BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za info :)
0
Wiecie dlaczego nie grał Jacson Martinez, Bacca czy Guarin?
3
My już przecież mamy Suareza. Odszedł na wypożyczenie do Sevilli. :)
0
Adama czy Dongou mogli by powalczyć o miejsce w składzie, tym bardziej, że odeszli Deulofeu i Lukaku.
0
Dziękujemy Ci Pedro za wszystko co zrobiłeś dla klubu, ale teraz przyszedł czas na innych. Mam nadzieję, że Deulofeu dostanie sporo minut w nadchodzącym sezonie. Bardzo lubię jego odważną grę. :)
0
Również chciałbym Lukaku. Podobno jest do wyjęcia z Chelsea. :)
2
Mamy prawo pierwokupu do Saula i Manquillo, a do Olivera nie.
3
Taki jakiś niewyraźny :)
12
Szkoda, że podczas jednej kontry Vargas nie zagrał na prawą stronę do wolnego Alexisa, tylko uderzył zza szesnastki. Bardzo liczyłem na gola Sancheza, który byłby kropką nad i jego świetnego występu.
0
Za 55 mln to już można kupić 2 stoperów. No ale jeśli to prawda, to zarząd próbuje robić drużynę pod Messiego. Z Aguero się nie udało, to walczą o Igłe...
0
Ciekawe jak się dziś zaprezentuje Kolumbia. Mają ogromny potencjał ofensywny, muszą go tylko optymalnie wykorzystać. :)
1
Jak ja chciałbym go w Barcelonie. Idealny kandydat na '9' do pierwszego zespołu.
10
Rakitić jak gra wyżej, dużo lepiej się prezentuje. Szkoda, że zmarnował sytuację na dobicie Kamerunu. A Song? Szkoda o nim cokolwiek pisać.
0
Chodziło bardziej mi o to, że nie murowaniem, a bardzo ofensywną grą potrafili ich ograć. :)
14
To co grało Chile z Alexisem na czele to była poezja. W taki sposób zatrzymać reprezentację Hiszpanii... Należy im się za to szacunek.
2
Dokładnie jak ja. Uwielbiam południowoamerykański futbol przede wszystkim za ofensywną grę. Po Chi, Chi, Chi, le, le, le viva Chile, czas wspierać Kolumbię! :)
0
Przecież klub dał komunikat, że Alexis zostaje. :)
1
Szkoda, że odchodzi dopiero teraz, jak przez jego ciągłą grę odeszło dwóch świetnych środkowych pomocników. Mimo wszystko należy się szacunek dla Generała za wszystko co zrobił dla klubu.
1
Idealnie przedstawione. Ten rok to dobitnie pokazał. :)
0
Pozostaje mieć nadzieję. :)
7
Alexis zdecydowanie zawodnik meczu. Obie bramki z jego udziałem, aktywny cały mecz i do tego niesamowite zaangażowanie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Leo podzieli się z Sanchezem, Neymarem czy Ivanem stałymi fragmentami, bo oni wykonują je fantastycznie. Teraz niech jeszcze Rakitić udowodni swoją wartość w meczu z Kamerunem i dzień można zaliczyć do pięknych. Chi, Chi, Chi, le, le, le, Viva Chile! :)
0
Byłby idealny do ustawienia 3-4-3 z trójką stoperów i Albą z Cuadrado na bokach pomocy. Kolejnego skrzydłowego nie potrzeba nam, a na prawej obronie może sobie nie poradzić.
0
No to przydałby się ktoś jeszcze do pomocy w miejsce Xaviego. Może Kroos? Bardzo podoba mi się jego gra.
0
Nie mogę doczekać się przyszłego sezonu. Jestem pełny nadziei gry ekipy LE. :)
0
2-2 :) Tak mi się wydaje, że mecz będzie dość otwarty.
2
Jeśli to prawda, to szykuje się nam kolejny transfer pomocnika. Iniesta, Rafinha, Rakitić i Roberto to trochę za mało.
0
Argentyna wczoraj mi dobitnie pokazała, że to nie jest drużyna, tylko zlepek gwiazd. Zero zgrania, masa niedokładnych podań i bardzo dużo niepotrzebnych indywidualnych akcji w wykonaniu Messiego, Di Marii czy Aguero. Mam nadzieję, że w następnych meczach zagrają lepiej, jednak po wczorajszym meczu mam spore wątpliwości.
2
No oby, oby. Ale na Alexisie i Neymarze może jak najbardziej. ;)
10
Szkoda, że Sabella nie powołał Caballero. On mógłby być sporym wzmocnieniem defensywy. Nie raz udowadniał, że potrafi bronić niemal niemożliwe do obrony strzały. No i zapomniałbym o Fazio. Rozegrał świetny sezon w Sevilli. Do tego wygrywa niemal wszystkie pojedynki główkowe, a z tym Argentyna ma problemy.
1
Ważne, żeby Messi zagrał jak jego klubowi koledzy z ataku. Czuję, że ten mecz będzie świetny w wykonaniu Leo. :)