0

Sergio Ramos już ma tyle występów? Ale on rekord wyśrubuje.

3

Jak dobrze pójdzie, to na tych mistrzostwach przegoni Bebeto :D

5

Rakitić już wraca razem z Songiem i Hiszpanami :D

1

Nie, nie nie. To Ameryka południowa ma rządzić na tym mundialu :D

1

Oby Chile coś wcisnęło, to może Holandia się otworzy.

0

Ależ ten mundial jest nieprzewidywalny. Jeszcze się okaże, że Ghana z USA wyjdą z grupy :D

Dobranoc cules, a wszystkim ojcom z racji, że jest już po północy, życzę wszystkiego najlepszego :)

1

Najpierw liczy się bilans bramek :)

1

Raczej na odwrót. Ghana ogrywa Portugalię, a Niemcy ogrywają USA. Niemiaszki mają najlepszy bilans bramkowy.

1

Zależy którego Ronaldo :)

0

Jeśli dorzucimy jeszcze Songa i dos Santosa to pewnie się zgodzą. Tak to nawet nie zaczną negocjacji.

0

Oglądalność od razu o 100% większa :D

0

Jak brazylijski serial to pewnie nic ciekawego :)

0

Zobi i tak złoży ofertę za Son Heung-Mina i dorzuci Alexisa...

0

Najważniejsze mecze przegraliśmy środkiem pola. Napastnicy nie mieli z czego strzelać.

0

No tak, pomyliło mi się z tą drużyną co awansowała bez baraży do PD. Dzięki za informację :)

10

Jeśli ktoś chce Szpaka komentującego mecz Korei.

Pozdro z podłogi :D

0

dla nich awans byłby historycznym sukcesem.

1

3-1 dla Portugalii, ale chciałbym żeby USA wygrało.

0

Szkoda trochę Las Palmas. Tak blisko historycznego osiągnięcia.

1

(-_(-_(-_(-_(-_(-_-)_-)_-)_-)_-)_-) Tak mniej więcej wyglądają zawodnicy pierwszego składu Korei. :)

1

Następna taka okazja za 4 lata. trzeba oglądać! :)

1

Pewnie :)

1

Ty wszystkie oglądasz :D

1

Del Bosque powołał na mundial dużo graczy zasłużonych dla kadry i ma tego efekty. Jestem pewny, że jeśli zostanie dalej selekcjonerem, to na ME zobaczymy całkiem inną drużynę.

1

No ja często jak w warsztacie coś majsterkowałem to zawsze słuchałem transmisji radiowej. Ogromny szacunek dla niego, bo w radiu trzeba wszystko dokładnie opowiadać, żeby słuchacz w jak największym stopniu wiedział co się dzieje na boisku.

0

No to swoich pokiwa :D

0

2-1 dla Algerii. Feghouli będzie kręcić Koreańczykami. :)

0

Piękne zdjęcie, nie ma co :)

1

No od Żewłakowa to jest o dwie klasy lepszy. Tak samo jak prezes TVP w roli eksperta... To już mogli Natalię Siwiec zaprosić, chociaż byłoby na co popatrzeć.

Do komentowania raczej się nie nadaje. On mówi bardzo niewyraźnie i jeśli miałby komentować mecz Grecji to chyba ze śmiechu bym nie wytrzymał. :D

0

Gmoch jest najlepszym ekspertem w TVP :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?