BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio Ramos już ma tyle występów? Ale on rekord wyśrubuje.
3
Jak dobrze pójdzie, to na tych mistrzostwach przegoni Bebeto :D
5
Rakitić już wraca razem z Songiem i Hiszpanami :D
1
Nie, nie nie. To Ameryka południowa ma rządzić na tym mundialu :D
1
Oby Chile coś wcisnęło, to może Holandia się otworzy.
0
Ależ ten mundial jest nieprzewidywalny. Jeszcze się okaże, że Ghana z USA wyjdą z grupy :D
Dobranoc cules, a wszystkim ojcom z racji, że jest już po północy, życzę wszystkiego najlepszego :)
1
Najpierw liczy się bilans bramek :)
1
Raczej na odwrót. Ghana ogrywa Portugalię, a Niemcy ogrywają USA. Niemiaszki mają najlepszy bilans bramkowy.
1
Zależy którego Ronaldo :)
0
Jeśli dorzucimy jeszcze Songa i dos Santosa to pewnie się zgodzą. Tak to nawet nie zaczną negocjacji.
0
Oglądalność od razu o 100% większa :D
0
Jak brazylijski serial to pewnie nic ciekawego :)
0
Zobi i tak złoży ofertę za Son Heung-Mina i dorzuci Alexisa...
0
Najważniejsze mecze przegraliśmy środkiem pola. Napastnicy nie mieli z czego strzelać.
0
No tak, pomyliło mi się z tą drużyną co awansowała bez baraży do PD. Dzięki za informację :)
10
Jeśli ktoś chce Szpaka komentującego mecz Korei.
0
dla nich awans byłby historycznym sukcesem.
1
3-1 dla Portugalii, ale chciałbym żeby USA wygrało.
0
Szkoda trochę Las Palmas. Tak blisko historycznego osiągnięcia.
1
(-_(-_(-_(-_(-_(-_-)_-)_-)_-)_-)_-) Tak mniej więcej wyglądają zawodnicy pierwszego składu Korei. :)
1
Następna taka okazja za 4 lata. trzeba oglądać! :)
1
Pewnie :)
1
Ty wszystkie oglądasz :D
1
Del Bosque powołał na mundial dużo graczy zasłużonych dla kadry i ma tego efekty. Jestem pewny, że jeśli zostanie dalej selekcjonerem, to na ME zobaczymy całkiem inną drużynę.
1
No ja często jak w warsztacie coś majsterkowałem to zawsze słuchałem transmisji radiowej. Ogromny szacunek dla niego, bo w radiu trzeba wszystko dokładnie opowiadać, żeby słuchacz w jak największym stopniu wiedział co się dzieje na boisku.
0
No to swoich pokiwa :D
0
2-1 dla Algerii. Feghouli będzie kręcić Koreańczykami. :)
0
Piękne zdjęcie, nie ma co :)
1
No od Żewłakowa to jest o dwie klasy lepszy. Tak samo jak prezes TVP w roli eksperta... To już mogli Natalię Siwiec zaprosić, chociaż byłoby na co popatrzeć.
Do komentowania raczej się nie nadaje. On mówi bardzo niewyraźnie i jeśli miałby komentować mecz Grecji to chyba ze śmiechu bym nie wytrzymał. :D
0
Gmoch jest najlepszym ekspertem w TVP :)