BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Najbardziej po tym meczu szkoda mi Alexisa. Gdyby wszyscy grali z takim zaangażowaniem jak on...
0
Barca na własne życzenie zremisowała ten mecz. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować Atleti triumfu w lidze. Życzę im oby ten piękny dla nich sezon zakończyli z dubletem.
2
Roni znowu w składzie z Leo. Cudownie się zapowiada. :)
0
Można powiedzieć, że jest nieREALne :)
0
Jeśli David zostanie na jeszcze sezon, dostaniemy 2 miliony, a jeśli jeszcze rok dłużej dodatkowy milion. :)
0
Serio, bez Bartry? Oby chłopakom udało się to wygrać, nawet 1-0.
1
Za Laporte zapłacimy dużo więcej niż te 36 M€. To jest ta sama sytuacja co w Realu z Illarą. Królewscy zapłacili 30 milionów klauzuli, ale do tego jeszcze doszło 8 milionów podatków. Chyba, że zarząd dogadałby się tak jak my z Bayernem w sprawie Thiago.
To w dużej mierze zależy od trenera. Jeśli będą grać ci co są w formie, i będzie odpowiednia rotacja to jestem za sprowadzeniem Benatia/Miranda i kogoś młodego np. Doria. W przeciwnym razie, wystarczy nam jeden stoper, żeby nie zmarnować Bartry, zdecydowanie najrówniej grającego piłkarza drużyny. Rok temu byłem bardzo za sprowadzeniem Marquinhosa, jednak przeszedł do PSG. Teraz jestem za transferem Laporte lub Dori. Inigo nie ma co brać pod uwagę. Jest w wieku Bartry, a do poziomu Marca mu daleko.
1
W pełni się z tobą zgadzam :)
3
Nie ma co trzymać go na siłę. Szkoda, że kontuzje go zniszczyły. Zapowiadał się na naprawdę solidnego piłkarza.
1
Nie zgadzam się z tym, że w radiu łatwiej jest komentować. Tam jeszcze bardziej trzeba żyć meczem, żeby jak najbardziej odzwierciedlić to, co się dzieje na boisku.
Bardzo ciekawy wywiad. A tak dla przypomnienia, polecam
2
Jaki poeta :)
0
No i właśnie w tym problem. A i tak wiele osób tutaj na stronie chciała by właśnie jego.
0
Na pewno nie popełni błędu brata, bo Gio odszedł jak był jeszcze bardzo młody. Dla Jonathana transfer byłby szansą na ruszenie kariery, bo od 2 sezonów stoi w miejscu.
0
Doria lub Laporte może?
0
To może Fred? Na PK świetnie grał, w obecnym sezonie w Brazylii jest również skuteczny. Zobaczymy co pokarze już za niecały miesiąc. :)
0
Pique-Benata to byłoby coś. Jestem na jak najbardziej tak dla Marokańczyka. Takiego stopera nam potrzeba, a nie jakiegoś Luiza.
0
Messi lepiej jakby grał w środku pola jako mediapunta, niż na skrzydle. a na skrzydłach Neymar i Alexis.
0
Znając Zubiego, to nie sprowadzi nam żadnego napastnika. :/ Jestem ciekawy, jakby sobie poradził na szpicy Alexis. jest silny, dobrze wychodzi na pozycje i potrafi grać głową.
0
Nie, jest już po kontuzji. Faktycznie, Javier mógłby być dobrym wzmocnieniem. Jego gra bardzo mi się podoba. Szkoda, że dostał w tym sezonie tylko 500 minut z hakiem, ale jak wiadomo, Cholo ma swoją jedenastkę, której się trzyma.
Na dziewiątkę kiedyś chciałem Lewego, ale poszedł do Bayernu. Dobrym pomysłem mógłby być Lukaku, lub jako joker Bacca. Jeśli nie dojdzie do transferu napastnika, liczę, że w przyszłym sezonie młodzi dostaną szansę, bo szkoda byłoby zmarnować ich.
0
Ja bardziej odniosłem się do tych kontrowersji, a ciekawostkę dodałem tylko do pokazania, że inne kluby kosztem czy to Sevilli, czy Atletico, nie mogły się bardziej wykazać. :)
Ja Everton bardziej lubię za Deulofeu, Lukaku i Martineza, bo powiedzieć że im kibicuję, to byłaby przesada. Jestem ogromnym pasjonatem La Liga. Uwielbiam ten wyrafinowany ofensywny futbol, z ogromną ilością techniki i stawianiem na młodych. Co roku mimo wielkiej wyprzedaży, kluby potrafią znaleźć równie dobrych lub lepszych następców. Jeśli klub niezbyt sobie poradzi z uzupełnieniem kadry, to wskakuje do czołówki inna ekipa. Teraz mamy już 14-15 klubów które "stać" na grę w pucharach. W moich oczach liga angielska opiera się na transferach, często nietrafionych.
O tak, Benatia byłby świetnym transferem. Czytałem, że zainteresowane są nim City, Arsenal i MU.
Ostatnio zastanawiałem się, czy nie lepiej zamiast Laporte sprowadzić Dorię z ligi brazylijskiej. Mają podobne warunki fizyczne, jeden i drugi jest lewonożny i są rówieśnikami. Jako, że jest Brazylijczykiem, to o jego technikę raczej nie trzeba się martwić. A porównując ich ceny jest o 3 miliony mniej warty od francuza, a sam transfer kosztowałby co najmniej 20 milionów mniej. Poza tym ma już za sobą debiut w kadrze. :)
1
Po co Reus? Mamy na tej stronie Neymara, a posadzenie jednego z nich byłoby przestępstwem! :) Bardziej nam potrzeba klasycznej dziewiątki, z dobrą techniką i grą głową.
0
Ale nie ma co mówić, że Sevilla niezasłużenie odniosła triumf w tym meczu. Emery i jego drużyna pokazali charakter. Sevilla przed sezonem wyprzedała swoje największe gwiazdy-Negredo, Navas czy Kongdobia, ale dokonali odpowiednich wzmocnień które Unai świetnie wykorzystał. Szczelna obrona, świetny Alberto Moreno, waleczny i silny M'Bia, kreatywny Rakitic, skuteczni na przestrzeni całego sezonu Bacca i Gamero.
No i jako ciekawostkę dodam, że wszystkie hiszpańskie drużyny, które odpadły w fazie pucharowej europejskich rozgrywek (Barca, Betis, Valencia) poległy z inną hiszpańską drużyną. :)
7
Ale hiszpańskie drużyny zdominowały Europę. Brawo Sevilla!
0
Barca :)
1
Jak najbardziej Sevilla. A jeśli chodzi o portugalskie podwórko to jestem za Porto. :)
0
Jakoś Belgia mnie nie przekonuje. Mają niezłą pakę, lecz daję im max. ćwierćfinał. :)
Jeszcze 29 dni i się zacznie. Nie mogę się doczekać!
0
Chile może być rewelacją turnieju, jak Urugwaj w RPA. Przypominają mi trochę Atletico. grają solidnie w tyle i przeprowadzają świetne kontry.
Poza Chile trzymam kciuki za Brazylię, Hiszpanię, Argentynę, Kolumbię i Urugwaj. Finał marzeń? Brazylia przeciwko Argentynie! To byłby najwspanialszy finał jaki tylko jest możliwy. To będzie turniej ekip z Ameryki Południowej. Jestem o tym przekonany. :)
0
Z postury, imienia i pochodzenia podobny. :D
0
Ja go nie wychwalam, po prostu tak wspaniałej informacji dawno nie czytałem haha :) Mimo, że jestem wielkim fanem Brazylijczyków, to jego akurat bym nie chciał.
No o Cuadrado też przydałaby się taka informacja. To już wolę, żeby pierwszy skład miał Martin.
1
Czyli można jeszcze liczyć na Zubiego! Dzięki Bogu. :)