BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Godin nie musiałby grać kosztem Bartry. :) Albo można grać na 3 środkowych obrońców.
1
Godin byłby najlepszą opcją, ale Miranda również by się nadawał. :)
1
Czy ja wiem czy nie mógł zobaczyć? Nie takie spalone są odgwizdywane.
Jeszcze był oczywisty karny na Oskarze. Ta sytuacja z ręką w polu karnym Holandii raczej na karnego nie zasługiwała.
Podsumowując: Brazylia grała bardzo słabo, bez pomysłu, z dziurą w środku pola. Jak wspomniałeś, tylko Oscar coś próbował. Jednak nie zasłużyli na taką porażkę w tym meczu. Decyzje sędziego miały spory wpływ na końcowy wynik.
4
Już jest, siedział cały mecz na ławce z powodu kontuzji.
1
Szacunek do niego mam, ale po prostu, nie lubię go. Gdyby grał w Barcelonie, albo przynajmniej nie w Realu, to pewnie miałbym inne zdanie o nim. :)
1
Brazylia na tych mistrzostwach nie zagrała nawet w połowie tego co na PK. Wtedy Obrona grała perfekcyjnie, Paulinho i Gustavo grali świetnie w środku pola, a Fred i Jo wykańczali praktycznie wszystko. Na tych mistrzostwach nic z tego nie funkcjonowało.
1
Nie tak te symulki, tylko te głupie gesty do sędziego po "faulach".
Neymar też symuluje, ale coraz częściej tego unika. Poza tym, bardzo go lubię tak poza boiskiem. :)
8
Jest świetnym piłkarzem, ale nienawidzę tego jak się zachowuje.
1
W duecie z Leo pokonają niemiaszków. :)
10
Robben po tych mistrzostwach dołączył do Gutiego, Ribery'ego i Pepe, czyli najbardziej nielubianych przeze mnie piłkarzy jakich widziałem w swoim życiu. Wyprzedził m. in. Cristiano Ronaldo!
1
http://bezuzyteczna.pl/korea-polnocna-gromi-na-177754 A w finale zagrają z Polską haha :D
1
W tym, rzecz, że łatwiej byłoby bronić się przed kontrami. Zawsze tyłu byłoby 3 stoperów i wspierani byliby przez defensywnego pomocnika oraz bocznych pomocników. Teraz zawsze na bokach boiska była autostrada, a w środku Pique, Mache i Busi.
1
No może jednak z plecami :D
1
Ale oni mają ból pewnej części ciała łączącej nogi z brzuchem. Urus wywalił ich z mistrzostw i po raz kolejny tracą najlepszego zawodnika ligi na rzecz Hiszpanii, to muszą się wyżyć. Jest psycholem, ale jego umiejętności czysto piłkarskich nie można podważać.
1
Aż kwiatki w studiu by wyschły :D
4
Zawsze go lubiłem jako człowieka. Jak widać, nawet poczucie humoru ma :)
0
Tak, około 250 tysięcy €.
1
Alexis na temat transferu do Arsenalu:
- Regularna gra nie była jedynym powodem. Przyszedłem tutaj, by zdobyć tytuł mistrza Anglii, wygrać Ligę Mistrzów i wszystkie możliwe trofea.
- Powiedziano mi, że Arsene Wenger to menedżer, od którego można się wiele nauczyć. On chce dokonywać wspaniałych rzeczy w futbolu i to pomogło mi podjąć decyzję o dołączeniu do Arsenalu – dodał 25-latek.
0
W takim wieku przeszedł do nich Falcao. Chyba nikt się nie spodziewał że, że zrobi taką karierę w Europie. Tello jakiś tam potencjał ma, a Porto pomoże mu się rozwinąć. Ale zwykle jest tak, jak ty to napisałeś. Teraz tylko ostatnie szlify.
0
Łatwiej kaganiec założyć. :)
0
Sprowadzili jeszcze jeden z największych talentów argentyńskiej piłki. Bardzo przemyślane transfery.
1
Śniło mi się, że Brazylia wygrała mecz 1-0 a bramkę strzelił... Ronaldinho. :D Bardzo brakuje go na tych mistrzostwach.
0
I bardzo dobrze, że odchodzi. U nas i tak sobie nie pogra, a Porto jest bardzo przyjaznym klubem dla młodych zdolnych piłkarzy. Ważne, żeby chociaż na nim trochę zarobili...
0
I bardzo dobrze. Wolałbym u nich Navasa bo jest po prostu genialny, ale poleciał za kasą do Bayernu. Ochoa też się nadaje.
2
Ja chciałbym go w Atletico. Idealnie pasuje w miejsce Belga.
2
Uwaga suchar:
Wiesz, kiedy twoje jedzenie jest naprawdę paskudne?
.
.
.
.
.
.
.
Gdy Suarez nie chce gryza. :D
2
O właśnie o tym newsie pisałem, tylko trochę się pomyliłem. :)
2
Było 8k po porażce z Bayernem w LM. Na następny dzień Lewy strzelił karetę Realowi to komentarzy sporo przybyło. :)
4
Jaki psychol :d
1
Pamiętam jak Lucho na pierwszej konferencji mówił o 3 formacjach: 3-4-3, 4-3-3 i 4-2-3-1. Oby więcej korzystał z innych formacji, a nie tylko 4-3-3.