0

Okej, dzięki. :)

0

Widzę, że chociaż ktoś to rozumie. Jednak zakaz trenowania czy wejścia na stadion to trochę zbyt surowa kara.

0

Tyle wiem. Miałem na myśli jak on gra itp. :)

0

Może ktoś powiedzieć coś więcej o Juanie Iturbe? Ciekawi mnie ten zawodnik. :)

0

Gorzej jak wpłacą klauzulę a Rudy się zgodzi...

0

Dużo lepszy...

3

Zdania "Trudno jest ściągnąć lepszych piłkarzy na ich pozycji. Jeśli chcielibyśmy zakontraktować byle jakiego stopera, zrobilibyśmy to już dawno temu” i "Mathieu: „Valencia otrzymała już naszą propozycję i teraz musi ją rozważyć”." się sprzeczają.

2

De Vrija to widziałem dość sporo, bo dość często na Polsat Sport News leciały mecze Eredivisie.

Rojo szczerze to widziałem tylko w meczach towarzyskich Argentyny i na tych mistrzostwach. Nie ukrywam bardzo mi spodobał się ten zawodnik. :)

1

I pomyśleć, że za 20 mln pewnie dałoby się sprowadzić Rojo lub De Vrija...

2

OT: Victor Andrade jest piłkarzem Benfiki. Mieliśmy do niego prawo pierwokupu załatwione podczas transferu Neymara.

11

Niemcy od wieków ciągle tacy sami.

1

Ja się pytam, gdzie są twoi, bo powinni odciąć ci internet.

1

Kto twoim zdaniem znajduje się w najlepszej trójce tego roku?

0

E tam Euro, za rok Copa America! :)

0

Serio w 2030 roku będzie tam mundial? Pierwszy raz to słyszę, ale bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła. :)

2

Zamiast Mathieu już lepszy byłby Rojo, Polubiłem go na mistrzostwach. :)

1

Ale przecież jego córka nie lubi Hello Kity, więc dlatego Luis nie gra w Realu. :)

2

Może i zaczynać. Ważne, żeby go przed 31 sierpniem u nas nie było. :)

2

Leo nie grał tak jak na najlepszego piłkarza w historii, ale i tak był najlepszy. James taki lider, a doprowadził Kolumbię do porażki z "najgorszą Brazylią w historii", Robben jedynie z te swoje nury i pretensje do sędziów, Neuer poza wyjściami z bramki się nie wyróżniał, był po prostu pewny. Leo lub Mache jedynie liczyli się w walce o te trofeum.

1

Równie dobrze można zarzucić Diego i Pele, że nie wygrali LM. Wicemistrzostwo świata to już spore osiągnięcie, tym bardziej, że to w głównej mierze dzięki niemu Albicelestes grali w finale.

1

Przecież napisałem, że piłkarzem jest świetnym. :)

PS. Jak można być za Realem i Barcą? Jakie to uczucie? :D

3

Robben chyba za te nury, a Rodriguez za odpadnięcie z najsłabszą Brazylią w historii. :D

2

To jest fan piłki niemieckiej i Mongolskiej., Nie zaczynaj z nim :)

2

Za rok Leo wygra Copa America, a za 4 lata podbije Rosję! :D

1

Będzie wtedy grał jako rozgrywający, lub jako '10'. Ta reprezentacja będzie miała jeszcze większy potencjał. :)

1

Argentyna ma świetnych młodych zwłaszcza w ataku (Ocampos, Fede, de Paul, Correa, z góry przepraszam za błędy w nazwiskach), za 4 lata z Leo jako pomocnikiem będą jeszcze groźniejsi., :)

1

: )

1

Albicelestes po złoto! :)

1

Też chciałbym grę na 3 stoperów. Lucho na 1 konferencji mówił o 3 formacjach: 4-3-3, 3-4-3 i 4-2-3-1. Fajnie jakby zaczął coś zmieniać w ustawieniu.

1

O tak. De Vrij jest świetny, co pokazywał już w Eredivisie. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?