0

I Ozilem :)

0

Finał :)

1

Leo wygra finał dla Neymara :)

2

Jak wystrzeli to z 9 km przebiegnie. Dobranoc :)

0

Zdrowiej chłopie jak najszybciej. Mistrzostwa wygrasz za 4 lata. :)

1

Co się stało, że teoretycznie najsłabsza formacja Albicelestes, stała się ich pewnym punktem. Garay, Martin, Rojo i Mache świetnie panują nad tyłami.

1

Nareszcie zaczęli wyprzedawać niepotrzebnych piłkarzy. A d Jonathanowi można życzyć udanej kariery i dobrej współpracy z bratem.

0

Argentyna o krok od mistrzostwa. Miejmy nadzieję, że w finale Leo nie będzie się oszczędzał, jak to było dotychczas. Vamos!

1

Jak sytuacja zmusi... :)

8

Dołączam się do was, ale dopiero jak będzie oficjalnie Suarez. :D

2

Widziałem jego debiut w jakości HD na ruskim steamie. Pamiętam to jakby to było wczoraj. A gol palce lizać! :)

2

Mi tam podobała się gra Argentyny w ostatnim meczu. :)

1

MD? Nie żartuj :)

2

Ważne, żeby pozbyć się tego szortu. Jeszcze tylko Cuenca, Affelay, Bojan, Tello, Song i Alves...

0

Spodziewałem się tego, że Brazylia zwłaszcza bez Silvy nic nie ugra i tak też się stało, ale nie sądziłem, że skończy się tak wysoko. Jedynym plusem dla mnie jest fakt, że Niemcy podnieśli średnią liczbę goli. :)

No a teraz wszyscy trzymamy kciuki za Argentynę, bo kiedy jak nie w finale mają zrewanżować się za 2010, 2006 i 1990? Albicelestes po złoto! :D

1

Przecież wszyscy wiedzą, że nienawidzi Brazylijczyków. No i Rekord Klose do tego. :)

1

MESSIah16 jest zdecydowanie najszczęśliwszym użytkownikiem tej strony :D

0

Hummels gra bardzo podobnie do Pique. Jest mało zwrotny i wolny, w przeciwieństwie do Godina czy Mirandy. Wolę któregoś z Atleti. :)

0

A czy Zubi nie mówił, że nie interesują się Mathieu? Zamiast Rudego wolałbym Rojo. Bardzo podoba mi się jego gra na mistrzostwach.

1

Też tak uważam, i do tego świetna gra głową. Przydałby się nam ktoś taki :)

0

Oby tyle rzeczywiście było. :)

0

Ewentualnie Godin. Jest równie dobry, jak nie lepszy.

0

Za tyle to jeszcze da się przeboleć. Całkiem ładna suma.

0

Właśnie na takiej pozycji widziałbym Alexisa w Barcelonie. Może trochę źle to pokazałem na tym ustawieniu. Napisałeś wszystko co chciałem o nim napisać :)Messi w tym ustawieniu gra między '10', fałszywą '9' a skrzydłem. Kiedy jest bardziej cofnięty na skrzydło może wbiec Alexis.

0

Przyjście Suareza nie wyklucza Alexisa z pierwszego składu. Według mnie można spróbować grę formacją 3-4-3 o której zresztą mówił Luis na pierwszej konferencji. Spójrzcie: http://www.footballuser.com/1035690/FC_Barcelona

2

Wolę moją opcję :)

5

I rewanż Argentyny za 1990, 2006 i 2010 :)

5

Cholernie szkoda mi Kostaryki. Wyjść bez porażki z takiej grupy, wyeliminować Greków grając 60 minut w 10 i wczoraj tak dzielnie grać przeciwko Holendrom. Byli blisko, ale niestety jak to na tym mundialu bywa, na końcu wygrywa faworyt.

0

Raczej siostra :) Z tego co kiedyś gdzieś czytałem, to on też miał być siatkarzem.

0

Szykuje się ostre lanie niemiaszków. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?