0

Rafinha, Denis, Alen- świetny środek pola nam rośnie. :)

0

Ciekawostka: Ostatnim Hiszpańskim zawodnikiem Realu, który nosił nr 10 na koszulce był... Luis Enrique! :)

0

Dostaliśmy 2,1 mln ponieważ grał jeden sezon. Gdyby został na następny dostalibyśmy kolejne 2 mln, a za jeszcze jeden rok wpłynąłby 1 mln.

0

Było kiedyś na stronie, zaraz po transferze.

0

Przy transferze Villi zapewnili sobie prawo pierwokupu Saula i Manquillo.

1

Na prezentacji mówił, że to nie jego ręka jest na tym zdjęciu.

1

Lepiej do Stoke niż do Realu. :)

0

Chłopie wygrałeś :D

1

A moim zdaniem właśnie Ameryka Południowa a w szczególności Brazylia. Tam według mnie rodzą się najlepsi stoperzy. Silva, Luiz, Dante, Miranda, Alex, czy kiedyś Lucio, Juan... Teraz świetnie zapowiadają się Marquinhos i Doria. To nie przypadek. Kiedyś był o tym artykuł na tej stronie, że tam gwiżdże się pod napastników, dlatego obrońcy grają bardzo elegancko. Jak pisałeś, warto zaryzykować.

1

Brazyla ma ostatnio bardzo zdolną młodzież, więc warto go sprowadzić nawet na początek do rezerw.

0

Akurat on bardziej pasuje w miejsce Iniesty. Bardzo chciałem go w Barcelonie zanim poszedł do Realu.

2

Traore i Samper koniecznie! :)

0

Na początku próbowałem czytać wierszem haha :)

0

Dajcie dziewczynie spokój. Dobrze pisze. :)

0

Podryw w kościele zawsze spoko :D

0

San Marino, ale myślę, że w ciągu 10 lat dogonią nas.

0

Ja nigdy nie wiem co ksiądz mówi na kazaniu. Nawet jak się na tym skupię, to i tak po 2 min. myślę już o zupełnie czymś innym. :)

0

Wielkie dzięki za informację. Wczoraj jak jeszcze patrzyłem, to było po staremu. :)

0

Albo, że Estonia jest dużo lepsza w kopaniu napompowanego balona od Polaków. :)

6

Logika Chelsea jest bardzo ciekawa. Nie możesz kogoś pokonać, to go kup...

0

Raczej nie.

0

Przypomnij sobie jak pisano rok temu. Bartra był ogrywany przez zawodników Lechii, a Bagnack czyścił aż miło to też chcieliście ich zamienić. W czasie sezonu Kameruńczyk miał problem z grą w rezerwach, a Marc był naszym najlepszym stoperem. Daj im czas.

0

Lepiej wyglądał wcześniej :)

0

O tak. Pamiętam jak piszczał podczas bramki Leo przeciwko Bilbao w sezonie 12/13. Świetnie się go słucha. ;)

3

Uwielbiam tego komentatora. :)

1

Nie słyszałem o niej. Muszę się o nią postarać. Dzięki :)

0

Ja kibicuję coś około od 2005. Wtedy to głównie polegało na oglądaniu tego co pokazało tvp i sprawdzaniu wyników w telegazecie. To były czasy... W dodatku brat, kuzyni czy starsi znajomi byli przeciwko Barcelonie itd. Nie wyobrażam sobie tego, żeby teraz kibicować np. Bayernowi czy City. :)

0

Na meczykach na pewno coś znajdziesz. Jak nie, to jest jeszcze rojadirecta. :)

0

Albo poszli do lasu na grzyby. :)

11

Shakira pojechała samochodem po niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?