BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha, Denis, Alen- świetny środek pola nam rośnie. :)
0
Ciekawostka: Ostatnim Hiszpańskim zawodnikiem Realu, który nosił nr 10 na koszulce był... Luis Enrique! :)
0
Dostaliśmy 2,1 mln ponieważ grał jeden sezon. Gdyby został na następny dostalibyśmy kolejne 2 mln, a za jeszcze jeden rok wpłynąłby 1 mln.
0
Było kiedyś na stronie, zaraz po transferze.
0
Przy transferze Villi zapewnili sobie prawo pierwokupu Saula i Manquillo.
1
Na prezentacji mówił, że to nie jego ręka jest na tym zdjęciu.
1
Lepiej do Stoke niż do Realu. :)
0
Chłopie wygrałeś :D
1
A moim zdaniem właśnie Ameryka Południowa a w szczególności Brazylia. Tam według mnie rodzą się najlepsi stoperzy. Silva, Luiz, Dante, Miranda, Alex, czy kiedyś Lucio, Juan... Teraz świetnie zapowiadają się Marquinhos i Doria. To nie przypadek. Kiedyś był o tym artykuł na tej stronie, że tam gwiżdże się pod napastników, dlatego obrońcy grają bardzo elegancko. Jak pisałeś, warto zaryzykować.
1
Brazyla ma ostatnio bardzo zdolną młodzież, więc warto go sprowadzić nawet na początek do rezerw.
0
Akurat on bardziej pasuje w miejsce Iniesty. Bardzo chciałem go w Barcelonie zanim poszedł do Realu.
2
Traore i Samper koniecznie! :)
0
Na początku próbowałem czytać wierszem haha :)
0
Dajcie dziewczynie spokój. Dobrze pisze. :)
0
Podryw w kościele zawsze spoko :D
0
San Marino, ale myślę, że w ciągu 10 lat dogonią nas.
0
Ja nigdy nie wiem co ksiądz mówi na kazaniu. Nawet jak się na tym skupię, to i tak po 2 min. myślę już o zupełnie czymś innym. :)
0
Wielkie dzięki za informację. Wczoraj jak jeszcze patrzyłem, to było po staremu. :)
0
Albo, że Estonia jest dużo lepsza w kopaniu napompowanego balona od Polaków. :)
6
Logika Chelsea jest bardzo ciekawa. Nie możesz kogoś pokonać, to go kup...
0
Raczej nie.
0
Przypomnij sobie jak pisano rok temu. Bartra był ogrywany przez zawodników Lechii, a Bagnack czyścił aż miło to też chcieliście ich zamienić. W czasie sezonu Kameruńczyk miał problem z grą w rezerwach, a Marc był naszym najlepszym stoperem. Daj im czas.
0
Lepiej wyglądał wcześniej :)
0
O tak. Pamiętam jak piszczał podczas bramki Leo przeciwko Bilbao w sezonie 12/13. Świetnie się go słucha. ;)
3
Uwielbiam tego komentatora. :)
1
Nie słyszałem o niej. Muszę się o nią postarać. Dzięki :)
0
Ja kibicuję coś około od 2005. Wtedy to głównie polegało na oglądaniu tego co pokazało tvp i sprawdzaniu wyników w telegazecie. To były czasy... W dodatku brat, kuzyni czy starsi znajomi byli przeciwko Barcelonie itd. Nie wyobrażam sobie tego, żeby teraz kibicować np. Bayernowi czy City. :)
0
Na meczykach na pewno coś znajdziesz. Jak nie, to jest jeszcze rojadirecta. :)
0
Albo poszli do lasu na grzyby. :)
11
Shakira pojechała samochodem po niego.