy PO a nie skrzydłowy i stoper. Mache na DM. Jeśli starczyłoby pieniędzy, można rozważyć transfer klasycznej '9', dla którego miejsce zrobiłby ewentualnie Pedro odchodząc. Kadra liczyłaby 20-21 osób.
4
Zastanawiam się, dlaczego "fani" Realu zamiast cieszyć się z sukcesu na swojej stronie, prowokują stronie Barcy. To tak jakby zakonnica poszła do burdelu i narzekała na panienki że nie są w kościele...
0
Tracą 1 pkt. do utrzymania.
0
Ale to jest powód, żeby tak "celebrować" gola? Bez jaj, zachował się jak dziecko...