BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co zrobił Simeone, że nie będzie mógł prowadzić zespołu przez 3 kolejki?
0
Oby w przyszłym sezonie, to piłkarze Barcy zdominowali wszystkie klasyfikacje. :)
0
Neymar mimo, że świetnie gra lewą nogą, to na prawym skrzydle sobie nie poradzi. Po co go marnować kosztem Reusa.
11
Espanyol ma po części racje. Tacy zawodnicy jak Roberto, Bartra, Tello, Montoya, Afellay czy Cuenca mogliby zagrać w tym meczu.
0
Eusebio.
1
Posłużę się pewną statystyką. W sezonie 10/11 średnie posiadanie piłki wynosiło 72%, a w poprzednim 66%. A teraz pytanie dla ciebie: który sezon był lepszy w wykonaniu Barcy?
8
„Uwielbiam wspomagać się młodzieżą, ale od nich wymagam nieumiarkowanego głodu, który musi być widoczny w każdym treningu. Zapraszam ich i otwieram drzwi wszystkim zawodnikom Barçy B i Juvenil. Ale muszą sobie zasłużyć, być ambitni i żyć po to, by być zawodnikiem pierwszej drużyny Barçy".
Dla mnie najważniejsze słowa na tej konferencji. Takich słów nie wypowiadał Tata na swojej prezentacji. Mam nadzieję, że LE dotrzyma słowa.
0
Jak patrzę ile Oliver Torres zagrał w Villarreal, to może jednak nie. :)
1
Dla Denisa najlepszym miejscem będzie La Liga, np. Celta lub Rayo. Ofensywny styl gry tych drużyn idealnie pasują do niego.
Jeśli kadra 1 drużyny będzie liczyła ok 20 zawodników bez zbędnego szortu typu Tello, Cuenca, Afellay i paru innych, to dla Adamy będzie to bardzo dobre. W razie kontuzji skrzydłowego grałby w 1 drużynie, a normalnie kręciłby obrońców w Segunda.
PS. Uwielbiam twoje ciekawostki :D
1
Masz moje pozwolenie. możesz już odchodzić na stronę Juve.
0
Bardzo ładne stroje. Oby w nich grali równie ładnie.
9
Ty jesteś koniem trojańskim tej strony...
0
Alexis miał ten sezon bardzo dobry, nie tylko pod względem statystyk, gdzie w lidze strzelił 19 goli z czego 4 naprawdę niesamowite, ale jako jeden z nielicznych nie schodził poniżej pewnego poziomu. No i nie było meczu, w którym by nie zostawił serca na boisku. Ta drużyna potrzebuje przede wszystkim charakteru, który Chilijczyk z pewnością ma.
0
Jeszcze finał LM po drodze. :)
0
Antimadridista nie zawsze jest kibicem Barcy. :D
0
Jeśli korzystasz z google chrome, to wystarczy wejść na chrome web store, tam wpisujesz adblock, dodajesz i cieszysz się z przeglądarki bez reklam. :)
2
Jeśli chodzi o oficjalne piosenki, to zdecydowanie najlepszą była ta:
0
8 transferem jest Luis Enrique. :(
25
Zubi na poważnie wziął się za transfery. Transfer 2 bramkarzy, trener, Halilovic, Deulofeu, Rafinha... W takim tempie wymieni wszystkich piłkarzy w drużynie. :D
0
Kiedyś Pogba mówił, że jest kibicem Barcy, to może się uda. :)
0
Po co sprowadzać Hazarda? Kto według ciebie będzie siedział na ławie, on czy Neymar? David Luiz? Proszę cię...
2
Najważniejsze, żeby to Luis podjął decyzję odnośnie transferów. Dla mnie to może przyjść nawet Wawrzyniak z Brożkiem, byleby to przyniosło jakiś pozytywny efekt.
0
No to co Luis, do roboty! :)
0
Mam nadzieję, że na mundialu pokarze wszystkim na co go stać. Niech Lucho wyciąga wnioski z jego gry i pozycji na przyszły sezon.
2
Z dwójki Pedro/Alexis wolę Chilijczyka. W dodatku za ewentualny transfer zarobimy więcej na Hiszpanie. Jeśli te 40 mln jest prawdą, to w jego miejsce można ściągnąć niezłą dziewiątkę.
2
Poszedł raport za obrażanie.
0
Przychodzi w sezonie 14/15, ale raczej będzie wypożyczony. :)
1
Dawno nie było w ciągu jednego dna tylu oficjalnych informacji. Koszulka bardzo ładna. :)
10
Od przyszłego sezonu będzie reprezentował Barcę B. Koszt transferu wyniósł o ile się nie mylę 2,1 mln € :)
0
Miejmy nadzieję że go przerośnie i stanie się nowym CR7 tak jak to mówi pewny użytkownik tej strony. :)