BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co drugie wybicie na aut. Świetnie broni, zwłaszcza karne, ale ta ryzykowna gra Pinto potwierdza, że gra nogami jest równie ważna, co typowe umiejętności bramkarskie.
0
Można też spróbować Masipa jako drugiego bramkarza. Obecnie ma wyborną formę, szkoda chłopakowi nie dać szansy.
3
Obecnie jest zdecydowanie najlepszym stoperem w Bilbao i do tego jest młody. Zdecydowanie lepszy od Luiza.
0
Atletico należy się dublet w tym sezonie. Należy im się. Cholo dokona cudu!
0
Proszę tylko nie on... To już lepiej niech ktoś z rezerw gra, chociaż będzie za darmo i będzie miał dużo niższą pensję.
1
Ja tam jestem za tym, żeby Denis i Deulofeu w przyszłym sezonie byli na wypożyczeniu. Gerard pogra trochę w europie i zdobędzie więcej minut w Anglii, a Denis u nas będzie raczej skazany na ławkę jak Sergi Roberto.
1
Po jednym sezonie w rezerwach ma dołączyć do 1 drużyny. Oczywiście może odejść na wypożyczenie.
0
Teraz trzeba iść za ciosem!
0
Oni robią sabotaż, żeby Tata wyleciał. Mam pewne info.
0
Oni specjalnie nie strzelają...
12
Bartra po raz kolejny pokazuje kto zasługuje na grę obok Pique. Teraz czas na Montoye.
0
To miało być bardziej skierowane do tych wszystkich zbulwersowanych tym faktem. ;) Mi to nie przeszkadza, a nawet wręcz przeciwnie. Fajnie, że komisja pomaga klubom grającym w europie.
0
Grał bardzo dobrze. Przy jednej bramce miał asystę, a przy drugiej biał znaczny udział.
0
No zapomniałem to dopisać. ;) Trzeba dać im kilka szans, żeby ich ocenić.
0
No i potrafi zaufać młodym. Przykładem może być np. Coleman.
0
Ten "ban na transfery" (bardzo fajne określenie haha) ma też swoje dobre strony. Dani może odejść, a w jego miejsce Adriano i Montoya. Na lewej stronie może "od święta" zagrać Grimaldo czy Planas z rezerw. W środku pola częściej gościć będzie Rafinha i Roberto a do kompletowania ataku mogą być powoływani Dongou, Munir, Traore czy Sandro. Miejsce Denisa w drużynie B zajmie Halilovic a Suarez może odejść na wypożyczenie, nawet w miejsce Rafy - do Celty. Dla niego byłby to powrót do miejsca w którym zaczynał.
Większym problemem może okazać się środek obrony. Póki co Gomez, Ie i Bagnack to jeszcze nie poziom Barcy. Mam nadzieję, że jeśli Sergi dostanie swoje minuty to wystrzeli formą niczym Bartra w tym sezonie.
0
Komisja hiszpańska pomaga swoim klubom w rozgrywkach europejskich. Atletico grało mecz w piątek, dzięki czemu mają sporo czasu na odpoczynek.
2
Brawo Everton! Należy im się gra w eliminacjach LM. Martinez wykonuje kawał dobrej roboty w tym sezonie.
0
Bardzo fajny i przyjemny tekst. Fajnie jest tak czasami pomarzyć o przyszłości. :)
1
Do meczu będę miał nadzieję, że ujrzę od pierwszej minuty na boisku Pedro i Montoye...
2
Ciekawe co teraz czuje Antonio Sanabria na ławce w UC Sassuolo, gdzie rozegrał tylko 39 minut. W młodzieżowej lidze mistrzów strzelił 4 gole w ciągu 3 meczy będąc najlepszym piłkarzem. W rezerwach strzelał dość regularnie jak na ówczesną formę całej drużyny. Teraz Adama, Munir, Dongou, Sandro Denis i cała reszta zespołu wygrywają mecz za meczem. Nie, żebym życzył mu źle, ale zbytni pośpiech zarówno jego jak i jego agenta może wyjść mu na złe.
0
Nie, chyba że pierwsza drużyna spadnie, to rezerwy mogą awansować. Tak kiedyś było pisane w komentarzach.
0
To nie wypali. On jest genialny w dryblingu na dużej przestrzeni i asystowaniu. To już prędzej Alexis poradziłby sobie na prawej obronie.
0
Messi jest napastnikiem to przede wszystkim jest odpowiedzialny za gole. Dodatkowo rozgrywa tak jak Dani, tyle że Alves jest obrońcą to przede wszystkim odpowiada za obronę, a on o tym kompletnie zapomniał. Alba potrafi grać zarówno w ataku jak i w obronie. Nie zwalaj winy z Alvesa na taktykę.
0
"9" to jest Sandro, Dongou i Munir, ale nie Adama. To jest typowy skrzydłowy.
0
Szkoda jej nieskuteczności Sandro i Dongou, jednak najważniejsze, że punkty są u nas.Adama przypomina mi trochę Bale. Silny, piekielnie szybki, świetna lewa noga, bardzo podobnie dośrodkowuje i drybling opierający się przede wszystkim na wypuszczeniu przed siebie piłki.
0
to Alves jest bocznym obrońcą czy skrzydłowym? http://pl.wikipedia.org/wiki/Obro%C5%84ca_(pi%C5%82ka_no%C5%BCna) Przeczytaj sobie, polecam. Mam nadzieję, że zrozumiesz dlaczego taka, a nie inna jest ocena dla Alvesa. ;)
2
Pinto zdecydowanie za wysoko. Ponosi winę za obie bramki. Bartra zagrał naprawdę dobrze i zasłużył na przynajmniej 7,5 lub 8 skoro mógł dostać nawet 8,5. Przy ostatniej bramce wina przede wszystkim jest po stronie Alvesa i Pinto a dopiero potem Bartry.
1
Udział przy trzech bramkach przeciwko Królewskim i 2 bardzo ważne gole przeciwko Atletico, z czego jeden dał trofeum, a drugi jeszcze realne szanse na awans, jednak się nie udało... A Bale wygrał wyścig z kontuzjowanym i o mało co nie stracił piłki w polu karnym i już jest genialny, najlepszy zawodnik itp.
0
Tak, ja jestem zwolennikiem dawania szansy młodym adeptom z La Massi. Po co wydawać kasę na rezerwowego bramkarza skoro mamy najlepszą szkółkę na świecie? ;) Masip świetnie ostatnio broni, choć początkowo był bardzo niepewny. Za rok chciałbym widzieć kadrę bez niepotrzebnych piłkarzy, który i tak prawie wcale nie grają, lub nic nie wnoszą do drużyny.
Bramkarze: Ter Stegen, Masip, obrońcy: Danilo, Montoya, Benatia, Pique, Bartra, Alba, Adriano, pomocnicy: Masche/Song, Xavi, Iniesta, Fabs, Rafa, napastnicy: Messi, Neymar, Alexis, Pedro.
Roberto wysłałbym na wypożyczenie, lub sprzedałbym z opcją pierwokupu jak pozostałych. Denis na wypożyczenie w miejsce Rafy :)
Gdyby były jeszcze jakieś finanse można by było zastanowić się nad młodym środkowym obrońcą ( Doria, Laporte czy ten nastolatek z River) i Lukaku.
W razie kontuzji mamy w rezerwach masę utalentowanych piłkarzy którzy zasługują na szansę w pierwszym zespole. Wnioskując z twojej wcześniejszej wypowiedzi zapewne wiesz o kogo mi chodzi hehe :D