BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I Ozilem :)
0
Finał :)
1
Leo wygra finał dla Neymara :)
2
Jak wystrzeli to z 9 km przebiegnie. Dobranoc :)
0
Zdrowiej chłopie jak najszybciej. Mistrzostwa wygrasz za 4 lata. :)
1
Co się stało, że teoretycznie najsłabsza formacja Albicelestes, stała się ich pewnym punktem. Garay, Martin, Rojo i Mache świetnie panują nad tyłami.
1
Nareszcie zaczęli wyprzedawać niepotrzebnych piłkarzy. A d Jonathanowi można życzyć udanej kariery i dobrej współpracy z bratem.
0
Argentyna o krok od mistrzostwa. Miejmy nadzieję, że w finale Leo nie będzie się oszczędzał, jak to było dotychczas. Vamos!
1
Jak sytuacja zmusi... :)
8
Dołączam się do was, ale dopiero jak będzie oficjalnie Suarez. :D
2
Widziałem jego debiut w jakości HD na ruskim steamie. Pamiętam to jakby to było wczoraj. A gol palce lizać! :)
2
Mi tam podobała się gra Argentyny w ostatnim meczu. :)
1
MD? Nie żartuj :)
2
Ważne, żeby pozbyć się tego szortu. Jeszcze tylko Cuenca, Affelay, Bojan, Tello, Song i Alves...
0
Spodziewałem się tego, że Brazylia zwłaszcza bez Silvy nic nie ugra i tak też się stało, ale nie sądziłem, że skończy się tak wysoko. Jedynym plusem dla mnie jest fakt, że Niemcy podnieśli średnią liczbę goli. :)
No a teraz wszyscy trzymamy kciuki za Argentynę, bo kiedy jak nie w finale mają zrewanżować się za 2010, 2006 i 1990? Albicelestes po złoto! :D
1
Przecież wszyscy wiedzą, że nienawidzi Brazylijczyków. No i Rekord Klose do tego. :)
1
MESSIah16 jest zdecydowanie najszczęśliwszym użytkownikiem tej strony :D
0
Hummels gra bardzo podobnie do Pique. Jest mało zwrotny i wolny, w przeciwieństwie do Godina czy Mirandy. Wolę któregoś z Atleti. :)
0
A czy Zubi nie mówił, że nie interesują się Mathieu? Zamiast Rudego wolałbym Rojo. Bardzo podoba mi się jego gra na mistrzostwach.
1
Też tak uważam, i do tego świetna gra głową. Przydałby się nam ktoś taki :)
0
Oby tyle rzeczywiście było. :)
0
Ewentualnie Godin. Jest równie dobry, jak nie lepszy.
0
Za tyle to jeszcze da się przeboleć. Całkiem ładna suma.
0
Właśnie na takiej pozycji widziałbym Alexisa w Barcelonie. Może trochę źle to pokazałem na tym ustawieniu. Napisałeś wszystko co chciałem o nim napisać :)Messi w tym ustawieniu gra między '10', fałszywą '9' a skrzydłem. Kiedy jest bardziej cofnięty na skrzydło może wbiec Alexis.
0
Przyjście Suareza nie wyklucza Alexisa z pierwszego składu. Według mnie można spróbować grę formacją 3-4-3 o której zresztą mówił Luis na pierwszej konferencji. Spójrzcie: http://www.footballuser.com/1035690/FC_Barcelona
2
Wolę moją opcję :)
5
I rewanż Argentyny za 1990, 2006 i 2010 :)
5
Cholernie szkoda mi Kostaryki. Wyjść bez porażki z takiej grupy, wyeliminować Greków grając 60 minut w 10 i wczoraj tak dzielnie grać przeciwko Holendrom. Byli blisko, ale niestety jak to na tym mundialu bywa, na końcu wygrywa faworyt.
0
Raczej siostra :) Z tego co kiedyś gdzieś czytałem, to on też miał być siatkarzem.
0
Szykuje się ostre lanie niemiaszków. :D