BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej, dzięki. :)
0
Widzę, że chociaż ktoś to rozumie. Jednak zakaz trenowania czy wejścia na stadion to trochę zbyt surowa kara.
0
Tyle wiem. Miałem na myśli jak on gra itp. :)
0
Może ktoś powiedzieć coś więcej o Juanie Iturbe? Ciekawi mnie ten zawodnik. :)
0
Gorzej jak wpłacą klauzulę a Rudy się zgodzi...
0
Dużo lepszy...
3
Zdania "Trudno jest ściągnąć lepszych piłkarzy na ich pozycji. Jeśli chcielibyśmy zakontraktować byle jakiego stopera, zrobilibyśmy to już dawno temu” i "Mathieu: „Valencia otrzymała już naszą propozycję i teraz musi ją rozważyć”." się sprzeczają.
2
De Vrija to widziałem dość sporo, bo dość często na Polsat Sport News leciały mecze Eredivisie.
Rojo szczerze to widziałem tylko w meczach towarzyskich Argentyny i na tych mistrzostwach. Nie ukrywam bardzo mi spodobał się ten zawodnik. :)
1
I pomyśleć, że za 20 mln pewnie dałoby się sprowadzić Rojo lub De Vrija...
2
OT: Victor Andrade jest piłkarzem Benfiki. Mieliśmy do niego prawo pierwokupu załatwione podczas transferu Neymara.
11
Niemcy od wieków ciągle tacy sami.
1
Ja się pytam, gdzie są twoi, bo powinni odciąć ci internet.
1
Kto twoim zdaniem znajduje się w najlepszej trójce tego roku?
0
E tam Euro, za rok Copa America! :)
0
Serio w 2030 roku będzie tam mundial? Pierwszy raz to słyszę, ale bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła. :)
2
Zamiast Mathieu już lepszy byłby Rojo, Polubiłem go na mistrzostwach. :)
1
Ale przecież jego córka nie lubi Hello Kity, więc dlatego Luis nie gra w Realu. :)
2
Może i zaczynać. Ważne, żeby go przed 31 sierpniem u nas nie było. :)
2
Leo nie grał tak jak na najlepszego piłkarza w historii, ale i tak był najlepszy. James taki lider, a doprowadził Kolumbię do porażki z "najgorszą Brazylią w historii", Robben jedynie z te swoje nury i pretensje do sędziów, Neuer poza wyjściami z bramki się nie wyróżniał, był po prostu pewny. Leo lub Mache jedynie liczyli się w walce o te trofeum.
1
Równie dobrze można zarzucić Diego i Pele, że nie wygrali LM. Wicemistrzostwo świata to już spore osiągnięcie, tym bardziej, że to w głównej mierze dzięki niemu Albicelestes grali w finale.
1
Przecież napisałem, że piłkarzem jest świetnym. :)
PS. Jak można być za Realem i Barcą? Jakie to uczucie? :D
3
Robben chyba za te nury, a Rodriguez za odpadnięcie z najsłabszą Brazylią w historii. :D
2
To jest fan piłki niemieckiej i Mongolskiej., Nie zaczynaj z nim :)
2
Za rok Leo wygra Copa America, a za 4 lata podbije Rosję! :D
1
Będzie wtedy grał jako rozgrywający, lub jako '10'. Ta reprezentacja będzie miała jeszcze większy potencjał. :)
1
Argentyna ma świetnych młodych zwłaszcza w ataku (Ocampos, Fede, de Paul, Correa, z góry przepraszam za błędy w nazwiskach), za 4 lata z Leo jako pomocnikiem będą jeszcze groźniejsi., :)
1
1
Albicelestes po złoto! :)
1
Też chciałbym grę na 3 stoperów. Lucho na 1 konferencji mówił o 3 formacjach: 4-3-3, 3-4-3 i 4-2-3-1. Fajnie jakby zaczął coś zmieniać w ustawieniu.
1
O tak. De Vrij jest świetny, co pokazywał już w Eredivisie. :)