0

Na CN w Lidze Mistrzów mieliśmy ogromną przewagę jednak gol życia Diego dał im remis. Teraz powinno być podobnie. No i powinna być porządna motywacja, żeby to wygrać. :)

0

Atleti będzie miało więcej pkt.

0

A już mieliśmy robić szpaler na CN... W tej chwili szanse Barcy i Atletico stawiałbym na 49,5% a 1% na Real. Barca ma przewagę własnego stadionu, ale musi wygrać, natomiast Atleti wystarczy remis. Real ma jeszcze cień szans, ale nikt już chyba w mistrza dla Realu nie wierzy.

10

Brawo Reale! Teraz trzeba po raz pierwszy w tym sezonie pokonać Atleti i ograć Elche. Nieprawdopodobny sezon La Liga! Kto by pomyślał, że sezon rozstrzygnie się na Camp Nou.

1

Mimo, że jest pomocnikiem zdobył najwięcej goli w drużynie City. Jest 3 strzelcem PL. Przekozak!

0

Moim zdaniem oceny są dobre i prawie wcale bym ich nie zmienił. Coś z innej beczki dla fanów La Ligi. http://mixgol.pl/32151,BBVA_kontra_Premier_League

0

Jeśli dobrze pamiętam to już kiedyś udostępniłeś ten filmik jednak zawsze oglądam go z wielką przyjemnością. :)

A z tymi gustami to naprawdę trafiłeś. Ostatnio bardzo często mamy takie same lub podobne zdanie na jakiś temat. Pozdro :D

0

Zawsze jag gdzieś słyszę "Adriano", to zawsze najpierw do głowy przychodzi mi on. Obecnie takiego napadziorra jak on nie ma, jedynie Ibra może trochę go przypomina. Niesamowicie silny i celny strzał, SFG, szybkość drybling, siła... Największy niespełniony brazylijski talent jakiego znam.

0

Maxwell jeszcze jest.

4

Scolari powołuje "swoich" i też tak teraz zrobił. Najbardziej szkoda mi Diego Alvesa, który obecnie jest w trójce najlepszych bramkarzy PD obok Keylora Navasa i Curtois a jest powołany taki Jefferson czy Victor. Cezar mimo iż gra a Ameryce to musiał być powołany, bo w kadrze trzyma poziom.

Felipe Luis czy Miranda rozegrali świetny sezon w Atletico i aż dziwne, że ich kosztem na liście są Maxwell czy Henrique, który nawet nie zadebiutował w Barcelonie, będąc jej zawodnikiem...

Zamiast Jo ewentualnie mógł powołać Pato który całkiem fajnie prezentował się w meczach towarzyskich. Podobnie zresztą Coutinho po świetnym sezonie w L'poolu nie jest powołany kosztem któregoś z def. pomocników.

No i pozostali jeszcze Marquinhos, Adriano, Lucas Leiva, Rafinha, Robinho, Kaka, Ronaldinho i wielu innych, którzy również zasługują na powołanie. Jednak nie wszyscy mogą jechać. Luis jest doświadczonym trenerem i na pewno wszystkie powołania dobrze przemyślał.

0

Scolari ma w czym wybierać i się wcale nie dziwię, że nie powołał Adriano, skoro Maicon gra więcej a w kadrze gra bardzo dobrze. Dziwię się, że nie powołał Mirandy i Felipe Luisa w miejsce Maxwella i Henrique.

1

Jeśli się sprawdzi stawiam piwo.

0

Szkoda, że te informacje zaczęły się pojawiać teraz, a nie zanim zaklepaliśmy MATSa.

4

Messi z Alvesem dużo lepiej zrobiliby tą rewolucję od Zubiego. :)

0

Jeśli LE będzie nowym trenerem, to niemal na pewno będzie maił dużo większe zaufanie od Martino i będzie więcej stawiał na młodych.

4

Jak przeczytałem, że Barca jest zainteresowana Kompanym, to aż przypomniał mi się MikiMessi2001 :)

5

Gra Barcy musi stać się bardziej bezpośrednia, aby w pełni wykorzystać potencjał Neyamra, Alexisa czy Pedro. Mając tak świetnych skrzydłowych, aż szkoda tego nie wykorzystać. Każdy z nich w reprezentacji gra dużo lepiej, ponieważ grają więcej szybkim atakiem bez wiecznego klepania po obwodzie.

0

13 zawodników? No nieźle :D Takie co, to tylko w Sporcie.

2

Podobno wybrał Franciszka na papieża i Tatę na trenera, to i sobie z rewolucją poradzi :D

0

Jeśli pobije rekord ligi w zdobytych bramkach w ciągu jednego meczu, to da radę :)

8

Życzę mu na koniec przygody z Barceloną, dwóch świetnych występów. :)

Mam pytanie. Czemu jak inni mają urodziny to nie ma artykułu na stronie?

2

Najlepiej sprzedać go z opcją pierwokupu. Wieczne wypożyczanie do niczego dobrego nie prowadzi.

0

Oby nie, są lepsi stoperzy na rynku.

0

4 drużyny walczące o mistrzostwo to już byłoby coś. Mam nadzieję, że jeśli przyjdzie bogaty inwestor to nie będzie sprowadzał od razu wielkich gwiazd, tylko zainwestuje w młodzież.

0

De Sciglio i masz 4 :) Nawet w La Liga można znaleźć wzmocnienie prawej defensywy.

0

Nie każdy wychowanek nadaje się do wyjściowej jedenastki.

5

Jeśli Alexis i Neymar nie nadają się do Barcy to ci szczerze współczuję. Świetnie grali w pierwszej części sezonu. Neymara wybiły z rytmu kontuzje, a Alexis cały czas trzyma poziom.

1

Zapomniałeś dodać, że strzelił gola po pięknej asyście Pedrito! Gdyby nie jego mierzone do milimetra zagranie, to Alexis gola by nie miał :D

0

Idealnie do Sportu lub MD pasowały tytuł "krok od cudu" nawiązując do wypowiedzi piłkarzy, że liga jest już praktycznie przegrana, a tu taka niespodzianka.

0

Espanyol zrobi wszystko, byleby Barca nie wygrała ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?