1

Godin nie musiałby grać kosztem Bartry. :) Albo można grać na 3 środkowych obrońców.

1

Godin byłby najlepszą opcją, ale Miranda również by się nadawał. :)

1

Czy ja wiem czy nie mógł zobaczyć? Nie takie spalone są odgwizdywane.

Jeszcze był oczywisty karny na Oskarze. Ta sytuacja z ręką w polu karnym Holandii raczej na karnego nie zasługiwała.

Podsumowując: Brazylia grała bardzo słabo, bez pomysłu, z dziurą w środku pola. Jak wspomniałeś, tylko Oscar coś próbował. Jednak nie zasłużyli na taką porażkę w tym meczu. Decyzje sędziego miały spory wpływ na końcowy wynik.

4

Już jest, siedział cały mecz na ławce z powodu kontuzji.

1

Szacunek do niego mam, ale po prostu, nie lubię go. Gdyby grał w Barcelonie, albo przynajmniej nie w Realu, to pewnie miałbym inne zdanie o nim. :)

1

Brazylia na tych mistrzostwach nie zagrała nawet w połowie tego co na PK. Wtedy Obrona grała perfekcyjnie, Paulinho i Gustavo grali świetnie w środku pola, a Fred i Jo wykańczali praktycznie wszystko. Na tych mistrzostwach nic z tego nie funkcjonowało.

1

Nie tak te symulki, tylko te głupie gesty do sędziego po "faulach".

Neymar też symuluje, ale coraz częściej tego unika. Poza tym, bardzo go lubię tak poza boiskiem. :)

8

Jest świetnym piłkarzem, ale nienawidzę tego jak się zachowuje.

1

W duecie z Leo pokonają niemiaszków. :)

10

Robben po tych mistrzostwach dołączył do Gutiego, Ribery'ego i Pepe, czyli najbardziej nielubianych przeze mnie piłkarzy jakich widziałem w swoim życiu. Wyprzedził m. in. Cristiano Ronaldo!

1

http://bezuzyteczna.pl/korea-polnocna-gromi-na-177754 A w finale zagrają z Polską haha :D

1

W tym, rzecz, że łatwiej byłoby bronić się przed kontrami. Zawsze tyłu byłoby 3 stoperów i wspierani byliby przez defensywnego pomocnika oraz bocznych pomocników. Teraz zawsze na bokach boiska była autostrada, a w środku Pique, Mache i Busi.

1

No może jednak z plecami :D

1

Ale oni mają ból pewnej części ciała łączącej nogi z brzuchem. Urus wywalił ich z mistrzostw i po raz kolejny tracą najlepszego zawodnika ligi na rzecz Hiszpanii, to muszą się wyżyć. Jest psycholem, ale jego umiejętności czysto piłkarskich nie można podważać.

1

Aż kwiatki w studiu by wyschły :D

4

Zawsze go lubiłem jako człowieka. Jak widać, nawet poczucie humoru ma :)

0

Tak, około 250 tysięcy €.

1

Alexis na temat transferu do Arsenalu:
- Regularna gra nie była jedynym powodem. Przyszedłem tutaj, by zdobyć tytuł mistrza Anglii, wygrać Ligę Mistrzów i wszystkie możliwe trofea.
- Powiedziano mi, że Arsene Wenger to menedżer, od którego można się wiele nauczyć. On chce dokonywać wspaniałych rzeczy w futbolu i to pomogło mi podjąć decyzję o dołączeniu do Arsenalu – dodał 25-latek.

0

W takim wieku przeszedł do nich Falcao. Chyba nikt się nie spodziewał że, że zrobi taką karierę w Europie. Tello jakiś tam potencjał ma, a Porto pomoże mu się rozwinąć. Ale zwykle jest tak, jak ty to napisałeś. Teraz tylko ostatnie szlify.

0

Łatwiej kaganiec założyć. :)

0

Sprowadzili jeszcze jeden z największych talentów argentyńskiej piłki. Bardzo przemyślane transfery.

1

Śniło mi się, że Brazylia wygrała mecz 1-0 a bramkę strzelił... Ronaldinho. :D Bardzo brakuje go na tych mistrzostwach.

0

I bardzo dobrze, że odchodzi. U nas i tak sobie nie pogra, a Porto jest bardzo przyjaznym klubem dla młodych zdolnych piłkarzy. Ważne, żeby chociaż na nim trochę zarobili...

0

I bardzo dobrze. Wolałbym u nich Navasa bo jest po prostu genialny, ale poleciał za kasą do Bayernu. Ochoa też się nadaje.

2

Ja chciałbym go w Atletico. Idealnie pasuje w miejsce Belga.

2

Uwaga suchar:
Wiesz, kiedy twoje jedzenie jest naprawdę paskudne?
.
.
.
.
.
.
.
Gdy Suarez nie chce gryza. :D

2

O właśnie o tym newsie pisałem, tylko trochę się pomyliłem. :)

2

Było 8k po porażce z Bayernem w LM. Na następny dzień Lewy strzelił karetę Realowi to komentarzy sporo przybyło. :)

4

Jaki psychol :d

1

Pamiętam jak Lucho na pierwszej konferencji mówił o 3 formacjach: 3-4-3, 4-3-3 i 4-2-3-1. Oby więcej korzystał z innych formacji, a nie tylko 4-3-3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?