0

Dzięki za info :)

0

Wiecie dlaczego nie grał Jacson Martinez, Bacca czy Guarin?

3

My już przecież mamy Suareza. Odszedł na wypożyczenie do Sevilli. :)

0

Adama czy Dongou mogli by powalczyć o miejsce w składzie, tym bardziej, że odeszli Deulofeu i Lukaku.

0

Dziękujemy Ci Pedro za wszystko co zrobiłeś dla klubu, ale teraz przyszedł czas na innych. Mam nadzieję, że Deulofeu dostanie sporo minut w nadchodzącym sezonie. Bardzo lubię jego odważną grę. :)

0

Również chciałbym Lukaku. Podobno jest do wyjęcia z Chelsea. :)

2

Mamy prawo pierwokupu do Saula i Manquillo, a do Olivera nie.

3

Taki jakiś niewyraźny :)

12

Szkoda, że podczas jednej kontry Vargas nie zagrał na prawą stronę do wolnego Alexisa, tylko uderzył zza szesnastki. Bardzo liczyłem na gola Sancheza, który byłby kropką nad i jego świetnego występu.

0

Za 55 mln to już można kupić 2 stoperów. No ale jeśli to prawda, to zarząd próbuje robić drużynę pod Messiego. Z Aguero się nie udało, to walczą o Igłe...

0

Ciekawe jak się dziś zaprezentuje Kolumbia. Mają ogromny potencjał ofensywny, muszą go tylko optymalnie wykorzystać. :)

1

Jak ja chciałbym go w Barcelonie. Idealny kandydat na '9' do pierwszego zespołu.

10

Rakitić jak gra wyżej, dużo lepiej się prezentuje. Szkoda, że zmarnował sytuację na dobicie Kamerunu. A Song? Szkoda o nim cokolwiek pisać.

0

Chodziło bardziej mi o to, że nie murowaniem, a bardzo ofensywną grą potrafili ich ograć. :)

14

To co grało Chile z Alexisem na czele to była poezja. W taki sposób zatrzymać reprezentację Hiszpanii... Należy im się za to szacunek.

2

Dokładnie jak ja. Uwielbiam południowoamerykański futbol przede wszystkim za ofensywną grę. Po Chi, Chi, Chi, le, le, le viva Chile, czas wspierać Kolumbię! :)

0

Przecież klub dał komunikat, że Alexis zostaje. :)

1

Szkoda, że odchodzi dopiero teraz, jak przez jego ciągłą grę odeszło dwóch świetnych środkowych pomocników. Mimo wszystko należy się szacunek dla Generała za wszystko co zrobił dla klubu.

1

Idealnie przedstawione. Ten rok to dobitnie pokazał. :)

0

Pozostaje mieć nadzieję. :)

7

Alexis zdecydowanie zawodnik meczu. Obie bramki z jego udziałem, aktywny cały mecz i do tego niesamowite zaangażowanie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Leo podzieli się z Sanchezem, Neymarem czy Ivanem stałymi fragmentami, bo oni wykonują je fantastycznie. Teraz niech jeszcze Rakitić udowodni swoją wartość w meczu z Kamerunem i dzień można zaliczyć do pięknych. Chi, Chi, Chi, le, le, le, Viva Chile! :)

0

Byłby idealny do ustawienia 3-4-3 z trójką stoperów i Albą z Cuadrado na bokach pomocy. Kolejnego skrzydłowego nie potrzeba nam, a na prawej obronie może sobie nie poradzić.

0

No to przydałby się ktoś jeszcze do pomocy w miejsce Xaviego. Może Kroos? Bardzo podoba mi się jego gra.

0

Nie mogę doczekać się przyszłego sezonu. Jestem pełny nadziei gry ekipy LE. :)

0

2-2 :) Tak mi się wydaje, że mecz będzie dość otwarty.

2

Jeśli to prawda, to szykuje się nam kolejny transfer pomocnika. Iniesta, Rafinha, Rakitić i Roberto to trochę za mało.

0

Argentyna wczoraj mi dobitnie pokazała, że to nie jest drużyna, tylko zlepek gwiazd. Zero zgrania, masa niedokładnych podań i bardzo dużo niepotrzebnych indywidualnych akcji w wykonaniu Messiego, Di Marii czy Aguero. Mam nadzieję, że w następnych meczach zagrają lepiej, jednak po wczorajszym meczu mam spore wątpliwości.

2

No oby, oby. Ale na Alexisie i Neymarze może jak najbardziej. ;)

10

Szkoda, że Sabella nie powołał Caballero. On mógłby być sporym wzmocnieniem defensywy. Nie raz udowadniał, że potrafi bronić niemal niemożliwe do obrony strzały. No i zapomniałbym o Fazio. Rozegrał świetny sezon w Sevilli. Do tego wygrywa niemal wszystkie pojedynki główkowe, a z tym Argentyna ma problemy.

1

Ważne, żeby Messi zagrał jak jego klubowi koledzy z ataku. Czuję, że ten mecz będzie świetny w wykonaniu Leo. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?