1

Chodziło mu o to, że ludzie w komentarzach chcą Munira, który rozegrał może z 500 minut w SD.

0

Adama bardzo przypomina mi Bale. Są silni, ich drybling przede wszystkim opiera się na niesamowitej szybkości i są lewonożni. A budowę ciała ma podobną do Hulka http://fangol.pl/view/48070/miesnie-mlodego-gracza :)

1

To tylko ploty. Na razie mamy tylko MAtSa, Halilovica i prawie Marquinhosa oraz Ivana.

0

Wiem, że oficjalnie są. a pisząc "Z tej drużyny..." miałem na myśli piłkarzy, którzy właśnie awansowali do półfinału. Pozdro ;)

6

Nie mogę się już doczekać tego transferu. :)

0

Munir i Adama ostatnio regularnie grali w rezerwach, więc liczyłem ich jako graczy Barcy B. Z tej drużyny Kaptoum moim zdaniem jest najlepszy. :)

0

To jest najlepsza opcja dla jednej i drugiej strony. Barca ma Rakiticia, a Sevilla świetnego młodego następcę. Jeśli Emery będzie na niego regularnie stawiał, to po sezonie wróci na dobre do Barcy. Byleby tylko nie skończył jak Brayan Rabello...

0

Kaptoum to chyba najlepszy piłkarz tej drużyny. Świetnie grał w młodzieżowej LM.

4

Po pierwszej części sezonu nikt chyba się nie spodziewał takiego sukcesu zakończenie ligi. Niesamowity postęp chłopaków i dołączenie do rezerw Adamy i Munira pozwoliło na walkę o czołowe miejsca ligi. Gratulacje chłopaki!

0

Dla niego najlepiej będzie jak zostanie w Celcie. Tu ma pewne miejsce w składzie, a tam pewnie będzie całe mecze przesiadywał na trybunach.

0

No to gratulacje dla młodych zwłaszcza za kapitalną drugą część sezonu. Niesamowity postęp zrobili zwłaszcza Denis, Traore i Munir, dlatego powinni w przyszłym sezonie dostawać szanse w pierwszej drużynie, a Suarez powinien odejść na wypożyczenie do jakiegoś klubu z PD. Bardzo dobrą końcówkę sezonu miał Dongou, dzięki czemu stał się najlepszym strzelcem drużyny. Do tych niezwykle utalentowanych chłopaków można jeszcze dodać Masipa, Bagnacka, Ie, Sampera, Sandro czy Grimaldo, którzy mogą osiągnąć sukces w Barcelonie.

2

Jeśli to prawda, to zarząd robi w tym okienku naprawdę świetne interesy: Halilovic za 2,2 mln, MAtS za 12 mln. Żeby tylko za Cesca wyciągnęli jakieś sensowne pieniądze.

0

Dlaczego w najdroższej jedenastce jest Bale zamiast Neymara, skoro to Brazylijczyk jest więcej Warty?

1

Alexis "Asysta" Sanchez.

0

W Teletygodniu też jest napisane, że Leo ma 3 ZP. Czy my o czymś nie wiemy? :D

0

Roberto to już zapomniałem, że gra u nas. Z początku Tata powtarzał, że będzie na niego często stawiał i liczy na jego umiejętności, a jak się okazało grał praktycznie tylko w PK.

3

No to niech L'pool się postara i go sprowadzi. Taki z niego obrońca jak z Messiego klasyczna '9'.

1

Nie mogę doczekać się przyszłego sezonu, a konkretnie tego, co pokażą nam ci piłkarze. Coś czuję, że szybko przebiją się do pierwszego składu.

0

Oczywiście, że nie ma być od razu podstawowym graczem, ma po części przejąć jego zadania. W przypadku odejścia Fabsa jak najbardziej przyda się ktoś do środka pola.

0

Jeśli odejdzie, to oby jego miejsce godnie zajął Rafinha. Chłopak jest niesamowity.

4

Po przeczytaniu tytułu zapowiadał się ciekawy artykuł, ale jak zobaczyłem "Według informacji Mundo Deportivo" skończyłem czytać. Ludzie zrozumcie, to na razie tylko spekulacje!

3

Patrząc na grę Alexisa w kadrze jestem niemal przekonany, że Pedro nie będzie miał do niego startu, nawet w reprezentacji. Nie chodzi mi o to, że Pedro jest słaby, tylko, że Sanchez w kadrze to jest totalny crack. Najważniejsze żeby i Hiszpania i Chille wyszli z grupy po świetnej grze obu panów. :)

0

ciekawe czy podeszli do siebie po golu :D

0

Bo na razie będzie grał w rezerwach.

2

To, że Brazylia zajdzie daleko na mundialu jestem niemal pewny, ale wcale nie zdziwiłbym się jakby Alexis i spółka wyrzucili Hiszpanię już w grupie z turnieju. Tamta grupa jest chyba najciekawsza. 3 drużyny mogą być pierwsze, ale i trzecie. Szyki jednak może pokrzyżować Australia, grająca praktycznie o honor.

1

Villę zapamiętam przede wszystkim za gole w finale LM i słynnej Manicie. Powodzenia w stanach David!

3

Kolejne genialne pokolenie rośnie. Oby Luis zaufał im w nadchodzącym sezonie.

2

Był, to prawie wszyscy narzekali, że nie ma żadnych artykułów. :)

7

Dla niepoinformowanych Sandro. Munir, Samper, Traore i Grimaldo grali mecz w kadrze u-19. Mecz zakończył się zwycięstwem Hiszpanów 3-1. Po golu strzelili Sandro i Munir.

0

Dongou rozstrzelał się na koniec sezonu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?