0

Jak już to 3-5-2 ;)

0

Chodziło mu raczej o Puyola ;)

0

Nie do końca ufam transfermarktowi, ale tam wyraźnie jest zaznaczony jak skrzydłowy. ;)

0

A czy Cuadrado nie jest skrzydłowym?

0

Uważam, że Puyol byłby w przyszłości świetnym trenerem. Ma w sobie wszystko, co potrzeba nowemu trenerowi-charyzmę, doświadczenie w klubie, potrafi pomagać innym w tym jak mają grać na boisku, niesamowicie motywuje. Na początku mógłby objąć jakąś posadę w sekcjach młodzieżowych. Jeśli dobrze by sobie radził to kto wie, może zostałby w przyszłości nowym trenerem Barcy? ;)

0

I 20 asyst ;)

0

Tyle że on w tym roku skończy 23 lata. Zależy mu na pojechaniu na mundial, a Barca tego mu nie gwarantowała. Pep postawił na niego w Bayernie i teraz zbiera tego efekty.

0

W porównaniu z ostatnimi 2 sezonami to jest dosyć dobrze.

0

Genialne statystyki ma jak na swój wiek. Jak tak dalej będzie strzelał, to przegoni Pelego pod względem największej ilości bramek dla Canarinhos.

0

A ile rozegrał meczy w kadrze?

0

Już to miałem napisać, ale wolałem się upewnić czy nikt tego już nie napisał. ;)

0

Chyba wiem kto zagłosował na Hulka... ;)

0

Puyola widzę w przyszłości w roli trenera. Na początku mógłby zająć się jakąś sekcją młodzieżową.

0

Ciężki wybór, ale chyba jednak Ronaldo.

0

A może zarząd nie wywiązuje się z umów po to, żeby na tej zacnej stronie było więcej artykułów? :D

0

Mógłby ktoś napisać jak grał Deulofeu? Pokazał coś ciekawego w ciągu tych 73 minut?

0

Nie potrzebne są żadne kalkulacje. Jeśli Barca wygra wszystkie pozostałe mecze, liga będzie nasza.

0

Rekord ligi chyba wynosi 7 goli w meczu, to niech 8 strzeli :D

0

Brawo Atletico! Oby ten wynik się utrzymał.

0

"Już jest po meczu" pisali w 3 minucie. Brawo Atleti! ;)

0

Real już wygrywa...

0

Ładnie zakręcił, ale ciągle nie nauczył się podawać. Jeśli zacznie dostrzegać lepiej ustawionych kolegów, może być z niego wielki pożytek.
PS. Jak dziś zaprezentował się Gerard?

0

Oczywiście, że nie. Po prostu przypuszczam, nie dopisałem słowa "raczej".
Jednak ich odejście pod względem umiejętności jakoś da się załatać, Planas-Grimaldo, Ille-Samper, Gomez-Ie, Nieto-Traore... Jednak oni posiadają doświadczenie które w dużej mierze pozwala rezerwom utrzymać się w lidze. ;)

0

Valencia ma kilku fajnych młodych graczy m. in. Bernat, Vezo, Araujo, Cartabia, Alcacer, Gaya. Do nich można jeszcze doliczyć Feghouli, Parejo, Oriol, Vargas, Ruiz, Piatti, Póki co, żaden, no może poza Fegem i Bernatem, nie gra na poziomie Barcy, ale pod wodzą Pizziego mogą sporo osiągnąć.

0

Chyba 29 ale ręki nie dam sobie uciąć.

0

Taka ciekawostka odnośnie SD. Rezerwy tracą tylko jeden punkt do 6 miejsca gwarantującego grę w barażach. Oczywiście i tak nie będą mogli awansować ale zawsze coś. Ciekawe jak będą sobie za rok radzić, bo jedyną poważniejszą zmianą w składzie będzie odejście Denisa i przyjście Alena.

0

Śledzę relację ;)

0

Teraz patrzymy na Celtę i Rafę, jak wozi graczy Elche! :)

0

Kurde 2-1. Oby to utrzymali.

0

Fajnie jakby Munir zagrał chociaż 10 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?