BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
0
Jeśli dobrze kojarzę, to z Draxlerem było podobnie. Tak właściwie to Max nie jest nam potrzebny bo na tą pozycję mamy już Denisa, Halilovica czy Rafinhe. Ale jestem niemal pewny, że ten chłopak w niedalekiej przyszłości będzie gwiazdą. :)
5
Moim zdaniem Thibaut już teraz jest jednym z najlepszych bramkarzy świata. I tak jak Geble napisał, on byłby jednym z najlepszych wzmocnień ostatnich lat.
0
Jeśli mówimy o talentach to w Schalke gra Max Meyer. Chłopak świetnie sobie radzi. Specjalnie trener przesunął Draxlera na skrzydło, żeby zrobić miejsce dla niego.
0
Cuda w Valencii, coś niesamowitego.
0
Tak to on i o tą kontuzję chodzi. :)
Torres jest ogromnym talentem i z początku również żałowałem, że nie mamy pierwokupu. Jednak transfer Halilovica i świetna forma Rafy i Denisa pokazuje, że Oli nie jest nam aż tak bardzo potrzebny co Saul (również talent Atletico wypożyczony do Rayo, do którego mamy pierwokup) Świetnie sobie radzi.
0
Każdy na początku taki był. Jestem wielkim zwolennikiem młodych piłkarzy i myślę, że sobie poradzi. Tylko w przyszłym sezonie będzie 2 bramkarzy nowych. Klub jest trochę w niewygodnej pozycji. Ściągnąć kogoś doświadczonego na ławę czy dać zagrać 25 letniemu portero z rezerw. Jedna i druga opcja ma swoje wady i zalety.
0
Cuadrado to jest skrzydłowy przerobiony na obrońcę. On tu się nie nadaje. Marzy mi się boczny obrońca o profilu Juanfrana. Świetnie broni, ale w razie potrzeby potrafi dorzucić coś od siebie do ofensywy. Rzadko oglądam ligę włoską, a De Scilgio widziałem tylko w reprezentacji Włoch i nie mam jeszcze wyrobionej opinii o nim.
Szkoda, że Javier Manquillo doznał tej kontuzji. Jak na tak młodego grał naprawdę nieźle. Gdyby nie ten uraz, można by było zaryzykować na razie z Albą i Montoyą na bokach obrony, a na rezerwie Adriano + Grimaldo/Planas lub ktoś z La Liga.
6
Posada czeka już na Abidala :)
0
Diego Alves gra bardzo słabo nogami. Brazylijczyk świetnie broni, zwłaszcza karne, jednak jak widziałem co wyczyniał Pinto przy nawet delikatnym pressingu, dostrzegłem jak ważny jest ten aspekt. Sam był moim faworytem, jednak po przyjrzeniu się jego grze, zwątpiłem.
Moim faworytem jest Masip. Genialnie broni w tym sezonie, ostatnio uratował nam nie jeden punkt. Barca słynie z La Masii więc czemu by nie dać mu szansy? :)
2
Atletico należą się ogromne brawa za to co zrobili w tym sezonie. Mają świetny fundament z tyłu w postaci żelaznej obrony i niesamowitego Belga. Na takim fundamencie mogą osiągnąć historyczny sukces.
Tiago przy 2 bramkach Atleti zagrał tak jak Barca 08/09. Górna piłka (Xavi) na wbiegającego prawego obrońcę (Alves), a ten odgrywa do środka. Tego często brakuje w obecnej Barcelonie.
Osobiście na półmetku fazy grupowej typowałem, że ekipa Simeone dojdzie do półfinału a tam odpadnie z Barcą. Niestety los skojarzył obie ekipy nieco wcześniej, a czerwono-biała część Madrytu wyszła z tej batalii zwycięsko. Od tego momentu, żeby passa, według której LM wygrywa albo blaugrana albo jej pogromca była kontynuowana, trzymam kciuki za nich. Grają najrówniej w tym sezonie i to oni zasługują na te trofeum.
2
3 na 4 drużyny w finałach europejskich to drużyny z Hiszpanii. 3 drużyny Hiszpańskie odpadły w bezpośrednich pojedynkach. To pokazuje siłę La Liga!
0
Atletico! :D
0
Nie wiem co się ze mną zieje, że cieszyłem się z goli Realu. Może to dlatego, że nie lubię ani jednych ani drugich?
PS. Real jeśli utrzyma poziom w tym meczu trafi do więzienia. Gwałt jest karalny.
0
W Marce - to wszystko wyjaśnia :)
0
Pep dostał wolną rękę do transferów. Jednak nie można mu odmówić pewności. Ilu trenerów sprzedałoby na początku swojej pracy w klubie dwóch filarów drużyny - Ronaldinho i Deco? Obecny zarząd na pewno by na to się nie zgodził. To jest utrudnienie dla Taty.
0
Mógłby się sprawdzić. Dobrze zna klub, ma charyzmę i bardzo rozsądnie daje grać młodym. Tylko czy udźwignie ciężar prowadzenia tak wielkiego klubu? Ja jestem za zatrzymaniem Taty, tylko zarząd musi dać mu wolną rękę. Nie może tak być, że trener prawie nie decyduje o transferach. To on musi dopasować zawodników do swojej wizji drużyny.
0
Nie odchodził z powodu tego transferu, tylko z powodu spraw rodzinnych.
0
Żółci 300! haha :)
A tak poważnie to skąd wziąłeś te 105 milionów?
1
I tak zaraz powstanie masa mitów jak po oficjalnym komunikacie klubu, z wypisaniem ile i za co. Bardzo fajnie, że po raz kolejny rozwiano całe wątpliwości.
0
Bartra - największe odkrycie sezonu. Nie tylko świetnie gra, ale także potrafi zmobilizować innych do gry. Ma zadatki na kapitana. Wczoraj świetnie zachował się pocieszając Masche.
0
Ja tam kibicuję Barcelonie, ale lubię Atletico, co w związku z tym? A i żeby nie było tu gadania sezonowiec itp. to nie sympatyzuję Atleti od tego sezonu, czy poprzedniego, tylko od czasów Torresa czy Forlana. Ogólnie lubię hiszpańską piłkę, to może dlatego :)
0
Banan już nie dostanie zakazu. No chyba, że Dani go zwróci... :D
7
Alves tą sytuacją z bananem załatwił wszystkich rasistów. Brawo dani! :)
1
Jeśli byłaby możliwość, mogą spróbować dogadać się z Porto w sprawie wymiany z dopłatą na Danilo. Barca zaoszczędzi ładnych kilka milionów i będzie mieć wartościowego bocznego obrońcę na lata.
0
Młodzi pokazali, że i Barcelona potrafi zabić mecz kontrami. To jest nasza przyszłość. Z tego słynie Barca. Oby klub nie zmarnował tych chłopaków, a trener pierwszej drużyny regularnie ich ogrywał na wyższym poziomie.
0
Jeśli mówimy o warunkach to Dongou i Adama mają bardzo dobre. :) Munir to jest taki kocur. Sporo perełek pojawiło się w rezerwach. Oby jak najwięcej z nich w przyszłości stało się gwiazdami Barcelony, a nie tylko niespełnionymi talentami.
0
Oby do tej ewolucji dołączyli również gracze z Barcy B. Ostatnio chłopaki w Segunda grają naprawdę świetnie. Kilki z nich zasługuje na szansę w pierwszym zespole.
0
Skoro tylko zdarza mu się grać na obronie to lepiej żeby do nas nie dołączył. To już lepszym pomysłem byłoby wystawienie Alexisa bądź Pedro na boku obrony, co wydaje się trochę głupie, ale mogło by się udać. :) Nam potrzeba przede wszystkim obrońcy potrafiącego grać w obronie, a gra w ataku odgrywa drugoplanową rolę.
0
Czy on nie jest skrzydłowym? Nie oglądam Fiorentiny, ale gdzieś czytałem że to jest skrzydłowy.