1

Suarez ten z lat 60tych? :)

5

I za 2006 rok ;)

8

Szkoda, że Maradona w końcówce nie pogrążył Belgów. :)

0

Jak na razie najlepszy mecz repry Argentyny na tych mistrzostwach. :)

PS. Mam pytanie trochę nie na temat. Dlaczego ty tak nienawidzisz Brazylii? ;)

0

Śmiem twierdzić, że umiejętnościami dużo nie stracą. Wilian czy Dante to również bardzo wysoki poziom. Największą stratą będzie ich brak jako liderów drużyny. Z drugiej strony takie osłabienie może podziałać na nich motywująco. Oby odprawili Niemców z walki o tytuł.

1

Czyli szykuje się pierwsze zwycięstwo drużyny z Europy w Ameryce Południowej. Brazylia gra bez dwóch swoich najlepszych zawodników. Jedynie boski Lio może jeszcze coś zdziałać.

1

Czy tylko mi się wydaje, że ostatnio na tej stronie przybyło sporo prowokatorów i tępych dzieciaków? A już myślałem, że po tych ostatnich sezonach będzie trochę spokojniej.

0

Dla nich będzie mecz Di Maria vs Marcelo :D

0

Nie zrozumiałeś.

0

Fabrice Olinga jeszcze. ( o ile dobrze napisałem :d) Rocznik ten sam co Dongou, w poprzednim sezonie grał w Maladze.

0

Fajnie byłoby go widzieć znowu na hiszpańskich boiskach. Oby wybrał Malagę, tam ma szansę stać się kimś naprawdę ważnym.

0

Nie porównujmy celowego zagryzienia do zwykłego przypadku.

0

37 strat... A akcja bramkowa to przede wszystkim zasługa Leo.

2

Na tym mundialu teoretycznie słabsze drużyny często doprowadzają prawie do sensacji, a na końcu i tak wygrywają faworyci. Chile, Nigeria, Meksyk, Algeria czy dziś Szwajcaria potrafili rywalizować na bardzo wysokim poziomie, ale zawsze na końcu zabraknie szczęścia czy sił.

0

Co no nie? ;)

0

Z tego co wiem, to był pobity.

0

O o Beko, ooo, oooooo Bekoo. Bardzo podobała mi się ta reklama :)

0

Jak na razie nasz najlepszy transfer tego okienka :D

0

Mi pasuje. :)

5

Dla mnie jako zwykłego kibica bardziej podoba się ofensywny futbol niż stawianie autobusu w polu karnym. Więc wolę oglądać frajersko odpadający Meksyk niż fuksiarstwo mega defensywnych drużyn. :)

1

Może nie są aż tacy słabi, ale również nie na widzę ich autobusu. Dobrze, że mają jeszcze tego Samarasa, bo pewnie graliby całą jedenastką w polu karnym. No i przez nich zmarnowałem 2 godziny nocy, podczas których mogłem spać. :)

0

Ja na tych mistrzostwach nie widziałem symulki Neymara. :)

0

Tylko jeśli Messi, Neymar i Sanchez będą wolnymi elektronami, to może być ogromny chaos. Lucho ma podobny problem jak Carlo sezon temu. Oby wymyślił coś równie dobrego. :)

5

I ja! Oby murarze z Grecji odpadli. :)

0

To chyba był grudzień. Wtedy akurat były pierwsze mecze PK.

0

Mi się wydaje, że Angel po prostu zatracił gdzieś formę. To nie jest wina taktyki, że di Maria podejmuje takie złe decyzje, gra bardzo niedokładnie i nic nie daje w rozegraniu.
W przypadku Alexisa warto chociaż spróbować. W minionym sezonie często było widać, jak Sanchez tylko mógł stać przy linii i czekać na piłkę.

1

Na razie musimy wstrzymać się z tym optymizmem. :)

1

Powiedziałem im to w przerwie. Odpowiedzieli mi, że postarają się. :)

0

Bardzo chciałbym takie ustawienie. Gdyby przyszedł klasyczny środkowy napastnik, rolę prawego pomocnika mógłby przejąc Alexis. Takie przesunięcie do tyłu mogłoby mu pomóc jak Di Marii w Realu.

1

Gdyby Barca grała 3-4-3 to Cuadrado byłby idealny na prawą pomoc. Bardzo podoba mi się jego gra podczas tych mistrzostw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?