0

Za nietuzinkowe akcje i decydowanie o losach najważniejszych meczów powinien dostać podwyżkę. Im mniej przebiegnie, tym więcej kasy dostanie. Taka jest moja propozycja.

0

Aż odświeżyłem stronę bo nie mogłem uwierzyć. Jeśli go chcą, to niech go biorą z pocałowaniem ręki. Dziękuję mu za to co zrobił dla klubu, ale jego czas minął.

0

A i mam nadzieję, że prawdziwą szansę dostanie Rafinha, nie tak jak Roberto... Chociaż Sergi nic wielkiego nie pokazał, to nie zasługuje na nic więcej jak na razie.

0

Myślę, że Porto sprzedałoby Danilo za ok. 30 mln, w końcu wszystkich za wartość klauzuli nie sprzedadzą. Można nawet dorzucić kogoś do wymiany np. Tello, Cuenca, Afellay, czy kogoś innego.
No a jeśliby sprowadziliby Lukaku to byłbym bardzo szczęśliwy. Skrzydła mamy świetnie obsadzone, a zwłaszcza lewe, więc transfer Reusa jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto.
27 lat na stopera to jest jeszcze dobry wiek. Spokojnie mógłby grać na stoperze z Pique jeszcze co najmniej 4 lata na wysokim poziomie. Do tego Bartra. W razie konieczności można dać szansę komuś z rezerw.

0

Na prawą obronę chciałbym Danilo. Jest jeszcze młody, dobrze zna się z Neymarem i ma naprawdę spore umiejętności.
Na środek obrony hmm... Benatia chyba byłby najlepszą opcją. Marzył mi się przed sezonem Marquinhos a teraz świetnie sobie radzi w Paryżu.

0

No i nie stoi jak kołek na piłkę, tylko również sam potrafi z nią coś zrobić. Jednak wyciągnąć go z Chelsea... Raczej niemożliwe :/

0

Trochę przesadziłeś z tym, że jest najgorszym piłkarzem Barcy ever. Miał świetne 3-4 sezony w których był najlepszym piłkarzem na tej pozycji na świecie.
Ale masz rację. Jeśli fifa cofnie zakaz transferowy to pierwszą pozycją do wzmocnienia powinna być prawa strona obrony, zresztą środek też. Gdyby jednak zakaz pozostał, na prawej stronie mógłby grać Montoya i Adriano, a na lewej Alba, czasami Adriano, lub Planas/Grimaldo z rezerw.

0

Nie mogłem wczoraj patrzeć, jak co akcja Realu nie było asekuracji. Di Maria zrobił wiatrak chyba z każdego defensora. Pierwsza bramka moim zdaniem należy do Pinto i Alvesa. Nasz bramkarz grał strasznie niepewnie w rozegraniu jak i w bronieniu. Momentami po głowie chodziło mi nazwisko Masip. Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu będzie przynajmniej drugim bramkarzem, bo w rezerwach gra kapitalnie.
Dani po raz kolejny pokazał, podobnie zresztą jak w ostatnich meczach, że naszą najmocniejszą bronią są o zgrozo dośrodkowania. Iniesta z Fabsem zagrali dużo poniżej przeciętnej. Xavi wypadł zdecydowanie najlepiej w rozegraniu.
Cesc utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to zawodnik - świetna jesień, słaba zima i wiosna, przyzwoita końcówka. Zawalił kilka dobrych sytuacji na wyprowadzenie kontry. Niemal zawsze po szybkim odbiorze, gdy piłka trafiła do Fabregasa oznaczało to stratę lub spowolnienie akcji. Katastrofa.
Pedro pokazał co to jest pressing. Jako jedyny z ataku próbował zaatakować przeciwnika.
Szkoda, że pierwszy raz od 07/08 sezon kończymy bez pucharu. Jednak mimo powszechnej opinii dałbym Martino szansę w następnym sezonie. Dostał zespół niekompletny i nie taki jaki chciał. Niech przepracuje okres przygotowawczy tak jak on uważa i po następnym sezonie podsumujemy jego pracę. Jeśli się nie popisze, moim faworytem byłby Roberto Martinez. Mam nadzieję, że The Toffees będą grać w przyszłym sezonie grać w LM, a katalończyk udowodni swój potencjał trenerski.

0

Gdyby zagrał kilka meczów więcej to tak. No ale jak Tito twierdził, nikt o niej go nie poinformował.

0

Niestety, ale to jest prawda. Jedyne o co można się przyczepić, to Fontas jako zmiennik Puyola. Ciężko zaufać graczowi, który większość sezonu w Mallorce przesiedział na ławie.

7

Z Pitagorasa.

1

Niektóre z tych bramek Munira są naprawdę niesamowite. Może być w przyszłości świetnym środkowym napastnikiem.

1

Idealnie odzwierciedla naszą sytuację. Dlatego trzeba zrobić ewolucję lub małą rewolucję w składzie, aby nie zostać z tym kółkiem wzajemnej adoracji.

0

Bardzo fajny tekst, jedyne co mi się nie podoba w nim, to żelazna jedenastka. Bardzo dobrze, że daje szanse młodym.

0

Teraz tacy piłkarze bardzo by się przydali w Barcelonie.

0

Rozumiem, że to żart.

0

Benfika w poprzeczkę z karnego!

0

1-0 dla Barcy!

0

Wątpię, żeby Klopp przyszedł do Barcy. Sam kiedyś mówił, że jego drużyny nigdy nie będą klepać Tiki-Taki.

3

Tu przede wszystkim potrzeba zmian w kadrze. Nawet Guardiola powiedział, że odszedł, ponieważ nie mógł zmotywować już piłkarzy.

1

Barca Taty dużo lepiej gra z silnymi ekipami. Man City nie miało nic do powiedzenia w dwumeczu, Real został zdetronizowany idealnie. 5 porażek to dużo, jednak należy dać Tacie szansę na przyszły sezon i wolną rękę w transferach (o ile będzie można je przeprowadzić).

0

Sam Busi na DM? Trochę ryzykownie, jednak szansę mógłby dostać w razie konieczności Sergi Samper.

0

Niech pójdzie na wypożyczenie do Celty, a Rafa wróci do nas. Klub z Vigo idealnie pasuje do ogrywania młodych w pierwszej lidze. No a Halilovic na razie rezerwy/pierwszy skład i jeśli będzie grał genialnie to można rozpatrzyć go jako wzmocnienie pierwszego składu.

0

Dongou rozgrywa bardzo słaby sezon. Rozegrał może z 5 dobrych meczów. Jednak w tym meczu pokazał, że ma spory talent i będzie można go traktować jako alternatywę na przyszły sezon, gdyby FIFA nie cofnęła zakazu.
Denis okazał się świetnym transferem, może grać zarówno w środku pola jak i na skrzydle. Dobrze czuje się w grze na małej przestrzeni. Potrafi także zagrać świetne prostopadłe podanie, czy pociągnąć akcją samemu.
Oby dziś Traore z Munirem pokazali, kto rządzi w młodzieżowej LM.

0

Gdyby to wykorzystał byłby teraz bohaterem, no ale niestety. Mimo to, jak najbardziej zasłużył na najlepszą oceną zawodników z pola. On chyba jako jedyny w tym sezonie, trzyma poziom w każdym meczu "wagi ciężkiej".

0

On wczoraj lub w piątek grał mecz w młodzieżowej LM. Nie miał możliwości dziś zagrać, za to świetnie spisał się w U-19 i oby równie dobrze zagrał jutro w finale.

0

Może gra nie była najlepsza, ale udało się stworzyć 6 czy 7 sytuacji stuprocentowych, z których co najmniej 2 powinny zakończyć się golem.

0

Jeśli to przyniosło by efekty to czemu by nie :D A Leo teraz ma tyle lat co Ronaldinho jak odchodził.

0

Minusów to ty raczej już nie dostaniesz :D

0

Oczywiście, 700 goli to wybitny wynik, ale nie wciskajcie wszędzie kitu, że strzelił ich 1281. To tak jakby Messiemu doliczyć wszystkie gole przedsezonowe, z meczów charytatywnych z Barcy B, z innych sekcji młodzieżowych itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?