BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na CN w Lidze Mistrzów mieliśmy ogromną przewagę jednak gol życia Diego dał im remis. Teraz powinno być podobnie. No i powinna być porządna motywacja, żeby to wygrać. :)
0
Atleti będzie miało więcej pkt.
0
A już mieliśmy robić szpaler na CN... W tej chwili szanse Barcy i Atletico stawiałbym na 49,5% a 1% na Real. Barca ma przewagę własnego stadionu, ale musi wygrać, natomiast Atleti wystarczy remis. Real ma jeszcze cień szans, ale nikt już chyba w mistrza dla Realu nie wierzy.
10
Brawo Reale! Teraz trzeba po raz pierwszy w tym sezonie pokonać Atleti i ograć Elche. Nieprawdopodobny sezon La Liga! Kto by pomyślał, że sezon rozstrzygnie się na Camp Nou.
1
Mimo, że jest pomocnikiem zdobył najwięcej goli w drużynie City. Jest 3 strzelcem PL. Przekozak!
0
Moim zdaniem oceny są dobre i prawie wcale bym ich nie zmienił. Coś z innej beczki dla fanów La Ligi. http://mixgol.pl/32151,BBVA_kontra_Premier_League
0
Jeśli dobrze pamiętam to już kiedyś udostępniłeś ten filmik jednak zawsze oglądam go z wielką przyjemnością. :)
A z tymi gustami to naprawdę trafiłeś. Ostatnio bardzo często mamy takie same lub podobne zdanie na jakiś temat. Pozdro :D
0
Zawsze jag gdzieś słyszę "Adriano", to zawsze najpierw do głowy przychodzi mi on. Obecnie takiego napadziorra jak on nie ma, jedynie Ibra może trochę go przypomina. Niesamowicie silny i celny strzał, SFG, szybkość drybling, siła... Największy niespełniony brazylijski talent jakiego znam.
0
Maxwell jeszcze jest.
4
Scolari powołuje "swoich" i też tak teraz zrobił. Najbardziej szkoda mi Diego Alvesa, który obecnie jest w trójce najlepszych bramkarzy PD obok Keylora Navasa i Curtois a jest powołany taki Jefferson czy Victor. Cezar mimo iż gra a Ameryce to musiał być powołany, bo w kadrze trzyma poziom.
Felipe Luis czy Miranda rozegrali świetny sezon w Atletico i aż dziwne, że ich kosztem na liście są Maxwell czy Henrique, który nawet nie zadebiutował w Barcelonie, będąc jej zawodnikiem...
Zamiast Jo ewentualnie mógł powołać Pato który całkiem fajnie prezentował się w meczach towarzyskich. Podobnie zresztą Coutinho po świetnym sezonie w L'poolu nie jest powołany kosztem któregoś z def. pomocników.
No i pozostali jeszcze Marquinhos, Adriano, Lucas Leiva, Rafinha, Robinho, Kaka, Ronaldinho i wielu innych, którzy również zasługują na powołanie. Jednak nie wszyscy mogą jechać. Luis jest doświadczonym trenerem i na pewno wszystkie powołania dobrze przemyślał.
0
Scolari ma w czym wybierać i się wcale nie dziwię, że nie powołał Adriano, skoro Maicon gra więcej a w kadrze gra bardzo dobrze. Dziwię się, że nie powołał Mirandy i Felipe Luisa w miejsce Maxwella i Henrique.
1
Jeśli się sprawdzi stawiam piwo.
0
Szkoda, że te informacje zaczęły się pojawiać teraz, a nie zanim zaklepaliśmy MATSa.
4
Messi z Alvesem dużo lepiej zrobiliby tą rewolucję od Zubiego. :)
0
Jeśli LE będzie nowym trenerem, to niemal na pewno będzie maił dużo większe zaufanie od Martino i będzie więcej stawiał na młodych.
4
Jak przeczytałem, że Barca jest zainteresowana Kompanym, to aż przypomniał mi się MikiMessi2001 :)
5
Gra Barcy musi stać się bardziej bezpośrednia, aby w pełni wykorzystać potencjał Neyamra, Alexisa czy Pedro. Mając tak świetnych skrzydłowych, aż szkoda tego nie wykorzystać. Każdy z nich w reprezentacji gra dużo lepiej, ponieważ grają więcej szybkim atakiem bez wiecznego klepania po obwodzie.
0
13 zawodników? No nieźle :D Takie co, to tylko w Sporcie.
2
Podobno wybrał Franciszka na papieża i Tatę na trenera, to i sobie z rewolucją poradzi :D
0
Jeśli pobije rekord ligi w zdobytych bramkach w ciągu jednego meczu, to da radę :)
8
Życzę mu na koniec przygody z Barceloną, dwóch świetnych występów. :)
Mam pytanie. Czemu jak inni mają urodziny to nie ma artykułu na stronie?
2
Najlepiej sprzedać go z opcją pierwokupu. Wieczne wypożyczanie do niczego dobrego nie prowadzi.
0
Oby nie, są lepsi stoperzy na rynku.
0
4 drużyny walczące o mistrzostwo to już byłoby coś. Mam nadzieję, że jeśli przyjdzie bogaty inwestor to nie będzie sprowadzał od razu wielkich gwiazd, tylko zainwestuje w młodzież.
0
De Sciglio i masz 4 :) Nawet w La Liga można znaleźć wzmocnienie prawej defensywy.
0
Nie każdy wychowanek nadaje się do wyjściowej jedenastki.
5
Jeśli Alexis i Neymar nie nadają się do Barcy to ci szczerze współczuję. Świetnie grali w pierwszej części sezonu. Neymara wybiły z rytmu kontuzje, a Alexis cały czas trzyma poziom.
1
Zapomniałeś dodać, że strzelił gola po pięknej asyście Pedrito! Gdyby nie jego mierzone do milimetra zagranie, to Alexis gola by nie miał :D
0
Idealnie do Sportu lub MD pasowały tytuł "krok od cudu" nawiązując do wypowiedzi piłkarzy, że liga jest już praktycznie przegrana, a tu taka niespodzianka.
0
Espanyol zrobi wszystko, byleby Barca nie wygrała ligi.